! SESTAVENÍ PC (detailně - fotonávod) !

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Sektor
Level 3
Level 3
Příspěvky: 425
Registrován: únor 08
Bydliště: Hlučín
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: ! SESTAVENÍ PC (detailně - fotonávod) !

Příspěvekod Sektor » 26 dub 2008 17:51

X píše:Sektor: Proto nakupuji v blízkosti bydliště.


Jasně, ale chtěl bych vidět obchod, kde si jednou koupíte PC já nevím za 20 tis CZK ... a za rok si u nich koupíte procesor, ramku a desku .... a oni Vám to zadara nainstalujou :)
[2008-07-12] BAN na 60 dní. Pravidlené urážky uživatelů, vyvolávání hádek, neúcta k moderátorům a nerespektování pravidel fóra. Slova jako Debil, imbecil, idiot opravdu nepovažujeme za slušná, nemohou být tolerována.

Reklama
Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: ! SESTAVENÍ PC (detailně - fotonávod) !

Příspěvekod X » 26 dub 2008 18:01

Zadara ne, ale když něco zblbnou, jde to na jejich triko.

Uživatelský avatar
Sektor
Level 3
Level 3
Příspěvky: 425
Registrován: únor 08
Bydliště: Hlučín
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: ! SESTAVENÍ PC (detailně - fotonávod) !

Příspěvekod Sektor » 27 dub 2008 11:15

X píše:Zadara ne, ale když něco zblbnou, jde to na jejich triko.


Člověk by měl být alespoň trochu soběstačný :blush:
[2008-07-12] BAN na 60 dní. Pravidlené urážky uživatelů, vyvolávání hádek, neúcta k moderátorům a nerespektování pravidel fóra. Slova jako Debil, imbecil, idiot opravdu nepovažujeme za slušná, nemohou být tolerována.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: ! SESTAVENÍ PC (detailně - fotonávod) !

Příspěvekod X » 27 dub 2008 15:26

No a pak to dopadá ... :D

Uživatelský avatar
Kein
Level 3
Level 3
Příspěvky: 542
Registrován: prosinec 07
Bydliště: in the ghetto
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: ! SESTAVENÍ PC (detailně - fotonávod) !

Příspěvekod Kein » 27 dub 2008 21:02

ja teda nevim co komu vadi na tomto navodu ...dle meho by clovek ktery PC vzivote zevnitr nevidel podle tohoto navodu PC slozi...a pokud tam vidite chyby tak je reknete at to autor opravi a ne jen bezduse remcat jak to neni spatny viz jarod72pm..ktery jedinou konretni chybu neuvedl...

Uživatelský avatar
mike007
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5860
Registrován: srpen 07
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: ! SESTAVENÍ PC (detailně - fotonávod) !

Příspěvekod mike007 » 27 dub 2008 21:20

Já proti tomuto návodu nemám nic. Ba naopak. Dokonce jsem požádal autora o zveřejnění tohoto návodu na mém webu. Je dobré, když si dá někdo ten čas a napíše tak obsáhlý a vtipný návod jako je například tento. Vím z vlastní zkušenosti, že to není moc jednoduché. O lítání kolem stavby s foťákem nemluvě. Vyčerpávající.
A v konečné fázi odměna nulová...

Sektor si zaslouží poděkování, ne kritiku :bigups:
Nejlepší hra je Excel!
Pravidla fóra PC-helpJak označit téma za vyřešené
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
UPOZORNĚNÍ - můj Skype, Soukromé zprávy či email neslouží jako tech. podpora.
Dotazy pište do fóra. Od toho tu je.

Uživatelský avatar
vashut
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 256
Registrován: únor 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: ! SESTAVENÍ PC (detailně - fotonávod) !

Příspěvekod vashut » 27 dub 2008 21:29

připojuji se k mike007 s poděkováním
uživatel odstaven

Uživatelský avatar
CrasherKill
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2030
Registrován: prosinec 07
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: ! SESTAVENÍ PC (detailně - fotonávod) !

Příspěvekod CrasherKill » 27 dub 2008 21:31

Velice pěkný návod určitě se bude někomu hotit.Já bych tolik trpělivosti napsat a nafotit tohle všechno neměl. :inlove:
AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz / CoolerMaster Hyper 212+ / Gigabyte 870A-UD3 / Kingston DDR3 4096 MB 1600MHz / Nvidia GeForce GTX 560 / 3X SAMSUNG F3 1TB + WD Green 1TB + SSD Samsung 840 EVO 120GB / SEASONIC 620W BRONZE / CoolerMaster Elite 330 / Windows 8 Pro

Uživatelský avatar
Sektor
Level 3
Level 3
Příspěvky: 425
Registrován: únor 08
Bydliště: Hlučín
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: ! SESTAVENÍ PC (detailně - fotonávod) !

Příspěvekod Sektor » 27 dub 2008 21:56

Jelikož se zde o tom PC ještě určitě něco dozvíme, tak jsem jej chtěl zároveň i představit a lepší způsob jsem nenašel - proto jsem si s tím tak vyhrál :) Ono dát 1600Mhz na 3600 Mhz není nic lehkýho, ale zároveň nic nereálnýho ... uvidíme.

:inlove:

Nicméně, díky za všechny poděkováni ! Vážím si toho.*Pokud by chtěl ještě někdo tento návod na svůj web apod. , ať se klidně ozve. Pošlu vše včetně fotek v plném rozlišení - ale pokud už někde má být zkopírován, ať o tom alespoň vím.
[2008-07-12] BAN na 60 dní. Pravidlené urážky uživatelů, vyvolávání hádek, neúcta k moderátorům a nerespektování pravidel fóra. Slova jako Debil, imbecil, idiot opravdu nepovažujeme za slušná, nemohou být tolerována.

Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: ! SESTAVENÍ PC (detailně - fotonávod) !

Příspěvekod jarod72pm » 28 dub 2008 13:00

Kein píše:ja teda nevim co komu vadi na tomto navodu ...dle meho by clovek ktery PC vzivote zevnitr nevidel podle tohoto navodu PC slozi...a pokud tam vidite chyby tak je reknete at to autor opravi a ne jen bezduse remcat jak to neni spatny viz jarod72pm..ktery jedinou konretni chybu neuvedl...

chovej se laskavě slušně !
Ten návod má pro laika nějakou chybu nebo neúplnost a pokud to autor neopraví je to jeho riziko .
např- jak psal memphisto že se musí vyvarovat statické elektřiny.
A proč bych měl doplnit nebo opravit něco s čím nesouhlasím?(není to moje povinnost !)
jestli ti jde o provokaci tak to sis chlapečku spletls fórum,jestli ne tak se uklidni.
Děláš tu zbytečně velké ramena.
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.

Uživatelský avatar
Sektor
Level 3
Level 3
Příspěvky: 425
Registrován: únor 08
Bydliště: Hlučín
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: ! SESTAVENÍ PC (detailně - fotonávod) !

Příspěvekod Sektor » 28 dub 2008 15:40

Pokud vše člověk dělá právě podle návodu a logicky nenechá na graf. kartě ležet šroubovák nebo ji špatně nedostrčí - nevidím důvod mít obavy z nějaké statické elektřiny ... v životě jsem se s tím nesetkal /složeno PC v řádu stovek/ ... a to se dokonce tak nudím, že graf. kartu , větráky, disky , mechaniky apod. odpojuji někdy i za chodu ... (následně však nezapojuji ...) ;-) Neptejte se mne však proč to dělám ... to je jak zeptat se mě policista, proč jsem jel 57km/h v obci místo maximálně povolených 50 ....

*Jestli jsem měl do návodu připsat to, že plechovka SHOCK! Energy by se měla pít nejméně 30cm daleko od case, jelikož hrozí polití ... tak to potom promiňte.... příště udělám fotodokumentaci i takovýchto věcí a nejlépe i s videjkem ....
[2008-07-12] BAN na 60 dní. Pravidlené urážky uživatelů, vyvolávání hádek, neúcta k moderátorům a nerespektování pravidel fóra. Slova jako Debil, imbecil, idiot opravdu nepovažujeme za slušná, nemohou být tolerována.

Uživatelský avatar
Owner
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7260
Registrován: červenec 07
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: ! SESTAVENÍ PC (detailně - fotonávod) !

Příspěvekod Owner » 28 dub 2008 16:41

Sektor píše:*Jestli jsem měl do návodu připsat to, že plechovka SHOCK! Energy by se měla pít nejméně 30cm daleko od case, jelikož hrozí polití ... tak to potom promiňte.... příště udělám fotodokumentaci i takovýchto věcí a nejlépe i s videjkem ....


No mě se jednou stalo, že jsem na stole měl 2L petku od toptopicu a ... převrhl jsem si ji do zadku solu , tak to steklo po skříni , čili zdroj , grafika a všechny porty vzadu . Ale vše normálně běžělo :D ,ale po nějaké době mi vyhořela deska :idea: .
A taky se mi stalo ,že jsem s tím polil klávesnici , tak jsem ji vytáhl a dal pod vodu a už nenaběhla :cry: ,tak mám novou Genius KB-29E a je supr :bigups:
Fallout fan | HJT | MWAV | CCleaner | Provozuji Minecraft server Minecore.cz | Osobní blog
Notebook: Thinkpad X200s - 12", Core2Duo L9300, 9cell, 240GB SSD, 5GB DDR3
PC: AMD Phenom II X6 1055T, 12GB DDR3, AMD 6870, 500GB Seagate 7200.12


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Sestavení nového PC - náhodné zčernání obrazovky
    od TheNaptime » 12 črc 2023 12:30 » v Problémy s hardwarem
    3
    1737
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    12 črc 2023 18:52
  • Upgrade MB + CPU, sestavení druhé sestavy ze starých komponentů
    od rAAAtyy » 20 čer 2023 12:22 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    1
    775
    od Zivan Zobrazit poslední příspěvek
    20 čer 2023 12:51

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů