Program na vyhledávání a stahování ovladačů ?

...

Moderátoři: Mods_senior, Mods_junior

Program na vyhledávání a stahování ovladačů ?

Odeslatod propi » 26 Zář 2010 09:58

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda existuje nějaký program který vyhledá v PC ovladače které je potřeba stáhnout , a následně je stáhne a nainstaluje !? Často přeinstalovávám Windows ,takže klidně placený soft. ! :wink: Ve správci zařízení mám po reinstalaci několik ! a rád bych se jich zbavil nějak jednoduše a k tomu by mi pomohl nějaký program jak jsem zmínil. Už jsem o něčem takovém slyšel, jinom ho nemůžu najít a budu rád za každou radu. Děkuju
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory..
Acer Aspire 5542 : GK: ATI Radeon HD 4570 512 MB Procesor: AMD Turion,64 X2 M500 RAM: 4 GB HD: 500 GB OS: Windows Se7en
propi
Level 3.5
Level 3.5

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Pohlaví: Muž

google adsense
Google

Re: Program na vyhledávání a stahování ovladačů ?

Odeslatod ePhyteK » 26 Zář 2010 10:33

Nechci nějak odporovat, ale přece jenom, není si to lepší stáhnout manuálně než přes nějaké typy těchto programů, už jen kvůli čistému svědomí a klidu duše.
ePhyteK
nováček

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Odeslatod Blue Spirit » 26 Zář 2010 10:41

Pravidla PC-HELP - HW-Monitor - UTFG - Jak označit příspěvek za VYŘEŠENÝ - Návod na HijackThis
********* SZ nejsou soukromá poradna! Ptejte se na fóru, víc hlav, víc ví!********
----Základ práce s počítačem jakékoliv generace je dovednost umět číst a psát.----
Blue Spirit
Tvůrce článků
Guru Level 15
Guru Level 15

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Obrázky: 5

Odeslatod Luboš » 26 Zář 2010 10:44

Já používám Driver Genius anebo Driver Magician. Jsou i Driver Max, MyDrivers apod. Na netu je toho spousta.
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows? Stáhněte si soubor Win-finty (měsíčně aktualizován).
Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Obrázky: 2

Odeslatod smola26 » 26 Zář 2010 10:47

Driver genius stačí stáhnout Trial verze ta ti jenom najde aktializace všech ovladaču ty si pak najdeš nan netu podle verze a názvu co napsal program.Když si koupíš licencii tak ten program ti ty programy stáhne a nainstalje je t ona tobě .
Nikdo nikdy nevíme jak tu ještě dlouho budem proto by jsme si měli život užívat
smola26
Level 3
Level 3

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Odeslatod propi » 26 Zář 2010 16:55

k tomu poslednímu od Smola26. "...kdyz si koupíš licencii tak ten program ti ty programy ... ?" ty progrmy nebo aktualizace si myslel asi vid :-) ja jinom aby to nestahovalo ještě něco dalšího.
Jinak moc děkuju
Acer Aspire 5542 : GK: ATI Radeon HD 4570 512 MB Procesor: AMD Turion,64 X2 M500 RAM: 4 GB HD: 500 GB OS: Windows Se7en
propi
Level 3.5
Level 3.5

Věrnost fóru:
Věrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóruVěrnost fóru

Zpět na Vše ostatní (sw)