Hravé aukce - pravda nebo podvod? Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

AiK
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: srpen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Hravé aukce - pravda nebo podvod?

Příspěvekod AiK » 29 led 2012 18:07

Zdarec,našel jsem takový web Hravé aukce ( http://www.hraveaukce.cz/index.php?loca ... 6b3158a8d4 )

Chodí tam někdo? Potřeboval bych tip jestli to funguje nebo ne .Díky

Reklama
Uživatelský avatar
Peťa
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2115
Registrován: duben 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hravé aukce

Příspěvekod Peťa » 29 led 2012 18:57

Podle mě to nefunguje.

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Hravé aukce - pravda nebo podvod?

Příspěvekod El Diablo » 29 led 2012 19:04

IMHO je to jako automaty nebo loterie, než něco vyhraješ tak do toho navrážíš tolik peněz, že by sis to za ně koupil několikrát...
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

vitrvevlasech
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: červenec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hravé aukce - pravda nebo podvod?

Příspěvekod vitrvevlasech » 01 črc 2012 12:41

Hravé aukce, aneb gratulace panu (paní) - nevím jak oslovovat automat: Buryto

Již delší dobu sleduji Hravé aukce, šetřil jsem a šetřil spolu s mými přáteli a věřil, že když si našetřím (upozorňuji sbíráním 2kreditů denně) mohu vyhrát.
I tu se ukázal zajímavý vysavač (neřeším LCD za 20.000) ale lux za 1.900. Rozhodli jsme se, že do toho půjdeme až částka přeroste hladinu 120 Kč.
Vše začalo pohodově, pochopitelně jsme nečekali, že vyhrajeme hned. Hlavním "odůrcem" byl již od začátku pan (paní) automat Buryto. Jeho luxusní VIP možnosti byly patrné...čas 15...14...13... 00 (jupíííí máme to) prodleva ... "co je?" ... -01 - šup Buryto. Aha, zdá se že se prostě zasekl server, stát se to asi může, usoudii jsme a pokračovali dál. Když se ona situace opakovala po dvacáté znejistili jsme. Našetřené kredity jednoho z nás zmizely, i s tím se počítalo. Začal druhý přihazovat. A opět stejná situace, chudinka wendy, která spolu s námi, naivní, věřila, že může vyhrát a občas problikla. A nyní výsledek.
147,4 Kč konec aukce, my byli připraveni a měli jsme kredit až na 160 Kč.
Šokující zjištění - příhoz byl zaznamenán, stránka se zastavila, začali jsme tančit a věřili v úspěch. Když tu na stránce ukázalo se vitězství pana (paní) automatu - Buryto.
Naše nadšení a prvotní víra ve spravedlnost byla ta tam, navzdory celé řadě fake-foto lidí, jenž jsou na stránkách uváděni.
Závěrem - gratuluji výherci - doufám, že si automat z Hravých Aukcí onen lux užije a pevně věřím, že tento vysavač neuvidím do týdne opět vystavený.
vitrvevlasech

Arcas
Level 2
Level 2
Příspěvky: 181
Registrován: červen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hravé aukce - pravda nebo podvod?

Příspěvekod Arcas » 01 črc 2012 12:45

Amen Větře.

ladínek
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: červen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hravé aukce - pravda nebo podvod?

Příspěvekod ladínek » 25 čer 2014 19:12

Já si myslím že je to podvod. Dražil jsem telefon Samsung s5 vydražená částka přesahoval už 356kč tak jsem do toho šel. Měl jsem 400 příhozu všechny jsem vyčerpal a nic. Telefon se vyšplhal až na částku něco přes 400kč a jakmile jsem skončil tak najednou se za necelou minutu vydražil je to asi zázrak :-) Takže tomu moc nevěřím.

VSmanCZ
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2157
Registrován: duben 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hravé aukce - pravda nebo podvod?

Příspěvekod VSmanCZ » 25 čer 2014 19:15

Proč otvíráš téma staré 2 roky?

Uživatelský avatar
Cambell
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1050
Registrován: listopad 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hravé aukce - pravda nebo podvod?  Vyřešeno

Příspěvekod Cambell » 25 čer 2014 19:20

A ještě si kvůli tomu založí účet :lol: .


Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti