Repeater gembird

Routery, modemy, Wifi AP, switche, kabely, konektory…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

jamablazen
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: leden 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Repeater gembird

Příspěvekod jamablazen » 02 led 2016 01:22

Zdravím mám takový problém ...koupil jsem si repeater gembird wnp-rp-002 a pořád ho nedokážu zprovoznit :-(
Vše dělám podle návodu, vše jde tak jak zřejmě jít má (dle instrukcí) ale repeater pořád nejde ...
Po rebootování repeatru je wi-fi rádoby připojena ale na ukazateli signálu je žlutý trojuhelnik s vykřičníkem a stav wi-fi ukazuje identifikace ...a když se připojím na wi-fi přes mobil tak mobil píše "načítání ip" a nic se neděje .... :-(
Nevím si už rady ...nemáte a tím někdo zkušenost dík !!

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Repeater gembird

Příspěvekod ITCrowd » 02 led 2016 09:09

Vítej na PC-HELP!
Co přesně! děláš podle návodu? Popiš přesně jak jsi postupoval.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

jamablazen
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: leden 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Repeater gembird

Příspěvekod jamablazen » 02 led 2016 11:19

Strčil jsem repeater do zásuvky
Když se mi zobrazil mezi wi-fi tak jsem se k němu připojil zadal heslo poté jsem zadal ip do prohlížeče 192.168.10.1 přihlásil se do repeatru (admin/admin) poté v nastavení nastavil název sítě a připojil se k wi-fi kterou chci zesílit a dal uložit a ono se to 40 vteřin rebootovalo a pak by to mělo makat ale nemaka :-( snad tenhle popis bude stačit :-)

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Repeater gembird

Příspěvekod ITCrowd » 02 led 2016 11:36

Nestačí. Nepíšeš nic o nastavení režimu provozu (např.)
Když se na něj připojíš, jakou dostaneš IP adresu? Dostaneš se do nastavení gembirdu pořád přes IP 192.168.10.1? Jakou IP adresu dostaneš při připojení na tvůj router?
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

jamablazen
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: leden 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Repeater gembird

Příspěvekod jamablazen » 02 led 2016 11:49

Nastavení režimu provozu to asi ani nemá ...když se na něj pripojim ukazuje to stejnou ip jako první router ...ale vše indikuje ze ji načítá a nic ...

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Repeater gembird

Příspěvekod ITCrowd » 02 led 2016 12:17

Tak si znovu přečti manuál.
A nezajímá mě, co si ty myslíš. Chceš-li problém vyřešit, tak chci výpisy ipconfig /all. Pokud nevíš jak, tak v podpisu mám návod (Základní diagnostika WiFi).
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

jamablazen
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: leden 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Repeater gembird

Příspěvekod jamablazen » 02 led 2016 13:15

Takhle ?
Přílohy
received_1218759821486879.jpeg

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Repeater gembird

Příspěvekod ITCrowd » 03 led 2016 20:43

Výpisy = množné číslo. Tedy minimálně dva. A to výpis jak funkční - tedy z routeru, tak nefunkční - tedy z gembirdu. A to jsem tu už psal. Doporučuji ti zaplatit si někoho, kdo to umí.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Tomule
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: duben 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Repeater gembird

Příspěvekod Tomule » 20 dub 2016 17:10

Jak ste to udelal? Mam ten samy problem dekuji. :thumbup: :thumbup: :thumbup:


Zpět na “Sítě - hardware”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů