kompilace vbs to exe?

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

kompilace vbs to exe?

Příspěvekod ITCrowd » 20 zář 2010 21:27

Ahoj,
potřeboval bych nějaký program na konverzi (kompilaci) vbs skriptu do exe. Mělo by to být něco jako scriptcryptor (http://www.abyssmedia.com/scriptcryptor/ ), který jediný dělá co má a funguje. Mrkvosoft nabízi jen encoder, který je vhodný tak na psaní webu, pak jsem našel ještě tohle: http://www.f2ko.de/English/v2e/download.php z toho mi scripty nechodí, a pak je spousta šidítek, které ten script jen zazipují. Při spuštění jej rozbalí do tempu a normálně spustí - tak ty taky ne. Čili hledám ekvivalent scriptcryptoru, za který bych nemusel platit 55 dolarů. Bral bych to tak do 30.
Díky
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: kompilace vbs to exe?

Příspěvekod memphisto » 20 zář 2010 21:35

Tohle? Novější verze tady. Software tento nebo online tady
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: kompilace vbs to exe?

Příspěvekod ITCrowd » 20 zář 2010 21:50

První dva odkazy jsou ten program co jsem psal že ne (a mám tam odkaz na původního autora). Formulář z netu nechodí. A exescript nesplňuje podmínku cena < 30 dolarů. Díky za postřehy. Jiné návrhy?
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů