odinstalace CADKON 2D

...

Moderátor: Mods_senior

jendoslav
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: květen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

odinstalace CADKON 2D

Příspěvekod jendoslav » 28 kvě 2010 12:29

Dobrý den, mám problém, stahl jsem si z internetu verzi programu CADKON 2D, bohužel je to jen verze na 30-dni. Na internetu jsem četl že nejdříve musím nainstalovat Total Uninstal, a až poté nainstalovat CADKON 2D, po uběhnutí 30-dní by se měl kompletně odinstalovat a při znovu instalaci by měl jít zase 30-dni. Ale tuto informaci jsem zjistil až po nainstalování CADKONU, teď když ho odinstaluju i přes ten total uninstal a znovu nainstaluju tak mi to napíše že zkušební verze vypršela. Neví někdo prosím vás jak oklamat počítač tím aby mi šel zase těch 30-dní. Děkuji mockrát za nápady, už nevím co mám dělat.

Reklama
Uživatelský avatar
teflondon
Level 3
Level 3
Příspěvky: 590
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: odinstalace CADKON 2D

Příspěvekod teflondon » 28 kvě 2010 12:48

s timhle ti tady asi moc neporadi,ale jestli je to bezpodminecne nutne muzes si stahnout 30 denni zkusebni verzi Autocadu LT na oficialnich strankach -funguje na stejnem principu a cadkon je jeho nadstavba -tady to pisou http://www.cadkon.cz/ck2d.php ,takze by nemel byt problem se v nem zorientovat
jinak stahnout si to muzes zde http://www.autocadlt.cz/landing/vitezov ... =CZ-Obecna

nebo muzes zkusit ProgeCad smart ,je to free verze ProgeCadu a je temer stejny jak autocad
no muzes si stahnou zkusebni verzi autocadu a pak zkusebni verzi progecad professional ,to mas 2x30= 60 dnů :lol:
Naposledy upravil(a) teflondon dne 28 kvě 2010 18:04, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: odinstalace CADKON 2D

Příspěvekod Pic » 28 kvě 2010 12:50

Vítám Tě na Pc-help! Přečti si pozorně pravidla tohoto fóra a zjistíš, že zde nelegální programy neřešíme. Po zkušební době je program již nelegální.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů