AV Voice Changer Software 4.0.54-nejde změna hlasu

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Kebab
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: únor 11
Bydliště: Úpice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

AV Voice Changer Software 4.0.54-nejde změna hlasu

Příspěvekod Kebab » 13 čer 2011 18:11

Dobrý den, chci si z kamarádu vystřelit, ale MorphVOX nefunguje (reálný čas). AV voice changer jsem zkoušel, ale problém je v tom, že mě to pořád píše,že nemám plnou verzi (nebo to neumím nastavit). Byl by někdo tak ochoten, aby mě s tím pomohl ? potřebuji jen vědět jak to opravit, nebo popřípadě jak to nastavit a jak "Morfovat". Děkuji.
Hraji Call of Duty 4: Modern Warfare, můj profil zde: http://www.gamepark.cz/player.asp?id=1455296 :-*

Reklama
Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: AV Voice Changer Software 4.0.54-nejde změna hlasu

Příspěvekod X » 13 čer 2011 18:12

Plná verze se nenastavuje, ale kupuje :D

Uživatelský avatar
Kebab
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: únor 11
Bydliště: Úpice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: AV Voice Changer Software 4.0.54-nejde změna hlasu

Příspěvekod Kebab » 13 čer 2011 18:24

Zde na fóru plno lidí psalo, že to není "dokonalé" tudíž jim to musel fungovat, já když kliknu na něco co je tam napsáné, ihned mě vyjede chyba, že nemám plnou verzi programu.
Hraji Call of Duty 4: Modern Warfare, můj profil zde: http://www.gamepark.cz/player.asp?id=1455296 :-*

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: AV Voice Changer Software 4.0.54-nejde změna hlasu

Příspěvekod guest » 13 čer 2011 18:35

já když kliknu na něco co je tam napsáné, ihned mě vyjede chyba
a co ti má na tohle někdo poradit? Tak na to neklikej, stejně nevíš k čemu to je.

Máš tam Help!

Uživatelský avatar
Kebab
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: únor 11
Bydliště: Úpice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: AV Voice Changer Software 4.0.54-nejde změna hlasu

Příspěvekod Kebab » 13 čer 2011 18:53

Vím k čemu to je, ale když kliknu na "Nick Voices" a zakliknu tam třeba na "young man" ihned mě vyskočí chyba "You can select a "nickvouce" of your preference, you can save the Pitch&Timbre settings to create hundreads of your own "nickvoices" for later use, with the Full Version. To be able to set any preset nickvoice you must get Free Key." Poté jsou na výběr dvě možnosti buď "Buy Full Version Now!" nebo "Remind me later". Proto se ptám, jak to někteří lidi rozběhaly, aby jim to fungovalo.
Hraji Call of Duty 4: Modern Warfare, můj profil zde: http://www.gamepark.cz/player.asp?id=1455296 :-*

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: AV Voice Changer Software 4.0.54-nejde změna hlasu

Příspěvekod guest » 13 čer 2011 18:57

You can select a "nickvouce" of your preference, you can save the Pitch&Timbre settings to create hundreads of your own "nickvoices" for later use, with the Full Version. To be able to set any preset nickvoice you must get Free Key.

Můžete si vybrat "nickvouce" své preference, můžete uložit nastavení Pitch & Zabarvení vytvořit hundreads vlastní "nickvoices" pro pozdější použití, s plnou verzi. Abyste mohli nastavit všechny předvolby nickvoice musíte získat zdarma klíč.

Ty zníš někoho komu to funguje? A co ta nápověda?

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: AV Voice Changer Software 4.0.54-nejde změna hlasu

Příspěvekod X » 13 čer 2011 20:58

Mě tyhle zvukově-morfovací programy nikdy nefungovali nebo nijak uspokojivě. Musím se holť spokojit s graficky-morfovacími prográmky a hrát si jen s obrázky :smile:

Morpheus Photo Animation Suite v3.1.0

PhotoMorph v6.0

Abrosoft FantaMorph 2.55-umožňuje vytvářet vytvářet plynulé přechody z jednoho snímku na druhý (morphing), v reálném čase.exe

AnmanieSMP 2,4 i - zdeformujte si obličej.zip

Deformer 2.0-Jednoduchý morfingový program s intuitivním, dobře navrženým ovládáním.zip

FotoMorph 13 (Free)-pro snadnou tvorbu animací, ve kterých plynule dochází k transformaci objektů na jednom snímku v objekty z druhého snímku – Morphing.exe

Fun Morph 5.79-Vyzkoušejte program, který ze dvou dodaných fotografií vytvoří zajímavý efekt proměny tváří. Aby byl efekt co nejlepší, můžete si určit styčné body.exe

Jaksoft Face Destruktor 1.1-deformuje fotky. Lze zadat deformační rozsah.exe

Merge 2.0-dokáže prolnout dva obrázky do sebe. Navolit si můžete velké množství možností překrývání a barevného nastavení. Nemusíte se také starat o to, jestli jsou obrázky ve stejné velikosti.exe

Morfer 1.0-pro jednoduchou tvorbu animací z přechodu jednoho obrázku do druhého.rar

MorphBuster 7.6-Ohromte své přátele výbornými transformacemi fotek či obrázků.exe

Morpheus 1.75-deformátor.exe

Morpheus Photo Morpher 3.0.0 TW 4,5MB video editor.exe

MorphMan 4.0-Morfologická transformace bod po bodu. Stačí zadat zdrojový a cílový obrázek.zip


[YouTube][/YouTube]


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Jaké náležitosti by měl splňovat software, když ho chci „vydat“?
    od Grander » 27 čer 2023 16:25 » v Programování a tvorba webu
    4
    1737
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    27 čer 2023 22:34
  • změna CPU?
    od sign0r » 07 říj 2023 21:32 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    3
    1551
    od Alferi Zobrazit poslední příspěvek
    07 říj 2023 22:08
  • Zmena IP adresy
    od ShadowWord:Pain » 15 zář 2023 09:49 » v Sítě - hardware
    11
    2302
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    15 zář 2023 12:48
  • Změna hesla
    od draxxx » 25 říj 2023 20:49 » v Windows 11, 10, 8...
    0
    1373
    od draxxx Zobrazit poslední příspěvek
    25 říj 2023 20:49
  • Ikony změna
    od DanteJo94 » 14 srp 2023 10:26 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    0
    1748
    od DanteJo94 Zobrazit poslední příspěvek
    14 srp 2023 10:26

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů