AP edge-core ECW7220-L Vyřešeno

Routery, modemy, Wifi AP, switche, kabely, konektory…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
majel007
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 146
Registrován: červenec 10
Bydliště: Vsetín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

AP edge-core ECW7220-L

Příspěvekod majel007 » 16 čer 2016 15:05

Zdravím, dostalo se mi do ruky tohle zařízení. vypadá docela dost solidně ovšem managment je šílený. Ale proč píšu dočetl jsem se že by tyhlety APčka měly umět se sjednotit a cokoliv by se změnilo na masteru by se poslalo do ostatních apček. něco tomu podobného jsem našel, menuje se to magicky clusters. Takže jsem všechny 3 ap spojil a doufal že změna na masteru se projeví na ostatních apčkách a světe div se nic se nestalo.

vzhledem k tomu jak je to nové a na netu se nedá k tomu nic dohledat doufám že spolu něco vymyslíme.

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: AP edge-core ECW7220-L  Vyřešeno

Příspěvekod ITCrowd » 16 čer 2016 20:55

Bohužel, nemám osobní zkušenost. Ale mohl by ti pomoci dokument pro administraci:
http://www.edge-core.com/_upload/files/User_Manual/EWS4502_EWS4606-EC_AG(R01)2015_05_05.pdf
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
majel007
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 146
Registrován: červenec 10
Bydliště: Vsetín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: AP edge-core ECW7220-L

Příspěvekod majel007 » 17 čer 2016 19:03

Díky za odkaz, mezitím sem tohle taky našel.

Ale problém vyřešen.
Tak krpa byla v tom že Jsem aktivně upgradoval firmware na verzi 3.3.3.9 které má v sobě nějaký problém, v momentě když sem udělal downgrade na 3.3.3.0 jede vše bez problémů, tak jen o budoucna.

Díky


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Sítě - hardware”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti