W10: Změna pozadí úvodní stránky (před zadáním hesla) Vyřešeno

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
wattmetr
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5744
Registrován: duben 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

W10: Změna pozadí úvodní stránky (před zadáním hesla)

Příspěvekod wattmetr » 28 led 2015 08:52

Dvakrát jsem instaloval W10, jednou EN 32bit, jednou CZ 64bit. Každá instalace má na úvodní stránce (před zadáním hesla) jiné pozadí. Bohužel se mi podstatně víc líbilo to z 32bitové instalace, kterou jsem ale zrušil a nahradil českou 64bitovou.
Neví někdo, zda lze a popř. jak měnit tato, řekněme startovací, pozadí??
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...

Reklama
Kotik
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2384
Registrován: únor 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: W10: Změna pozadí úvodní stránky (před zadáním hesla)

Příspěvekod Kotik » 28 led 2015 09:04

W10 neznám, ale mohl by být podobný princip jako u Sedmiček, a to: vzhled a přizpůsobení -> individuální nastavení -> a teď nevím jestli Motivy prostřední Aero nebo Barva oken, spíš to Aero.
Vím, že takhle jsem měnil na svém ntb Acerovské prostředí kliknutím na Windows 7 a změnila se i úvodní obrazovka na klasickou widowsáckou modrou.
Ntb: HP Pavilion 13-a250nc
PC: i5-4430 + Noctua NH-U9B SE2 / GIGABYTE GA-B85M-D3H rev.1.1 / 2x Kingston HyperX Fury White 4GB 1866 MHz / MSI R7 265 OC / Crucial MX500, 250GB / Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB /BITFENIX Neos, bílá + EVGA 500B / Win10 Pro 64bit / AOC i2369VM
+ Genius SW​-HF 5.1 4000; Sennheiser HD 438

Uživatelský avatar
wattmetr
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5744
Registrován: duben 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: W10: Změna pozadí úvodní stránky (před zadáním hesla)

Příspěvekod wattmetr » 28 led 2015 12:20

Dík za snahu, ale to se vše týká plochy po přihlášení do Windows. Takže na tu úvodní stránku to bohužel nefunguje.
Zkoušel jsem to už včera.
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: W10: Změna pozadí úvodní stránky (před zadáním hesla)

Příspěvekod guest » 28 led 2015 12:25

We W8.1 je to stejné jak píše výše kolega. Jsou to motivy. Motiv který se ti objeví s okénkem pro zadání hesla, teprve po přihlášení naskočí plocha. Zapátrám kde to přesně je, ve W8 jsem stále začátečník. :-)

Tak je to jinak. U W8.1 je to změnit obrázek na zamykací obrazovce.
Přílohy
Bez názvu.png
Naposledy upravil(a) guest dne 28 led 2015 12:31, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
x-rated
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2124
Registrován: říjen 14
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: W10: Změna pozadí úvodní stránky (před zadáním hesla)

Příspěvekod x-rated » 28 led 2015 12:27

ve windows 8.1 je to v metro verzi nastavení hned po spuštění nastavení, má to název přizpůsobit a u windows 10 by to mělo bejt stejný
9900K / G.Skill 32GB@4 GHz / MXI Formula / RTX 2080 Ti / Sabrent 4 TB NVMe / X-Fi THD / HD660S / G403 / G815 / UP2715K 5K IPS / HX1000i / Define R6 / EKWB full

Uživatelský avatar
wattmetr
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5744
Registrován: duben 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: W10: Změna pozadí úvodní stránky (před zadáním hesla)

Příspěvekod wattmetr » 28 led 2015 12:33

Bohužel nevím, jak je to v W8.1, ale tady naskočí nějaký motiv (pozadí) a na stránce je jen česky den v týdnu, datum a u mě signál Wifi. Teprve po odkliknutí se objeví modrá hladká plocha s požadavkem na heslo. Po zadání hesla se otevře Plocha, která má pozadí už podle mého výběru v Motivech. A já bych rád změnil ten úvodní motiv.
2 x-rated: Děkuji, ale ptám se na W10, což je podstatný rozdíl.
Promiňte všichni, ale debata o tom, jak je to ve W8 je myslím bezpředmětná, protože W10 funguje trochu jinak.
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: W10: Změna pozadí úvodní stránky (před zadáním hesla)

Příspěvekod guest » 28 led 2015 12:34

Stiskni Win+W a do okénka napiš Nastavení zamykací obrazovky.

Ano ty chceš W10 a my ti radíme z W8,8.1, neboť by to mělo být podobné /nemusí/ Zamykací obrazovku na W10 Google zatím nezná.

Uživatelský avatar
wattmetr
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5744
Registrován: duben 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: W10: Změna pozadí úvodní stránky (před zadáním hesla)

Příspěvekod wattmetr » 28 led 2015 12:58

Děkuji hlavně Blue Spiritovi a x-rated za pomoc - povedlo se.
Uzamykací obrazovku W10 kupodivu zná a najde se v Nastavení (Settings) - Individuální nastavení - Náhled zamykací obrazovky. Sice tam není to pozadí, o které jsem měl zájem, ale vím už kde a jak tu zamykací obrazovku změnit :thumbup: :thumbup:

Ještě jednou děkuji oběma jmenovaným za účinnou pomoc - navedení na správnou stopu - a jelikož je vyřešeno, za chvíli zamykám :clap: :clap:
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: W10: Změna pozadí úvodní stránky (před zadáním hesla)

Příspěvekod guest » 28 led 2015 13:06

Jen bych doplnil, že jsem někde viděl ty ZO ke stažení.

Uživatelský avatar
wattmetr
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5744
Registrován: duben 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: W10: Změna pozadí úvodní stránky (před zadáním hesla)

Příspěvekod wattmetr » 28 led 2015 13:15

Když si vzpomeneš (i když to bude na W8.1), poděl se, já už si s převodem do W10 nějak poradím ;)
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...


Uživatelský avatar
wattmetr
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5744
Registrován: duben 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: W10: Změna pozadí úvodní stránky (před zadáním hesla)  Vyřešeno

Příspěvekod wattmetr » 28 led 2015 13:22

Díky :thumbup:
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů