Netgear WNR612 V2 + ext.Antena

Routery, modemy, Wifi AP, switche, kabely, konektory…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
lacream
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 121
Registrován: listopad 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Netgear WNR612 V2 + ext.Antena

Příspěvekod lacream » 06 srp 2012 13:32

Velmi vas prosim,nema niekto z vas skusenosti s tymto routerom a doplneniu anteny na router. Neprirabal uz niekto k nemu antenku,alebo sa nestretol niekde na nete s nejakym navodom.Ja som presiel cely net,no nikde nic,jedine niekho vlastna skusenost o montazi. Tento router je perfektny,funguje absolutne spolahlivo no jediny problem je,ze ma dost kratky dosah pokrytia.Rad by som tento dosah zvysil pridavnou antenkou,no neviem kde mam napajkovat kablik k plosaku,je tam viac druhov moznosti a strasne nerad by som ho znicil.Za kazdu radu,pomoc,napad vam vopred vsetkym velmi pekne dakujem. :idea:
Přílohy
P1000767.JPG
P1000761.JPG

Reklama
Wordstar14
Level 3
Level 3
Příspěvky: 461
Registrován: září 12
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Netgear WNR612 V2 + ext.Antena

Příspěvekod Wordstar14 » 30 zář 2012 15:17

Napojit tam inu antenu nebude take jednoduche.
V prvom priblizeni je potrebne odpojit tu povodnu prerusenim cesticky na plosnom spoji. Bohuzial bez podrobnejsieho skumania a merania nieje jasne na aku impedanciu je naviazana povodna antena. Ono to totiz nemusi mat 50 OHm ako sa pouziva pri ext.antenach. Miesto kde by sa teoreticky dalo nieco pripojit je len jedno a je oznacene kruzkom. Pre napojenie inej anteny je potrebny reflektometer aby sa overilo s akou ucinnostou prebieha prenos energie do anteny. Povodna antena je specialne prisposobena kond.C112 a pripadne aj kond.C101, ktory nieje osadeny. Premeraj R137. Ak bude mat hodnotu okolo 50 Ohm, mozes sa pustit do prace.


Zpět na “Sítě - hardware”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů