Odpojováni ze hry

Routery, modemy, Wifi AP, switche, kabely, konektory…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

wolfenzo
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Odpojováni ze hry

Příspěvekod wolfenzo » 15 srp 2013 23:11

Zdravím potřeboval bych poradit s internetem mám na wi fi signálu 2-3 čárky ale i přes to mě to odpojí ze hry nevíte čím to muže být ? mam tam přijmač TP-link 54Mbps..

--- Doplnění předchozího příspěvku (15 Srp 2013 23:13) ---

Ještě bych dodal že internet asi žádna sláva když mam Download 2-4 a upload 0.20..při nejhorším jinej net nebo nevim tahám to přes wi-fi ta jestli se a kolik se stratí?

--- Doplnění předchozího příspěvku (15 Srp 2013 23:35) ---

někdy se odpojí a hned připojí zpátky..na síť sem stoho v prdeli na noteboku mi to funguje v pohodě nejspíš to bude asi tím přijmačem tp-link

Reklama
Uživatelský avatar
Michael Michael
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 798
Registrován: leden 10
Bydliště: Vysoké Mýto
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Odpojováni ze hry

Příspěvekod Michael Michael » 16 srp 2013 12:54

Ahoj, a problém je tedy na počítači, nebo na notebooku? Zkus se připojit síťovým kabelem, jestli je vše v pořádku. Předpokládám, že máš router že? (jaký?) a jaký přesněji přijímač, že to je?
Neřídím se podle toho, že čas jsou peníze, ALE, klidně mě citujte jako "MM" (je to kratší pro skrblíky).
Microsoft Windows XP Professional SP3
Fujitsu SIEMENS Intel Pentium III
Mobile CPU 1200 MHz 1,20 GHz 496 MB RAM
= můj voříšek

wolfenzo
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odpojováni ze hry

Příspěvekod wolfenzo » 16 srp 2013 13:36

Ano mám router Zyxel Gateway- P-660HN+ 4-port Gateway
150 mbps ..
mám tam udělané 4 sítě poůžíva dost 3 tablety a 1 notebook a jedno pc ..všechno mám přes wi-fi kabel doma ani nemám musel bych s pc k modem.. jesli by to třeba šlo nevím přidat na tu moji sit něco navíc a někde ubrat nebo nevím stačilo by aby mi to nevyhazovalo s hry..
příjmač je :http://www.corpa.cz/fotky1588/fotos/_vyr_25wn350gd.jpg ale ta anténa už tam neni nefungovalo to tak sem tam přiletoval drát a a hned byl signál 2-3 čárky takže signál je dobrej aji v programu qvalita je mezi 46- 56% signál tak 56% jen to s těch her vyhazuje..

--- Doplnění předchozího příspěvku (16 Srp 2013 13:39) ---

mám tady ještě jeden router huawei AchoLife HG520i ale ten vždy když se restartoval tak sem musel na stránku aktualizovat aby ase jel měl sem ho k internetu kdysi ma aji anténu ale jde na něm udělt jen jedna síť.. nevim jestli by nešlo propojit nějak oba modemy přes wi fi nechcu moc po bytě tahat kabely nebo jeden normalní..


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Vteřinové odpojování internetu.
    od LokyXVC » 29 dub 2024 17:34 » v Administrace sítě
    11
    493
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    před 1 minutou

Zpět na “Sítě - hardware”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů