nejde spustit jeden soubor EXE Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

pee.tr
Level 3
Level 3
Příspěvky: 417
Registrován: leden 05
Bydliště: skoro Budějce
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

nejde spustit jeden soubor EXE

Příspěvekod pee.tr » 13 dub 2011 20:44

Chtěl bych poprosit o možnosti s řešením problému, kdy mi nejde spustit jeden soubor EXE. Co vše by mohlo spuštění EXE bránit? Mám Win7 64bit, windows firewall jsem vypnul, Nod32 jsem vypnul, defender mám vypnutý a stále mi to při pokusu o spuštění toho prográmku píše, že nemůže najít cestu souboru nebo že nemám oprávnění. V Totalcommanderu je oznamována chyba programu. Zkoušel jsem to neúspěšně i přes pravé tlačítko Spustit jako správce. Všechny ostatní aplikace spouštět jdou. Ale s tímto souborem je problém, nejde ho ani přesunout ani zkopírovat. Jeho případné přejmenování či mazání trvá abnormálně dlouho.
Děkuji
ASUS P5Q3; Intel C2D E8400 3,00GHz; 2GB DDR3 1333, NVidia GeForce 210 1GB; Technisat SkyStar HD2; Thermaltake VI10; Seasonic 500W; WD 1TB; LG DVD-RW.

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23603
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: nejde spustit jeden soubor EXE

Příspěvekod ITCrowd » 13 dub 2011 20:47

A je to skutečně exe? zkus v totalcmd F3 a zkontrolovat hlavičku.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

pee.tr
Level 3
Level 3
Příspěvky: 417
Registrován: leden 05
Bydliště: skoro Budějce
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: nejde spustit jeden soubor EXE

Příspěvekod pee.tr » 13 dub 2011 20:51

Ano, je to EXE. Odzkoušeno v jiných PC, kde to lidem chodí.
ASUS P5Q3; Intel C2D E8400 3,00GHz; 2GB DDR3 1333, NVidia GeForce 210 1GB; Technisat SkyStar HD2; Thermaltake VI10; Seasonic 500W; WD 1TB; LG DVD-RW.

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: nejde spustit jeden soubor EXE

Příspěvekod Pic » 13 dub 2011 23:03

Takže máš možná chybnou, či poškozenou kopii uvedeného souboru. Nejspíše něco nelegálního, když neuvádíš o jaký soubor běží.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

pee.tr
Level 3
Level 3
Příspěvky: 417
Registrován: leden 05
Bydliště: skoro Budějce
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: nejde spustit jeden soubor EXE  Vyřešeno

Příspěvekod pee.tr » 13 dub 2011 23:10

Kopii jsem už zkoušel vyměnit a stále tentýž problém. A navíc vím o dalším člověku, kterému to v jednom PC nejde a v jiném (s Vistami) ano.
Prostě vzhledem k tomu, jak dlouho trvá např. to přejmenování souboru nebo i jeho extrakce z RARu oproti dalším souborům v tom RARu obsaženým, musí cosi v systému ten soubor stále nějak blokovat či si ho jinak "osahávat". ale nemám tušení co. Práva pro usery jsou taky ve vlastnostech souboru nastavena naplno.
ASUS P5Q3; Intel C2D E8400 3,00GHz; 2GB DDR3 1333, NVidia GeForce 210 1GB; Technisat SkyStar HD2; Thermaltake VI10; Seasonic 500W; WD 1TB; LG DVD-RW.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů