Nové herní PC

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Karrex
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9596
Registrován: listopad 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nové herní PC

Příspěvekod Karrex » 24 črc 2016 18:06

x-rated píše:tady zase panuje nějakej zvláštní názor, tentokrát na udušenost s340 :smile:
chlazení procesoru mám stažený na minimum a teploty kolem 25°, chlazení na grafice je teď v klidu vypnutý úplně - 45°, oba disky a SSD v M.2 pod 40°, takže s chlazením vůbec žádný problémy nejsou, ani v zátěži - teploty procesoru při převodu videa do hevc v handbraku (avx2) na 4,6 GHz se držej pod 80° a grafika při hraní nepřeleze ani 70°
s340 je kvalitní bedna, takže určitě doporučuju :thumbup: verze razer se mi líbí víc, má pěknej matnej lak a i když sem nebyl kdovíjakej příznivce podsvícení (a už vůbec ne zelenýho), tak to vypadá parádně


To pořád nic nemění na tom, že je oproti jiným skříním udušená. Už jenom to, že se blížíš k 70°C na GK. 72 měla referenční 980Ti s plastovým blowerem. Nevím na jaké napětí máš těch 4.6, sice pořád zmiňuješ tajemně, že se držíš pod těmi čísly, co uvádíš, ale bude brát v potaz pořád ta čísla - 80°C je pro mě už také dost, když blbej Mugen 4 ve Fractal R4 s původními fany udrží 2600k při 1.366V 4.6GHz při maximálnce 65, po delší zátěži max 70°C.
Naposledy upravil(a) Karrex dne 24 črc 2016 18:14, celkem upraveno 3 x.
Funguji už jen přes SZ. Sestava v profilu.
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club

Reklama
Uživatelský avatar
Giklop
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: květen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nové herní PC

Příspěvekod Giklop » 24 črc 2016 18:08

Ještě jedna otázka. Co možnost nechat si PC složit rovnou v CZC? Dá se jim věřit?

Uživatelský avatar
Karrex
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9596
Registrován: listopad 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nové herní PC

Příspěvekod Karrex » 24 črc 2016 18:09

Ano dá, jen jim napsat, že všechny krabice a příslušenství chceš k PC taky.
Funguji už jen přes SZ. Sestava v profilu.
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club

Uživatelský avatar
x-rated
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2124
Registrován: říjen 14
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nové herní PC

Příspěvekod x-rated » 24 črc 2016 19:32

Karrex píše:To pořád nic nemění na tom, že je oproti jiným skříním udušená.
to samozřejmě mění, protože udušená vůbec neni :smile: jak můžeš takhle porovnávat teploty, když testovací prostředí je úplně jiný? :shock:
ta bedna je moc pěkná, je kvalitně udělaná a s chlazením ani ničim jinym žádný problémy nejsou (nebo aspoň já je nemám), proto ji doporučuju
fractal r4 je taky super bedna, určitě by se dala vygooglit nějaká kvalitní a pozitivní recenze, ale třeba mně se až tak nelíbí, páč má vepředu po stranách větrací mřížku (nzxt má větrání nahoře a dole) - a i kdyby v ní bylo o pár stupňů chladnějc, tak co? :D chleba levnější nebude, pindík se mi taky už nezvětší, jenom budu mít bednu, která se mi až tolik nelíbí a to je celý
9900K / G.Skill 32GB@4 GHz / MXI Formula / RTX 2080 Ti / Sabrent 4 TB NVMe / X-Fi THD / HD660S / G403 / G815 / UP2715K 5K IPS / HX1000i / Define R6 / EKWB full


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: vojta1 a 33 hostů