pomalá wi-fi

Routery, modemy, Wifi AP, switche, kabely, konektory…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Michall44
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 137
Registrován: říjen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pomalá wi-fi

Příspěvekod Michall44 » 17 zář 2015 21:39

Ahoj koupil jsem do bytu router který má až 150 Mbps.No a problém je takový počítač který je zapojený přez kabel má download speed 40-50 Mbps a upload 50-70 Mbps. No a wifi na notebooku (byť jsem jen o jednu zeď od routeru (signál je skoro plný))je strašně pomalá nenajede skoro ani video na youtube pří 144p.když dám speed test tak má rafička problém vyškrabat se na ubohej 1MBps.


Off Topic
ještě takovej menší dotaz offtopic mám u touchpadu možnost vpravo postraně posunování nahoru a dolů ale při čisté instalaci windows 10 přestala ta postraní funkce jedním prstem fungovat zkoušel jsem drivery od výrobce,na netu co jsem našel,i program co aktualizuje všechny drivery v pc kdyby někdo věděl piště

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: pomalá wi-fi

Příspěvekod ITCrowd » 17 zář 2015 22:26

Router, který má 150Mbps? To ještě existuje? A ty se divíš?
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Michall44
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 137
Registrován: říjen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: pomalá wi-fi

Příspěvekod Michall44 » 17 zář 2015 22:30

jak divím? moc tomu nerozumím, ale když má 150Mbps a já potřebuju 40-50 Mbps tak včem je problém ??

zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10914
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: pomalá wi-fi

Příspěvekod zeus » 17 zář 2015 23:12

150 bylo Draft-N, takze kockopes. Vyhozene penize, pokud ho nemuzes vratit a vymenit.
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53597
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: pomalá wi-fi

Příspěvekod petr22 » 17 zář 2015 23:24

Co se vlastne resi? Mel jdem dojem, ze problem je v tom ze wifina jede ani ne mega za sekundu za prvni zdi.

To vypada spis na naprosto zarusene pasmo, zacal bych tim ze zacnu zkouset ruzne kanaly.

Michall44
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 137
Registrován: říjen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: pomalá wi-fi

Příspěvekod Michall44 » 20 zář 2015 12:11

Tak jsem zjistil že ten router není moc kvalitní a všichni si na něj stěžují. Ptám se tedy jak funguje u czc vrácení peněz nebo vyměnění za jinačí nakupoval jsem tam poprvé a nevím jak to tam chodí.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: pomalá wi-fi

Příspěvekod ITCrowd » 20 zář 2015 13:11

Do 14 dnů je to bez problémů. Vrátíš zboží a hned dostaneš peníze.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


Zpět na “Sítě - hardware”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů