CPU 100%

...

Moderátor: Mods_senior

Manolis
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: červen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

CPU 100%

Příspěvekod Manolis » 14 čer 2010 09:22

Dobrý den, chtěl bych se zeptat co mám dělat když se mi neustále přetěžuje procesor? Neni schopný téměř ničeho. Zvláštní je že pokud je můj notebook v úhlu asi 120 stupňů tak je vše v cajku.

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CPU 100%

Příspěvekod Pic » 14 čer 2010 11:16

Pokud uvedený sklon, je poloha obrazovky k vodorovné části notebooku, jedná se nejspíše o problém v kabelu spojující notebook s obrazovkou. Pokud je notebook v záruce doporučuji reklamaci. V každém případě je to závada pro odborný servis. Pokud je značky Acer doporučuji značkový servis v Brně. Záruční opravy vyřizuji skutečně promptně. Stačí tam telefonicky zavolat, sdělit jim závadu a další požadované údaje (výrobní číslo, č. faktury a kde zakoupeno ap.) a oni již zařídí bezplatný odvoz, opravu a doručení opraveného notebooku zpět a to vše bezplatně. Vše co platíš je cena telefonického hovoru.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Manolis
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: červen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CPU 100%

Příspěvekod Manolis » 14 čer 2010 12:14

Bohužel sklon je poloha celého notebooku od postele na které leží. Není to acer, ale HP. Neni možné že je třeba jen uvnitř zaprášený? Nebo zavirovaný?

Uživatelský avatar
Stene
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3124
Registrován: únor 09
Bydliště: Jihlava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: CPU 100%

Příspěvekod Stene » 14 čer 2010 12:20

S reklamacemi u HP zkušenosti sice nemám, ale pokud je opravdu v záruce, nesmíš notebook otevřít jinak ti záruka propadne.

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CPU 100%

Příspěvekod Pic » 14 čer 2010 12:44

Těžko určit závadu, ale každopádně doporučuji reklamovat, nebo servis.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

miken
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: červen 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: CPU 100%

Příspěvekod miken » 20 čer 2010 18:46

a nemáš ho nahodou na postely atd. že ???? bo se ti trosku mohl dost zahrivat tohle nikdy nedelej jelikož se ti tam dostane tuny prachu a mužes si ho aji spálit a když už je to tak tak asi vážně na ten servis

miken
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: červen 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: CPU 100%

Příspěvekod miken » 20 čer 2010 18:47

tohle jsem udelal ja musel sem ho otevrit a cely profoukat malem sem se udusil tak bacha nato :)

Manolis
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: červen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CPU 100%

Příspěvekod Manolis » 12 srp 2010 22:27

V podstatě jediný místo kam lze položit je postel. Mám si pod něj dát desku nebo stačí sešit? (Už mám nový, tak tomu chci předejít.)

Uživatelský avatar
iDkcz
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2533
Registrován: červenec 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CPU 100%

Příspěvekod iDkcz » 12 srp 2010 22:50

Nejléoe něco, co nepohlcuje teplo tolik a nebránit otvorům vyfukující horký vzduch.
Acer Predator G5-793 ( i7 6700HQ, GTX1060 6GB )


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů