PC nerozpozná mp4

...

Moderátor: Mods_senior

javotr
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

PC nerozpozná mp4

Příspěvekod javotr » 06 úno 2010 17:12

Dobrý den. Mám podobný problém. Koupil jsem mp4 do auta s vestavenou pamětí. Po připojení k počítači přes USB kabel mi to ukáže dva vyměnitelné disky a jednu cd-rom. s nulovou pamětí - nemohu tam nic zkopíropvat... jinak přehrávač funguje.
ovladače mám aktualizované, vyzkoušel jsem všechny USB porty. windows xp.
neumíte poradít?

Vítám Tě na PC-help! Přečti si pravidla tohoto fóra a příště je respektuj. Nevkládej dotaz do cizího příspěvku a založ si vlastní. Dotaz byl vložen samostatně pod upraveným názvem. Díky za porozumění. Pic

Reklama
javotr
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC nerozpozná mp4

Příspěvekod javotr » 13 úno 2010 12:57

Ještě abych to upřesnil, zkusil jsem mp4 player připojit u kolegy na windows Vista - opět se zobrazí dva přenosné disky a jedna cd-rom, ale v první disku jsou vidět ukázky skladeb, fotky a krátký film (nahrané od výrobce, fungují). Nicméně když tam zkopíruju jakýkoli formát hudby (mp3, wma, wav..), v přehrávači se ukážou, ale přehrát nejdou a po druhém připojení k počítači se nově nahráné písničky nedají přehrát ani v pc.

Uživatelský avatar
mike127
Level 3
Level 3
Příspěvky: 488
Registrován: červenec 08
Bydliště: ČR
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: PC nerozpozná mp4

Příspěvekod mike127 » 13 úno 2010 14:39

Jestli se po připojení zobrazí 2 vyměnitelné zařízení tak jedno znamená vestavěnou paměť MP4 a to druhé značí slot na paměťovou kartu (pokud ji teda MP4 má) Ta cd-rom vy značila to že je na MP4 nainstalovaný třeba U3 (info ZDE). To je vše k vysvětlení a teď k těm písničkám. Je možný že se Mp3 musí dát do správné složky v tom "vyměnitelném zařízení" většinou se složky jmenují MP3 nebo music atp. Třeba se musí písničky dávat přes nějaký speciální program, který by měl být na CD nebo ke stažení ze stránek výrobce. O jaký MP4 přehrávač se jedná?

Až zemřu, pohřběte mě tváří dolů, aby mi celý svět mohl políbit p*del.

javotr
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC nerozpozná mp4

Příspěvekod javotr » 13 úno 2010 16:50

Díky za pomoc! Slot na SD karty to má, takže to bude asi ono, možná tam bude i ten U3 systém. Problém je ale už v tom, že oba vyměnitelné disky ukazujů 0 bajtů (volného i využitého místa). U kolegy na Windows Vista to ukáže dvě skladby mp3, dvě fotky jpg a jeden filmík scn. žádné složky to také nemá. žádné cd k tomu nebylo a v návodu to není popsaný...
jedná se o čínský šmejd, co jsem koupil přes aukro.cz. neočekával jsem žádný zázraky za tu cenu, ale vrtá mi to hlavou. Přehrávač funguje, výrobce tam nějak ty písničky nahrát musel, takže tak. značku to nemá, dokonce tam ani není "made in china". zkusim to někde vygooglit, ale moc nedoufám.
Obrázek
* 1.8'' car MP4 player
* Support MP3 and WVA music format
* SD card slot & USB port
* Built-in flash memory (4GB)
* Built-in FM wireless transmitter, transmitting frequency range: 87.5MHz—108.0MHz. Total 206 frequencies optional
* Transmits the music to the car’s audio system
* Transfer music from computer
* 1.8 inch screen display. Shows frequency, songs No., songs name, songs lyrics, volume, EQ mode, player mode, player path
* Play the music automatically when inserted to the 12V outlet
* 7 EQ modes optional
* Memorizing function - remembers all settings when powered off and on
* With infrared remote control.
* Support 7 kinds of EQ music format.
* It can supply power and charge to MP3/MP4/DVD players thru power port
* Flexible joint for position adjustment
* Power supply: 12V-24V

milann175
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: září 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC nerozpozná mp4

Příspěvekod milann175 » 04 zář 2010 18:24

Mám úplně stejný problém, pomůže mi někdo ? Pls.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: PC nerozpozná mp4

Příspěvekod guest » 04 zář 2010 18:28

Co zkusit tu paměť nejprve zformátovat ?

milann175
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: září 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC nerozpozná mp4

Příspěvekod milann175 » 04 zář 2010 18:42

ale jak? na samotném přístroji to nejde a pc mi to neotevře.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: PC nerozpozná mp4

Příspěvekod guest » 04 zář 2010 18:48

Ale v PC se to zobrazí nebo ne? Zkus pravou myší jestli tam není nějaký výběr.

milann175
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: září 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC nerozpozná mp4

Příspěvekod milann175 » 04 zář 2010 18:59

po připojení k pc se mi objeví dva vyměnitelné disky a cd mechanika.když dám jejich vlastnosti, tak mi to ukazuje 0bajtů na všech pozicích a nic se mi nezobrazí a po připojení k autorádiu vím, že tam jsou od výrobce dvě písničky, ukázka filmu a jeden obrázek.
po zasunutí SD karty do přístroje jí to taky nenačte. tak nevím........


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Facebook [Bot] a 10 hostů