Doporučte zálohovací software Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

hipiry
Pohlaví: Nespecifikováno

Doporučte zálohovací software

Příspěvekod hipiry » 20 čer 2011 15:15

Dosud jsem používal Paragon system backup 2010 v Chip edici, ale jsou s ním problémy a leze mi na nervy. Potřeboval bych doporučit nějaký zálohovací software ideálně z vaší zkušenosti. Googlil jsem, ale stejně jsem si nedokázal vybrat.

Požadavky:
- Doba zálohování 250 GB (system partition a C:) do 2 hodin (zápis na disk průměrně 50 MB/s)

- Možnost restore při bootování (Paragon system backup pozmění MBR tak, že při bootování po stisku F6 začne obnova) nebo pomocí záchranného disku

- Nevyžaduji automatické zálohování (esata konektor na frontpanelu mám připojenej přes interní Sata, takže je detekován jako interní disk). Navíc nemám ten disk připojený neustále.

- FREE

- inkrementální zálohy (záloha pouze nových a pozměněných dat)

- hlavně spolehlivost

možná jsem něco pominul, protože některým věcem nerozumím, ale snad je zřejmé, co potřebuju.

Díky všem!

Reklama
richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8726
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Doporučte zálohovací software

Příspěvekod richchie » 20 čer 2011 16:31

Proč myslíš,že jsou free?Zřejmě nemají tolik možností co placené programy.Co se podívat na web výrobce tvého hardware?
http://www.seagate.com/www/en-us/support/downloads/discwizard

hipiry
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Doporučte zálohovací software  Vyřešeno

Příspěvekod hipiry » 20 čer 2011 16:34

Požadavek je, aby byl žádaný program freeware. Schválně jsem vyjmenoval těch požadavků co nejvíc mě napadlo. Je mi jasné, že nejspíš ne všem lze vyhovět jedním free programem:)

edit: K ext. disku (Apacer AC 601 500 GB) samozřejmě zálohovací software byl, ale jeho asi jediná přednost spočívá v tom, že zálohuje předem vybrané adresáře stiskem tlačítka. Na pozadí žere celkem dost prostředků a celkově se mu vyrovná beztak skoro cokoliv.

Od programu především čekám, že s ním bude možné obnovit zálohu i při selhání systému. To mě přivádí k dalšímu požadavku: Měl by být kompatibilní s Win7 64b

--- Doplnění předchozího příspěvku (20 Čer 2011 19:24) ---

Tak jsem zkusil ten disc wizard a zdá se, že vyhovuje ve všech ohledech. Akorát doufám, že mě nezradí:) Díky richchie!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Jaké náležitosti by měl splňovat software, když ho chci „vydat“?
    od Grander » 27 čer 2023 16:25 » v Programování a tvorba webu
    4
    1600
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    27 čer 2023 22:34
  • Doporučte ip kameru
    od mtc » 14 říj 2023 20:41 » v Vše ostatní (hw)
    1
    1216
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    14 říj 2023 20:46
  • XBOX X - doporučte hru pro deti Příloha(y)
    od michal84 » 04 pro 2023 18:08 » v Herní konzole
    27
    8491
    od michal84 Zobrazit poslední příspěvek
    30 pro 2023 18:10

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů