Volant Logitech G25

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

crada777
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 323
Registrován: červen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Volant Logitech G25

Příspěvekod crada777 » 26 kvě 2015 22:41

Zdravím, poslední půl rok jsem začal hrát hodně závodní hry ale i simulatóry například Euro Truck Simulator 2 a poměrně mě už omrzelo několik závodních her hrát na klávesnici, proto si budu asi objednávat volant Logitech G25, mou otázkou je, kdyby jste na tento volant měli peníze, koupily by jste si ho nebo ne? Koukal jsem na recenze a byli velmi pozitivní. Mám ještě jednu otázku, jedná se o řadící páku, jak to bude s řazením například u ETS2? Znám převážně volanty kterým se řadící páka pohybuje jen dopředu a dozadu, jak určitě víte tento volant má reálnou řadící páku, v nastavení na ETS2 používám reálnou automatickou převedovku... BUde to tak, že když zařadím 1 pojede to dopředu, neutrál bude neutrál a spátečka bude tedy spátečka nebo je to provedené jinak? Ještě bych se zeptal na pedály, bude nějáký problém s tím, že by se při stisknutí nějákého pedálu celá deska pohybovala nebo se to dá něják na podlahu přidělat? Předem díky.

Reklama
Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Volant Logitech G25

Příspěvekod Žbeky » 27 kvě 2015 09:34

Kdybych na nej mel penize a ty hry hral nekolik hodin tydne, sel bych do toho.

Ta paka muze fungovat i jako sekvencni, takze bych vyuzil vyhody spojkoveho pedalu, dal si manualni razeni a pres sekvence tam hazel rychlosti, protoze 5 stupnu urcite nebude stacit :D
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti