Při vypínání notebooku BSOD. Vypne se až po restartu.*

...

Moderátor: Mods_senior

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Při vypínání notebooku BSOD. Vypne se až po restartu.*

Příspěvekod peacoq » 21 lis 2010 15:41

Rozhhodnete se, kde se dotycnemu ma odpovida - ja uz neodpovidam nikde.
Co to je za rozum?, - zakladat to dvakarat, aby se reseni zdvojovalo, a ja delal presne to same (postup, usb, ramka, minidump, kolize s ovladaci, atd.), a nekdo to potom jen kopiroval do jineho topicu (stejneho problemu a stejneho tazatele) - viewtopic.php?f=46&t=60053

Reklama
David920
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Při vypínání notebooku BSOD. Vypne se až po restartu.*

Příspěvekod David920 » 21 lis 2010 16:51

nechte toho, už mě nazajímate.. když vám to tak vadí, tak mi neraďte a klidně to i smažte, když Vám to dělá takový problém. Příště se budu muset obrátit asi na někoho jiného..

a ještě k tomu, že jsem to zakládal dvakrát, poprvé jsem to zakládal kvůli té modré obrazovky. A podruhé to bylo asi až po dvou měsících a založil jsem to do sekce Windows - protože jsem měl problém s instalaci SP.. :wink:

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Při vypínání notebooku BSOD. Vypne se až po restartu.*

Příspěvekod peacoq » 21 lis 2010 16:59

To je dobre, ze ja te nezajimam - ovsem s tim rozdilem, ze ja te ani nepotrebuji a nikdy potrebovat nebudu.
To odpovida tvemu projevu delat stejna temta a dovolavat se pomoci a kdyz neuspejes, - obrat se jinam > ano, to je spravne. Kdo si vsimne, jak duplicitne prezentujes sve problemy a tahne se to duplicitne dvema tematy, jiste ''oceni'' to, ze to budes predvadet jinde.

David920
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Při vypínání notebooku BSOD. Vypne se až po restartu.*

Příspěvekod David920 » 21 lis 2010 17:11

všiml sis, že tohle je staré téma a tam to druhé je nové? ten problém jsem předtím už vyřešil a teď se mi objevil znovu, ale nejednalo se mi o modrou smrt ale spíš o instalaci sp1 a to podlě mě patří do sekce Windows. Říkej si co chceš, podle mě se asi nudíš, když tohle tak zkoumáš. Ale díky za ochotu.. :-)

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Při vypínání notebooku BSOD. Vypne se až po restartu.*

Příspěvekod peacoq » 21 lis 2010 17:15

A napadlo te, ze kdy napises do tematu, tak se to zobrazi jako novy prispevek ?, takze, kdyz duplicitne pises zde a soucasne zalozis nove tema, tak nekdo - ja (kdo si toho vsimne az na upozorneni, ze z tohoto tematu nekdo neco kopiruje) dela uplne to same co nekdo jiny, vcetne postupu a mozneho reseni.
...az se budu nudit, pujdu se projet autem, a az budu chtit neco zkoumat - dam radeji par penez na nadaci proti destke rakovine, nez abych zkoumal zbytecnosti.

Kdyz je tema ukoncene - uzavre se/zamce se Zelenou fajnkou v pravo nahore, a jakmile to neudelas a do toho sameho tematu zacne dal psat, a soucasne si zalozis nove tema te same podstaty, jak rikam - jiste to oceni i jini, az budou delat stejne veci co nekdo jiny ''na druhe strane papiru''.

Uživatelský avatar
MiliNess
člen BSOD týmu
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 9112
Registrován: říjen 09
Bydliště: Cheb
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Při vypínání notebooku BSOD. Vypne se až po restartu.*

Příspěvekod MiliNess » 21 lis 2010 17:18

Modrá smrt při vypínání už nevyskakuje?
-každý má svou pravdu a ta se nemusí vždycky shodovat s tvou vlastní
-naše problémy jsou pouze v naší hlavě
-okolní svět není ani dobrý ani špatný, je mu zcela lhostejné, jestli existuješ
-nejdůležitější v životě je láska. Všechno ostatní jsou zbytečnosti

David920
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Při vypínání notebooku BSOD. Vypne se až po restartu.*

Příspěvekod David920 » 21 lis 2010 17:21

to mě nenapadlo, že se to zobrazí jako nový příspěvek. Taky nevím, že to téma můžu zamknout. Bohužel nemám čas, abych tady všechno zkoumal... Jen jsem chtěl, aby mi někdo poradil a myslím, že to mělo úspěch, poradilo mi několik lidí a já za to děkuji. To je vše a už se k tomu vyjadřovat nebudu :-)

David920
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Při vypínání notebooku BSOD. Vypne se až po restartu.*

Příspěvekod David920 » 21 lis 2010 17:23

MiliNess: ne už nevyskakuje, myslím, že pomohl ještě jiný hotfix, co mi tady někdo poslal. Jen service pack 1 se mi nedaří nainstalovat, ale už se tím zabývat nechci, takže dokud nenastanou problémy, nechám to tak.

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Při vypínání notebooku BSOD. Vypne se až po restartu.*

Příspěvekod peacoq » 21 lis 2010 17:24

Tak to je dobre, ze jsi nemel cas seznamit se alespon se zaklady, a ze me uz nepotrebujes, - ja bohuzel na tebe cas mel. Nicmene, ty jsi si nakonec poradil, ze jo, a kdyz nemas ten cas, tak holt pujdes jinam, Hodne sesti.

David920
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Při vypínání notebooku BSOD. Vypne se až po restartu.*

Příspěvekod David920 » 21 lis 2010 17:28

Vždyť jsem Ti za to poděkoval a vážím si toho, tak nevím, kde pořád hledáš chyby.

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Při vypínání notebooku BSOD. Vypne se až po restartu.*

Příspěvekod peacoq » 21 lis 2010 17:31

Dej Zelenenou fajku na obe duplicity - kdyz se t objevi znova, zalozis si nove tema, nikoli pokracovat ve starem a soucasne udelat dalsi/stejne.

A k tomu problemu:

Udelal to ten hotfix - jako by to udelal kterykoliv jiny vztahujici se na problem reseni usb-zarizeni / ovladacu pro pripojovani, ale nesouvisi s odstranenim problemu nemoznosti instalace SP, coz je duvod a podstata.
Chtelo to zkontrolovat RAM, mozna i vycistit stare pozustatky instaltoru, hotfixy, ktere nekdy blokuji nove aktualizce.
Nasledne zacne system zase padat, - jen co se projevi nesoulad mezi systemem a dalsi nejakou aktualizaci s absenci SP. PC bud nebude aktualizace prijimat, a nebo prijme takovu (budu chtit opakovane prijmout, ale nebude moci), ktera zpusobi dalsi podobny problem. Visty to takto presne maji.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • PC se vypne (CPU teplota?) Příloha(y)
    od ThereZ » 05 bře 2024 19:59 » v Problémy s hardwarem
    35
    2614
    od ThereZ Zobrazit poslední příspěvek
    09 bře 2024 11:13
  • Při zátěži na GPU se počítač vypne
    od pepik12 » 29 kvě 2023 21:25 » v Problémy s hardwarem
    2
    915
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    30 kvě 2023 07:54
  • Pc se Vypne a nelze zaonout
    od Lebedil » 29 dub 2023 21:59 » v Problémy s hardwarem
    7
    1079
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    07 kvě 2023 07:55
  • Hp omen napaječ zapne jen na 5sekund a vypne
    od Dexolus » 24 dub 2023 19:25 » v Problémy s hardwarem
    0
    696
    od Dexolus Zobrazit poslední příspěvek
    24 dub 2023 19:25
  • Vypinání a zapinání monitoru
    od michalnet » 05 dub 2024 11:15 » v Problémy s hardwarem
    1
    315
    od Zivan Zobrazit poslední příspěvek
    05 dub 2024 11:46

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů