Nekorektní přehrávání QuickTime Movie ve WMP

...

Moderátor: Mods_senior

goldwinn
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nekorektní přehrávání QuickTime Movie ve WMP

Příspěvekod goldwinn » 17 led 2010 13:34

Zdravim, na jiném pc mám problém s přehráním videí typu QuickTime Movie ve Windows Media Playeru, přitom na svém pc mi je WMP normálně přehrává. Soubor to normálně spustí, ale je slyšet pouze zvuk, není vidět obraz. Doinstaloval jsem i K-Lite codeky, ale nepomohlo to. Nevíte co s tím udělat ?

Reklama
ateus
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: leden 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nekorektní přehrávání QuickTime Movie ve WMP

Příspěvekod ateus » 18 led 2010 09:52

Zkus nainstalovat media player classic, je hodně podobný WMP, ale lepší.

goldwinn
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nekorektní přehrávání QuickTime Movie ve WMP

Příspěvekod goldwinn » 18 led 2010 10:25

Díky, ale nechci používat Media player classic. Ten tam, krom toho, nainstalovaný je. Chci vyřešit tento problém s WMP, na jiném pc, protože u mě s tímto problém není, tzn. že tam ANO.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nekorektní přehrávání QuickTime Movie ve WMP

Příspěvekod X » 18 led 2010 16:00

Na tom druhém PC přehraješ i toto konkrétní video?

goldwinn
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nekorektní přehrávání QuickTime Movie ve WMP

Příspěvekod goldwinn » 18 led 2010 16:10

Které ? Jsou to videa z foťáku. Na svém pc je bez problémů přehraju ve WMP a na tom druhém pc ne. Byl tam nainstalovaný Ace mega codec (myslim), tak jsem ho odinstaloval a nainstaloval K-Lite v domění, že to pomůže - bohužel. Byla tam i stará verze WMP, tak jsem nainstaloval WMP11, ale také to nepomohlo, stále to přehrává pouze zvuk z těch videí ....

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nekorektní přehrávání QuickTime Movie ve WMP

Příspěvekod X » 18 led 2010 16:36

Zkrotit tak pofidérní přehrávač jako je WMP, aby přehrával video je ošemetná věc. Chtít navíc přehrávat uzavřený formát Quick Time je ještě problematičtější. Budeš muset rozpitvat rozdíly v OS, SP, kodecích, WMP ... nezávidím :D Osobně používám univerzální bezproblémový přehrávač, co zvládne přehrát kde co a nemusím řešit blbosti.

goldwinn
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nekorektní přehrávání QuickTime Movie ve WMP

Příspěvekod goldwinn » 19 led 2010 01:06

Ano ? vážně ?? A jakýpak tak úžasný přehrávač to je, který používáš ? Já myslím, že tak velký problém to s tím WMP a ani s QuickTime Movie zase není, viz tuto odpověď z jiného fóra:

podobný problém zrovna řeším také. U jistého fotoaparátu, který používá formát .mov (pro videa), nelze na některých počítačích přehrát ani zvuk, ani video, jinde zase video jde, ale nejde zvuk. Zkuste to vyřešit nainstalováním QuickTime Alternative 3.1.0, jehož součástí jsou i speciální kodeky, které se očividně v K-Lite Codec Packu nenachází (dokonce ani ve "velké verzi", která by měla obsahovat téměř vše). :)

Pak prosím napište, zda pomohlo.


........ a skutečně to pomohlo, a to bez "pitvání" čehokoli. Stačilo jen trochu víc vědět, a ne hned "házet flintu do žita" nebo utíkat od problému v podobě preferování jiného přehrávače. Takže až zde zase někdy někdo bude tento problém řešit, tak řešení je zde výše, ale i tak díky za ochotu.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nekorektní přehrávání QuickTime Movie ve WMP

Příspěvekod X » 19 led 2010 07:20

O Alternative vím, existuje pro Quick Time a Real. Kdysi jsem je zkoušel, ale stejně mi to nevyřešilo problémy na 100%. Používám Gom Player, je to obdoba VLC, ale uživatelsky přítulnější. Protože má všechny kodeky vlastní, i Quick a Real, nemusím řešit podružnosti a mohu se zabývat užitečnějšími věcmi :D S WMP budeš mít pořád nějaké problémy, jestli si najdeš čas, ten Gom Player opravdu vyzkoušej, existuje i čeština do poslední verze. Přehrávač je samozřejmě free, narozdíl od WMP a ještě problematického ...

goldwinn
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nekorektní přehrávání QuickTime Movie ve WMP

Příspěvekod goldwinn » 19 led 2010 16:36

OK, díky. Možná že vyzkoušim, zvyk je totiž železná košile a na WMP už jsem zvyklej a já osobně jsem s ním na svém pc problém nikdy neměl.

(když si o tom Alternative věděl, že by to mohlo pomoci, mohl si to napsat hned, mohlo být po problému .....)

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nekorektní přehrávání QuickTime Movie ve WMP

Příspěvekod X » 19 led 2010 16:41

Tak to nebylo zřejmé, že bude po problému, ale já jsem tedy zkoušel Alternativy (oba) dříve, takže starší verze ...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • COUNTIFS pro interval - nekorektní vyhodnocení Příloha(y)
    od MK_Vs » 28 črc 2023 06:31 » v Kancelářské balíky
    3
    1760
    od MK_Vs Zobrazit poslední příspěvek
    28 črc 2023 10:06
  • VLC přehrávání na TV?
    od Fantousek » 16 srp 2023 20:28 » v Vše ostatní (hw)
    1
    1190
    od Tint Zobrazit poslední příspěvek
    16 srp 2023 20:45
  • Automatické přehrávání videa Příloha(y)
    od fafejt » 09 úno 2024 13:59 » v Internet a internetové prohlížeče
    4
    725
    od fafejt Zobrazit poslední příspěvek
    09 úno 2024 17:30

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host