Problémy s notebookem.

...

Moderátor: Mods_senior

Modes95
Pohlaví: Nespecifikováno

Problémy s notebookem.

Příspěvekod Modes95 » 18 čer 2011 10:07

Zdravím. Pod pojmem problémy s notebook si lze představit spoustu věcí. Název tématu je takoví proto, protože kdybych měl vypisovat všechny ty problémy nwvím jestli by to fórum utáhlo. Problému je spousta takže je zde budu vypisovat postupně. S těmito problémy se potýkám každý den a tak při každém z nich hned vše co půjde vyscreenuju a pošlu to zde do tohoto tématu. Má situace je taková. Měl jsem problémy s ovladačem na grafickou kartu a se vvším možným. Proto jsem zkoušel ovladače a všechny možné programy. Notebook mám od vánoc. Tudiž půl roku. Za tu dobu jsem jej přeinstaloval asi 5x :oops: pomocí obnovení systému do výrobního stavu. Naposledy asi před týdnem jsem přeinstaloval počítač a do ničeho jsem nehrabal (ovladače). Nainstaloval jsem 3 hry, avast free, skype, operu, ccleaner, gamebooster, teamspeak. Notebook mám tento http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=80997 .

Reklama
Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Problémy s notebookem.

Příspěvekod Žbeky » 18 čer 2011 10:39

To je sice všechno pěkné, ale jaký máš teď problém jsi nenapsal :roll:
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Modes95
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Problémy s notebookem.

Příspěvekod Modes95 » 18 čer 2011 12:28

Tak problém číslo jedna. Grafika v jedné hře mi občas blbne. Vysvětlím poté jestli se to nespraví po instalaci novějšího ovladače grafiké karty. Nyní však nastává problém. Mnoho novějších ovladačů mi vypadávalo. Novější ovladače mé grafické karty můj notebook podle všeho nemusí stíhat a je vnich problém při nainstalováním do tohoto notebooku. Doporučuje se nainstalovat ovladače s oficiálních stránek Acer.cz kde najdu ovladače přímo pro můj notebook. A teď ten první problém. Který s těchto ovladačů je grafické karty? http://www.acer.cz/ac/cs/CZ/content/drivers dal jsem zde můj typ notebooku (Acer TravelMate 5742ZG), zadal jsem můj operační systém (Windows 7 Home Premium). Ale nemůžu najít ovladač grafické karty. Navíc to modrým písmem píše This page shows only drivers that are not contained in Windows 7. Pokud umím dobře anglicky, mělo by to znamenat, že na této stránce nejsou ovladače pro operační systém Windows 7. Teda pokud se pletu tak mě opravte. Kde tedy najít ovladač pro můj notebook, na můj operační systém? :roll:

booxly
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: červen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Problémy s notebookem.

Příspěvekod booxly » 18 čer 2011 12:34

ovladače pro gk -> VGA drivers, jinak ta věta dle mě znamená, že jsou zobrazeny ovladače, které v sobě daný OS neobsahuje

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Problémy s notebookem.

Příspěvekod Žbeky » 18 čer 2011 15:43

Ovladače GK najdeš na stránce nVidia. Jinak tu větu přeložil správně booxly
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Problémy s notebookem.

Příspěvekod tux » 18 čer 2011 16:25

Btw, proč si nezaložíš na každej problém jedno téma? Takhle v tom bude akorát bordel.
Just Fucking Google It!

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Problémy s notebookem.

Příspěvekod mmmartin » 18 čer 2011 17:26

Přesně tak! Jednak v tom bude bordel, jednak řešením několika problémů v jednom tématu porušuješ Pravidla. A pravidla to zakazují právě proto, aby v tom nebyl bordel. Založ prosím zvláštní téma pro řešení každého problému a vyhni se při tom názvům témat typu Problém s ... To je totiž další věc, kterou Pravidla nedovolují.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Problémy s ram/gpu
    od Bayani » 23 úno 2024 07:24 » v Problémy s hardwarem
    4
    612
    od Bayani Zobrazit poslední příspěvek
    23 úno 2024 07:44
  • Problémy s VPN
    od sitovysamuraj » 08 led 2024 21:03 » v Administrace sítě
    2
    1255
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    08 led 2024 21:47
  • Problémy s SSD kartou
    od Karill » 29 srp 2023 16:52 » v Problémy s hardwarem
    2
    1291
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    29 srp 2023 23:09
  • problémy s diskem Příloha(y)
    od OvonH » 10 dub 2024 17:03 » v Problémy s hardwarem
    11
    1342
    od BL!zZard Zobrazit poslední příspěvek
    11 dub 2024 15:42
  • BSOD problémy (několik) Příloha(y)
    od inripuff » 19 úno 2024 15:06 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    10
    2068
    od inripuff Zobrazit poslední příspěvek
    27 úno 2024 14:18

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti