2.4GHz povoleny vykon

Routery, modemy, Wifi AP, switche, kabely, konektory…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

silky
Level 3
Level 3
Příspěvky: 489
Registrován: leden 09
Bydliště: Sokolov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

2.4GHz povoleny vykon

Příspěvekod silky » 29 led 2015 20:38

Dobry den,

Rad bych vas pozadal o pomoc, koupil sem si tyto dve anteny - viz priloha, chtel bych jednu nastavit do modu AP a druhou klient, udelat tim spoj na vzdalenost cca 2 km , skoro prime viditelnosti. Nastavil sem dva routery , anteny proti sobe a signal se mi skutecne podarilo chytit celkem kvalitne. Jenze tedka resim otazku povoleneho vysilaciho vykonu na frekvenci 2.4GHz s cimz si uplne nejsem jisty jak vypocitat, nerad bych totiz prekracoval limity CTU. Byl by nekdo ochotny mi poradit jaky maximalni vykon si mohu dovolit nastavit na routeru abych se do limitu vesel? diky moc.
Přílohy
antena.jpg
AMD Athlon X4 640 3,5GHz - NVIDIA GeForce9600GT - Kingston DDRIII 8GB 1033MHz - ASUS M4A88T-V EVO/USB3 - WD 2,5TB - 500W Enermax NAXN

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: 2.4GHz povoleny vykon

Příspěvekod petr22 » 29 led 2015 20:59

S povolenym vysilacim vykonem 100 mW si troufam tvrdit ze to 2 km neda, maximalne stovky metru.

Lepsi by bylo pouzit jinou technologii.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: 2.4GHz povoleny vykon

Příspěvekod ITCrowd » 29 led 2015 21:20

To nedá ani 50m. Z vlastní zkušenosti. jednou jsme tohle řešení použili, ale bylo tak nespolehlivé, že jsme stejně byli nuceni natáhnout kabel.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Sítě - hardware”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google Adsense [Bot], GrandTheftAuto29 a 5 hostů