W7 - Uživatelská práva

...

Moderátor: Mods_senior

vovojtynk
Level 1
Level 1
Příspěvky: 90
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

W7 - Uživatelská práva

Příspěvekod vovojtynk » 06 kvě 2010 10:05

Ahoj, mám dotaz, na mem pocitaci se strida vice clenu rodiny a rad bych si nastavil nejake slozky tak abych mel pro ne pristup jen já jako Administrátor(nikoliv správce), mám zapnutý učet administrátora a rád bch jestli tato funkce jde a přes jaké nabídky. Dekuji

W7 Ultimate
Seasonic S12II-620 620W, Fractal DEFINE R4 Black Pearl, MSI Z87-G45 GAMING - Intel Z87, Intel Core i5-4670K OC 4GHhz, Crucial Ballistix Elite 8GB,

Reklama
Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43054
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: W7 - Uživatelská práva

Příspěvekod jaro3 » 06 kvě 2010 10:11

Můžeš všem ostatním přidělit různé pravomoce.
pokud se jedná jen o složky , můžeš je ochránit heslem, vlastnosti -sdílení-ochrana heslem.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: W7 - Uživatelská práva

Příspěvekod ITCrowd » 06 kvě 2010 10:21

Systém NTFS to umí sám už od narození. Postup by mohl být pravoklik na složku, vybrat kartu zabezpečení a místo everyone vložit uživatele, jemu nastavit potřebná práva.
Nebo použít ACLwiev http://www.virenschutz.info/virenschutz ... ls-14.html
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů