Přehrání filmu na PC Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

Milda60
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: březen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Přehrání filmu na PC  Vyřešeno

Příspěvekod Milda60 » 03 črc 2011 09:52

Mám následující problém: Mám stažených pár filmů v HD-kvalitě (.mkv) a před evtl.vypálením na disk si je nejdříve chci na PC prohlédnout. Vše doposud fungovalo bez problémů. Poslední 2 filmy nejdou ale na PC spustit, používám KMPlayer (zde je možnost nastavit velké množství parametrů), otevře se jen černý rámec přehrávače, ale film se nerozjede. Zkusil jsem filmy vypálit na disk a z disku se dají bezproblémově na mém blueray přehrávači přehrát. Chybí mi nějaký kodek? Nemám o tom všem ani "páru", jsem začátečník ale chci jen dodat, že jsem si stáhl, po předchozím úplném vymazáním, novou Mozillu FF Verze 5.0. Má to s tím co dělat?. Jedná se jen o poslední 2 filmy, ostatních asi 5 jede bez problému. Má někdo řešení? Moc děkuji za pomoc a vysvětlení.....

Reklama
Uživatelský avatar
Speed_dead
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3213
Registrován: duben 10
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Přehrání filmu na PC

Příspěvekod Speed_dead » 03 črc 2011 09:57

Stáhni si třeba Gspot a podívej se přes něj, co je špatně. Pokud se nepletu, tak chybějící komponenty ti vysvítí červeně.
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

DJ Misho
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: červenec 11
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Přehrání filmu na PC

Příspěvekod DJ Misho » 03 črc 2011 09:59

Podľa mňa ti chýba nejaký kodek... V tom tvojom prehrávači.Skúšal si filmy prezrieť na WMP??
Skús si stiahnuť nejaký balík kodekov.. napríklad:

http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia ... decpack/?g[hledano]=codec%20pack&g[oz]=6.0.3.0

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přehrání filmu na PC

Příspěvekod richchie » 03 črc 2011 10:17


Milda60
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: březen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přehrání filmu na PC

Příspěvekod Milda60 » 03 črc 2011 17:31

DJ Misho píše:Podľa mňa ti chýba nejaký kodek... V tom tvojom prehrávači.Skúšal si filmy prezrieť na WMP??
Skús si stiahnuť nejaký balík kodekov.. napríklad:

http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia ... decpack/?g[hledano]=codec%20pack&g[oz]=6.0.3.0


Tebou jmenované kodeky nepomohly, ale stáhnul jsem si kodeky CCCP a nainstaloval Media Player Classic Home Cinema. Teď to jede bez problémů. Každopádně děkuji všem za návrhy...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Přehrání videa nejde zvuk. Příloha(y)
    od liborek » 03 čer 2023 20:37 » v Windows 11, 10, 8...
    2
    1163
    od liborek Zobrazit poslední příspěvek
    14 črc 2023 19:01

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů