Jak odstranit zbytek po programu NERO?

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Jak odstranit zbytek po programu NERO?

Příspěvekod liborek » 11 čer 2011 22:18

Mám právě čistou instalaci XP a blb jsem si v euforii nainstaloval trial NERA.Chtěl jsem něco vypálit a zrovna nebylo nic nainstalovaného a ten trial jsem měl po ruce.Pak jsem se ho chtěl zbavit,odinstaloval jsem ho ,ale po veškerém dalším čištění a po použití i utility od výrobce/možná jsem ji měl použít přímo na odinstalování/mě zůstala hromada *dll souborů ve složce C:\ProgramFiles\ Common files.Většina šla smazat,ale dva soubory nejdou.Je to možná blbina,ale momentálně mě štve,že na mém "panenském" počítači mám hned zkraje balast.Byl by nějaký nápad jak je smáznout?Možná by se to vyřešilo znovunainstalováním toho trialu a zkusit ho odstranit hned utilitou,ale pokud by to nefungovalo,nechci podstupovat novou instalaci a hledání zbytků všude po počítači.

--- Doplnění předchozího příspěvku (Sob Čer 11, 2011 10:27 pm) ---

Tak teď jsem jeden soubor znovu zkusil a smáznul se,takže je zřejmě něco používá a nejdou odstranit,jenže co?Tak jsem restartoval abych vypnul co nejvíce aplikací,ale ten jeden stále odolává :evil: Mimochodem jedná se o nerodigitalext.dll.
Intel Core i7-6700,MB Gigabyte GA-B150-HD3,MSI-GeForce GTX 1070 Gaming X 8G,2 x8GB DD4 2133MHz,Win 10 64bit.

Windows 7Pro,Intel CoreDuo E6750,SAPHIRE RADEON HD 5770 VAPOR-X,RAM 3GB, Gigabyte MB GA-P35-DS4,Corsair 600w.

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak odstranit zbytek po programu NERO?

Příspěvekod ITCrowd » 11 čer 2011 22:43

Zkus unlocker.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jak odstranit zbytek po programu NERO?

Příspěvekod X » 11 čer 2011 23:40

Co to bylo za verzi Nera?

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak odstranit zbytek po programu NERO?

Příspěvekod richchie » 12 čer 2011 11:37

Tu knihovnu odemkni unlockerem a zbytek pěkně růčo v regeditu.Tipnu si,že ještě po čištění softem ještě najseš asi 2000 položek. :D

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak odstranit zbytek po programu NERO?

Příspěvekod Luboš » 12 čer 2011 11:45

Pokud chceš vidět, kterým procesem je uvedená knihovna používána, tak si spusti příkazový řádek (cmd) a zadej příkaz:

tasklist /M nerodigitalext.dll
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Uživatelský avatar
alenka_v_říši_divů
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3201
Registrován: únor 09
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak odstranit zbytek po programu NERO?

Příspěvekod alenka_v_říši_divů » 12 čer 2011 11:48

No... na tyto věci vždy a každému doporučuji naběhnout do režimu se systémem MS-DOS. Tam smažeš, nač si zamaneš. Není třeba využívat nějaké pokročilé způsobi mazání v prostředí oken.

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak odstranit zbytek po programu NERO?

Příspěvekod liborek » 12 čer 2011 19:44

Tak jsem nainstaloval NERO znovu a na odinstalaci použil ten jejich prográmek.No...Bordel po NERU zůstal co se týče množství prakticky stejný,ale byly vymazány ty "nevymazatelné"položky a s tím ostatním se ,zatím,úspěšně a celkem v pohodě vypořádávám.Pokud tedy ještě mnoho ani nemusím najít.Mimochodem kousek textu k programu NERO CleanTool:
Společnost Nero AG, proslavená zejména svým vypalovacím programem Nero Burning ROM a vůbec celým balíkem Nero, patří mezi to málo zodpovědných výrobců, kteří myslí i na bezproblémové odstraňování svých produktů. Právě k tomu je totiž určen Nero General CleanTool — umožňuje snadno a úplně odinstalovat libovolnou aplikaci nebo rozšiřující modul (plug‑in) pocházející od tohoto výrobce.
Už to půjde určitě k padesátce co jsem různě našel.
Intel Core i7-6700,MB Gigabyte GA-B150-HD3,MSI-GeForce GTX 1070 Gaming X 8G,2 x8GB DD4 2133MHz,Win 10 64bit.

Windows 7Pro,Intel CoreDuo E6750,SAPHIRE RADEON HD 5770 VAPOR-X,RAM 3GB, Gigabyte MB GA-P35-DS4,Corsair 600w.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jak odstranit zbytek po programu NERO?

Příspěvekod X » 12 čer 2011 19:45

DOS je už v dnešních dobách trochu nepohodlný a Unlocker samozřejmě také vypíše co soubor blokuje a to ještě před smazáním. Takže si to vždy ještě můžeš rozmyslet.

Nicméně DOS je dobrý na smazání zaseknutého souboru, když se povede (díky chybě, už jsem jí dlouho neviděl, možná jí zazáplatovali) pojmenovat soubor nebo složku delším názvem než je dovoleno (tuším, že kolem 255 znaků, pro mě žádný problém :lol: ). V takovém případě soubor zmrtví (nelze přesunout, přejmenovat, smazat - to lze právě jen v DOSu nebo dnes již spíše v emulaci DOSu: Příkazové řádce) a všechny další soubory za tímto souborem v této složce se jakoby ztratí, dokud se dotyčný soubor nesmaže (z DOSu), pak se znovu objeví.

P.S.: To máš z toho, že jsi šel nad 6 verzi :lol:

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak odstranit zbytek po programu NERO?

Příspěvekod liborek » 12 čer 2011 20:30

X:Jo, to už jsem na netu taky pročetl,že po 6 už to šlo dolů.Já si teď nainstaloval Ashampoo Burning a CDBurnerXP.Je to zadarmo a zatím spokojenost.Stejně už po pořízení dvou ext.disků na zálohy prakticky nevypaluju.Všechny fotky,videa i soft mám dvakrát na nich a ještě jednou v compu.možná paranoia,ale teď už bych snad o nic neměl přijít. :D A dva programy mám proto,že Ashampoo mi nějak nemohlo smazat jeden DVD-rw disk a ten druhý to zvládl,tak jsem si je ,pro jistotu nechal oba. :P
Intel Core i7-6700,MB Gigabyte GA-B150-HD3,MSI-GeForce GTX 1070 Gaming X 8G,2 x8GB DD4 2133MHz,Win 10 64bit.

Windows 7Pro,Intel CoreDuo E6750,SAPHIRE RADEON HD 5770 VAPOR-X,RAM 3GB, Gigabyte MB GA-P35-DS4,Corsair 600w.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jak odstranit zbytek po programu NERO?

Příspěvekod X » 12 čer 2011 20:34

To že máš vše na 2 harddiscích zálohované dvojmo ti schvaluji, protože harddisky jsou mrchy, občas odejdou do věčných lovišť náhle a bez varování.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Tekuty kov na CPU-zbytek?
    od RayeR » 27 úno 2024 03:43 » v Taktování a další úpravy PC
    4
    2008
    od RayeR Zobrazit poslední příspěvek
    06 bře 2024 22:21
  • Nemožnost odstranit soubor Příloha(y)
    od Dolpi » 22 kvě 2023 18:54 » v Vše ostatní (sw)
    1
    1304
    od zeus Zobrazit poslední příspěvek
    23 kvě 2023 12:46
  • Položka v registru nejde odstranit Příloha(y)
    od Minapark » 30 pro 2023 06:34 » v Vše ostatní (sw)
    5
    951
    od Tint Zobrazit poslední příspěvek
    30 pro 2023 09:29
  • Jak odstranit indexaci starého webu na nový?
    od maruma23 » 09 bře 2024 20:21 » v Programování a tvorba webu
    2
    781
    od cisadesign Zobrazit poslední příspěvek
    10 bře 2024 07:14
  • Ukončení programu
    od fafejt » 11 pro 2023 16:52 » v Vše ostatní (sw)
    5
    1815
    od Roman Tyčka Zobrazit poslední příspěvek
    11 pro 2023 18:40

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů