ZASEKAVANIE notebooka

...

Moderátor: Mods_senior

krahulec
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: duben 11
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

ZASEKAVANIE notebooka

Příspěvekod krahulec » 03 dub 2011 22:59

Dobrý deň PC-help,

Potreboval by som sa spitat na jednu zavaznu vec ktora ma spevadza od zaciatku tohto notebooku.

Kupil som si notebook asi pol roka do zadu, prvy den mi isel pekne az na par sekov.Dalej to uz prestalo sekat a bol som spokojny. Nakoniec som si nainstaloval mafia2,WOW,crysis a podobne a hral som sa. Ked som sa chcel vratit na stare hry ako je warcraft3,generals a podobne tak som zistil v com je problem. Generals mi sekal pri 4 players online ako keby nestihala grafika... Warcraft 3 je zavaznejsi problem a absolutne neviem ako ho opravit.... Hram si warcraft a aspon 5 krat za den ( 10 hier ) mi lagne hra. je to zamrznute asi 60 sekund ked nie viac a za tu dobu dostanem kick z hry. Medzi tym nemozem pracovat na PC jedina moznost je restart pc alebo pockat 60 sekund +-.

Drivere mam aktualizovane, bezim na windos 7 tiez aktualizovanyy. MOJ notebook: http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=15218160

absolutne neviem cim to je. Ked hram nove hry tak sek nedostanem vzivote som ho nedostal za tento pol rok v novych hrach. jedine ze mi to sekne pri praci na PC ako mozzila atp.

DAKUJEM ZA ODPOVED ...

Reklama
Uživatelský avatar
Flame
Level 3
Level 3
Příspěvky: 635
Registrován: prosinec 09
Bydliště: Praha 4
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: ZASEKAVANIE notebooka

Příspěvekod Flame » 03 dub 2011 23:36

je tu moznost ze se prehriva :-)
CM HAF 912 / Z68X-UD3-B3 / 2500K + Noctua NH​-U12P / GIGABYTE R787OC-2GD / Kingston 8GB Grey Series / Seasonic MII-620 / Logitech G400 / Microsoft SideWinder X4 / Ultimate x64 / LG Flatron IPS224

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: ZASEKAVANIE notebooka

Příspěvekod Pic » 04 dub 2011 15:02

Problém je v tom, že staré hry a Win7 si nerozumí. Zkus režim kompatibility s WinXP.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů