QIP- Spam Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

Inside
Pohlaví: Nespecifikováno

QIP- Spam

Příspěvekod Inside » 16 pro 2009 15:37

Cafa
V poslední době na QIP neustále dostávám autorizace od uživatelů z Ruska :( . Většinou jsou to nějaký bláboly nebo odkazy. Dost mě to štve pač , už mám nepřehledný ignore list .
Jestli se to nedá vyřešit , tak jestli by mi někdo poradil nějaký šikovný komunikační program. Kromě ICQ :)

Reklama
bodly
Level 2
Level 2
Příspěvky: 166
Registrován: březen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: QIP- Spam

Příspěvekod bodly » 16 pro 2009 15:38

qip odinstaluj, kdyz jsem mel qip, tak ode me prej taky chodili rusky stranky a pak jsem za to dostal ban na icq cislo.. pritom jsem za to vubec nemohl.

Uživatelský avatar
alenka_v_říši_divů
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3201
Registrován: únor 09
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: QIP- Spam

Příspěvekod alenka_v_říši_divů » 16 pro 2009 15:51

Pokud nejseš na QIP ještě "závislej", tak můžeš testnout nějakou Mirandu.

Mně nedávno QIP po nějaký době vytěžoval procesor na maximum (pluginy v podezření) ...
Tak sem si řekl, že si od něj na chvíli odpočinu, do nové verze a teď sem na Mirandě, konkrétně http://kendass-mypage.czechian.net/Others/Miranda.jpg a je dost v pohodě, spam zatím žádnej a nevytěžuje skoro nic...
Můžeš z ní odesílat sms, má t-zers - lol, nějaký hry, můžeš kontaktu na druhý straně třásat klientem /pokud je to Miranda se stejným pluginem/ atd... Ale ke QIP se později vrátím.

Inside
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: QIP- Spam  Vyřešeno

Příspěvekod Inside » 16 pro 2009 15:55

No to zní skvěle :) , jenom doufám , že Miranda nevytěžuje počítač jako ICQ. :)

Uživatelský avatar
alenka_v_říši_divů
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3201
Registrován: únor 09
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: QIP- Spam

Příspěvekod alenka_v_říši_divů » 16 pro 2009 15:57

Tak to nehrozí :) Kdyby se ti ten pack nezamlouval, tak tady je nějakej menší seznam jiných http://www.miranda.cz/forum/viewforum.php?f=12 // můžeš si stáhnout i základní a dotunit, ale myslím, že je to zbytečný, protože některý packy sou povedený...
Naposledy upravil(a) alenka_v_říši_divů dne 16 pro 2009 15:58, celkem upraveno 1 x.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: QIP- Spam

Příspěvekod guest » 16 pro 2009 15:58

To já jsem asi jeden z mála který používá ICQ. Je ale fakt, že občas vytíží procesor na 9%0 st. a já marně hledám čím to je - nenaleznutelný. QIP neznám, zkoušel jsem Mirandu, a ta se mi nelíbila.

Uživatelský avatar
kvaska
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 137
Registrován: prosinec 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: QIP- Spam

Příspěvekod kvaska » 16 pro 2009 16:04

Kdo ma trošku normalni komp si ICQ pořidi..kdo ma nejakeho šmejda tak si da mirandu nebo popřibade meebo :bigups: :D
Pro zvýšení přesnosti měření rychlosti internetu ukončete používání všech ostatních aplikací a odpojte se od internetové sítě. xD xD :O)
MS Windows XP Home SP3, Intel Core2 CPU E8400 @ 3.00GHz, 3,5Gb RAM, NVIDIA GeForce 9600 GT, LCD monitor LG '22' W2252TQ

Inside
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: QIP- Spam

Příspěvekod Inside » 16 pro 2009 16:10

Zas tak špatný komp nemám :) ..... ale ICQ se mi vůbec nelíbí :) + Hraji i online hry ,,, a když mam zapnutý TS ( nikdy skype ) , Hru ( Například COD4) , a ještě ICQ tak nevím :D

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: QIP- Spam

Příspěvekod guest » 16 pro 2009 16:13

Ono to je trochu věc názoru, mám kamaráda který má Mirandu a chváli si ji. Já už asi 8 let mám ICQ a žádnej zásadní problém. Taky mně přišly nabídky od nějakejch nad..nejch ukrajinek, zak jsem tp zablokova a je klid.
S ICQ nemám problém.

Uživatelský avatar
kvaska
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 137
Registrován: prosinec 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: QIP- Spam

Příspěvekod kvaska » 16 pro 2009 16:15

řeší se to tady pořád, někdy stači se jenom podivat do různych sekcí nebo stači zadat do HLEDAT: Qip a najde ti to ruzne temata :) stači trochu myslet a ne jenom se pořad ptát :) omlouvam se za čestinu ale nemam čas už mi končí hodina ve škole :D
Pro zvýšení přesnosti měření rychlosti internetu ukončete používání všech ostatních aplikací a odpojte se od internetové sítě. xD xD :O)
MS Windows XP Home SP3, Intel Core2 CPU E8400 @ 3.00GHz, 3,5Gb RAM, NVIDIA GeForce 9600 GT, LCD monitor LG '22' W2252TQ

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: QIP- Spam

Příspěvekod memphisto » 16 pro 2009 16:21

Stačí ve volbách nastavení QIPu zaškrtnout volbu smazat kontakty Not in list při restartu QIPu. Prostě je budeš ignorovat a každým vypnutím a zapnutím QIPu se uživatelé Not in list smažou. Tato volba se nachází v nastavení Contact list - zaškrtnout Clear" Not in list" users on QIP restart
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: QIP- Spam

Příspěvekod guest » 16 pro 2009 16:28

omlouvam se za čestinu ale nemam čas už mi končí hodina ve škole
Toto mne zaujalo, ač žádnej češtinář, pak jsem uměl psát i po škole.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Spam server Discord
    od luckydasty » 05 srp 2023 18:43 » v Komunikace na internetu
    1
    2353
    od rhsCZ Zobrazit poslední příspěvek
    06 srp 2023 13:34

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů