nefunkční...webka Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

anavi85
Level 1
Level 1
Příspěvky: 84
Registrován: listopad 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

nefunkční...webka

Příspěvekod anavi85 » 26 lis 2010 19:25

Ahojky prosím o pomoc ...koupila jsem si novou webku a zaboha ji nemou rozchodit..genius ilook310..a pc windows vista,32 vse mám nainstalovane jede mi v programu splitcam...ale v skype ani msn ji nevidim ...je mozne ze mi ji neco blokuje???podarilo se mi ji jednou rozjed a opet nefunuje ...v ovládacich panelech jsem nasla nastroje pro spravu-konfigurace systému-sluzby-sluzba brany aplikacniho rozrani a je zastaveno...zda se mi ze po jeho spusteni sla normalne ale opet se to vyplo a ted uz to zapnout nejde..muze to být ten duvod proc nejede???jeste jeden dotázek pri spusteni pc a programu potom mi porad vyskakuje lupa,klavesnice na obrazovce a narator presto ze sem to vse aji smazala,...pomooooc....dekuji za odpoved

Reklama
peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: nefunkční...webka

Příspěvekod peacoq » 26 lis 2010 19:27

Nejde ti webka na PC - vubec a nikde ?, a nebo pises, ze ti nejde na Skype, ale jinak ano ? Split-cam sice pises webku vidi, ale nepracuje s ni, a tak co tedy vlastne vubec nejde ?
Pis odstavce - nove vety, nedelej jen tecky mezi vetama - vubec neni srozumitelne co vlastne nejde a co chces. Nebue problem to s tebou udelat, ale jaksi neni jasne co se vubec deje, a pomoooc to si nezachrani.
Naposledy upravil(a) peacoq dne 26 lis 2010 19:37, celkem upraveno 1 x.

anavi85
Level 1
Level 1
Příspěvky: 84
Registrován: listopad 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: nefunkční...webka

Příspěvekod anavi85 » 26 lis 2010 19:36

myslím,že to je srozumitelné.V pc jede v programu manycam,ale jinak když ji chci nainstalovat ve skype nebo msn vůbec tam není...

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: nefunkční...webka

Příspěvekod peacoq » 26 lis 2010 19:39

Ok, ...myslim, ze je to sruzumitelne. Tak promin, to jen ja jsem tak mentalni, abych -kdyz chci nekomu poradit-, videl prehledne a sruzumitelne napsane, kde je problem.
Pro me to srozumitelne neni, akorat jeden odstavec splacany dohromady ruzne chovani web-kamery, a na dotaz - vyznam, aby jsi to napsala a zformulovala lepe, ...si myslis, ze je to dostatecne srozumitelne. V tom pripade neni nouze, - ozve se nekdo jiny.

anavi85
Level 1
Level 1
Příspěvky: 84
Registrován: listopad 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: nefunkční...webka

Příspěvekod anavi85 » 26 lis 2010 19:46

Tak promin,ale nevim jak lépe popsat.kdyby jsem věděla tak to sem nepíši...pomoc please.

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: nefunkční...webka

Příspěvekod peacoq » 26 lis 2010 19:52

Vis co jsou to ''ovldace'', pri zakounepi web-kamery se musi naisntalovat ovladani, tj. neco, aby PC umel s kamerou pracovat.
Kdyz jsi webku koupila, byl u toho CD s necim (s ovladaci) co s emuselo nainstalovat ?
Ty ovladace n CD muzou byt stare, neodpovidajici tvemu operacimu systemu a nebo potom i celkove.
To, ze vwebka nejde najit jako zarizeni na Skype, muse byt dan prave ovladacem, ...napis; 1, PRESNY typ kamery, a 2, popis PC (notbuk nebo stolni PC, opercni system, naprik. Windows Vista Home, 32 bit (nebo 64bit)).
Naposledy upravil(a) peacoq dne 26 lis 2010 19:56, celkem upraveno 1 x.

anavi85
Level 1
Level 1
Příspěvky: 84
Registrován: listopad 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: nefunkční...webka

Příspěvekod anavi85 » 26 lis 2010 19:56

No tak to jsem samozřejmě udělala...

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: nefunkční...webka

Příspěvekod peacoq » 26 lis 2010 19:57

Ty ovladace n CD muzou byt stare, neodpovidajici tvemu operacimu systemu a nebo potom i celkove (Logitech a Creative to tak casto maji, a nepochybne i kamery jinych vyrobcu).
To, ze webka nejde najit jako zarizeni na Skype, muse byt dan prave ovladacem, ...napis;
1, PRESNY typ kamery (vyrobce model),
2, popis PC - jaky notbuk a nebo stolni PC, opercni system, napr. Notbuk Toshida (nejaky typ), Windows Vista Home, 32 bit (nebo 64bit) > to zjisstis: kliknout na ikonknu Strart/Spustit - Pocitac, na to pravym Vlastnosti.

anavi85
Level 1
Level 1
Příspěvky: 84
Registrován: listopad 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: nefunkční...webka

Příspěvekod anavi85 » 26 lis 2010 20:03

webcam genius ilook300,stolni pc, Windows Vista Home, 32 bit .stahovala jsem i ovladač ze stranek výrobce

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: nefunkční...webka

Příspěvekod peacoq » 26 lis 2010 20:06

Dobre, ja s epodivam co jsi stahla, a potm to preinstalujeme spoluecne krom za krokem, vcetne vycisteni PC. Webka je na instalaci ovladacu zpravidla citliva, aby to bylo presne, ..nekdy je uz problem, ze zacnes ovldac instalovat pri pripojne webce, a nekdy se pripojeni vyzaduje a teprve potom kliknou na instalci ovladacu.
Ja se ted podivam po tom ovladaci.

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: nefunkční...webka

Příspěvekod peacoq » 26 lis 2010 20:09

Stahni si toto (jedno, esi je to to same, pro jistotu znovu);
iLook 300 Driver English Windows Vista,Windows XP - http://www.geniusnet.com/wSite/sp
(Zde vypln webcam+PC - http://www.geniusnet.com/wSite/sp?xdUrl ... de=85&mp=1)
Naposledy upravil(a) peacoq dne 26 lis 2010 20:33, celkem upraveno 1 x.

anavi85
Level 1
Level 1
Příspěvky: 84
Registrován: listopad 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: nefunkční...webka

Příspěvekod anavi85 » 26 lis 2010 20:19

stahuju ale bude to trvat mam pomalej net


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nefunkční USB porty
    od Mario711 » 27 črc 2023 23:05 » v Problémy s hardwarem
    2
    1067
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    27 črc 2023 23:42
  • Nefunkční router ? Příloha(y)
    od cline » 22 říj 2023 19:48 » v Sítě - hardware
    26
    3955
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    23 říj 2023 22:39
  • Nefunkcni RAM, problemy se spustenim PC
    od Tukan » 19 čer 2023 15:04 » v Problémy s hardwarem
    1
    687
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    19 čer 2023 17:02
  • Nefunkční PC - kontrolka DRAM
    od xxlioilxx » 13 pro 2023 20:19 » v Problémy s hardwarem
    0
    704
    od xxlioilxx Zobrazit poslední příspěvek
    13 pro 2023 20:19
  • Nefunkční W10 na Parallels desktop
    od rootuzivatel » 04 zář 2023 09:07 » v Windows 11, 10, 8...
    0
    1039
    od rootuzivatel Zobrazit poslední příspěvek
    04 zář 2023 09:07

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů