Prográmek k Web Kameře

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Romaine
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1754
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Prográmek k Web Kameře

Příspěvekod Romaine » 19 srp 2010 20:04

Dříve jsem řešila úplně to samé - kamarádka má na asusu skvělý program - skvělé ksichty s tím jde dělat. Podařilo se mi ho i stáhnout, ale je jen pro asusy a na nic jiného nejde instalovat.. A nic tak dobrého jsem nenašla - až na webcam companion verze 3 spolu s Magic-i Visual Effects 2. A je to jen v aj. Můžeš zkusit trial. Předem říkám - nikde to nestáhneš, mají to dobře ohlídaný. Mamka to měla zdarma k noťasu - ona to nevyužívá :evil: A já mám smůlu, ale možná na vánoce.. Vyzkoušela jsem opravdu mraky softu a toto se jediné rovná tomu od Asusu.. Mimochodem je to asus Life frame.


http://www.arcsoft.com/en-us/software_t ... tCode=WCC3

http://www.arcsoft.com/en-us/software_t ... E2#submenu

Cena dokupy oboje cca 1200,- Teoreticky by měl stačit ten Magic-i Visual Effects 2
Acer TimelineX 4820T - OS: Windows 7 HP x64. / HTC Wildfire S Purple
*Když píšu bez diakritiky, tak jsem tu přes mobil!

Reklama
Uživatelský avatar
propi
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 669
Registrován: červenec 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prográmek k Web Kameře

Příspěvekod propi » 19 srp 2010 20:28

Ano Taťka má taky právě Asus a tam má ten program přímo od asusu a ten se mi moc líbil !! Je to takový program s černým vzhledem jestli myslíme to samé že ? :D jdu se podívat na ty návrhy od tebe díky !!!

Uživatelský avatar
Romaine
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1754
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Prográmek k Web Kameře

Příspěvekod Romaine » 19 srp 2010 21:00

Tak barvu nevím, jsem to neviděla pár měsíců, já to sháněla loni v létě. A úplně ti rozumím, je prostě skvělý.. Bohužel jen pro asusy - přitom za něj bych klidně zaplatila.. Jsou hloupí. Ale ten arcsoft je taky dobrej, hlavně to visual effect2.
Acer TimelineX 4820T - OS: Windows 7 HP x64. / HTC Wildfire S Purple
*Když píšu bez diakritiky, tak jsem tu přes mobil!


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Facebook [Bot] a 9 hostů