Animated Screensaver Maker

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
moni7779
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: prosinec 09
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Měnič tapet, spořič

Příspěvekod moni7779 » 09 pro 2009 16:09

Dobrý den,

vytvořila jsem si vlastní spořiče v programu Animated Screensaver Marker z http://www.desktoppaints.com/.

Spořič se po vytvoření, když dáte uložit, uloží jako soubor .asw

Současně se spořič vytvořením nainstaluje do windows jako .scr.

1) mohu mít však vždy tento spořič ve windows jenom jeden a každý další přepíše ten původní, což mi nevyhovuje

2) soubor .scr nelze použít v jiném PC, protože v podstatě vyžaduje v PC existenci výše uvedeného programu.

Potřebovala bych proto poradit a případně doporučit nějaký software, ve kterém by bylo možno soubor .asw, který mi vznikne v programu ASM (shora) zpracovat tak, aby vzniknul screensaver, který budu moci umístit na své stránky ke stažení pro další uživatele. Nejvíce by mi vyhovoval výstup ve formátu .scr, avšak standardně schřoupnutelný jinými PC, ale beru všechno (každou radu :-))

Děkuji za odpověď
moni7779

Reklama
Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Měnič tapet, spořič

Příspěvekod X » 09 pro 2009 17:43

1) Založ si vlastní vlákno

2) Ulož pod jiným jménem *.scr

3) *.scr je šetřič a ten se spustí na jakémkoli PC

Uživatelský avatar
moni7779
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: prosinec 09
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Měnič tapet, spořič

Příspěvekod moni7779 » 09 pro 2009 18:20

1) Za vlákno se omlouvám.

2) bod 2 jsem udělala, ale bohužel .scr se změněným názvem pak windows nevidí, takže ho nejde nastavit jako spořič (jinak bych sem nepsala o radu)

3) vím, že .scr je spořič a má fungovat v každém PC, ale z tohoto programu prostě nefunguje. Zkoušeli jsme to na 4 PC (jinak bych sem nepsala o radu)

A ještě bych doplnila, že spořič dokonce nefunguje ani v mém PC, pokud odinstaluji program ASM, ve kterém byl vytvořen.

Takže prosím, šlo by poradit něco, co jsem nevěděla a nevyzkoušela ;-)

Jdu si nastudovat, jak mám ten svůj problém přesunout jinam (tedy do nového vlákna)
Naposledy upravil(a) moni7779 dne 09 pro 2009 18:54, celkem upraveno 1 x.
moni7779

Uživatelský avatar
moni7779
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: prosinec 09
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Animated Screensaver Maker

Příspěvekod moni7779 » 09 pro 2009 18:37

Založila jsem tedy dle pokynu nové vlákno k problému se spořičem z programu Animated Screensaver Maker, které jsem původně nadhodila zde: viewtopic.php?f=58&t=29931

Bohužel nevím, jak jinak sem ty příspěvky přesunout.


A ještě bych doplnila k tomu, co jsem psala před chvílí, že spořič dokonce nefunguje ani v mém PC, pokud odinstaluji program ASM, ve kterém byl vytvořen.

Děkuji za radu.
moni7779

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Animated Screensaver Maker

Příspěvekod Pic » 09 pro 2009 19:16

Soubory *scr jsou uloženy ve Winech vždy 2 x a to v Windows\system32\ a též ve Windows\system32\dllcache\
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
moni7779
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: prosinec 09
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Animated Screensaver Maker

Příspěvekod moni7779 » 09 pro 2009 19:47

A to byla odpověď na co? Já přeci neřeším problém, kde jsou.scr ve windows, to vím a tato informace neřeší problém.

Já řeším problém, že .scr vytvořený v Animated Screensaver Maker, v jiném počítači než v mém, kde jsem ho vytvořila nefunguje a nefugnuje dokonce ani v mém, pokud se program Animated Screensaver Maker odinstaluje. V nabídce spořičů sice zůstane, protože soubor .scr se neodinstaluje, ale místo něj je jen černé okno, ve kterém běhá kostka. A když se program (nikoli spořič) znovu nainstaluje, tak místo černé obrazovky s kostkou opět funguje spořič.

Takže potřebuji poradit, zda je nějaký program, ve kterém lze upravit soubor .asw (na spořič), který program vytvoří k uložení, protože ten se nepřepisuje a zůstává, narozdíl od souboru .scr, který v tomto případě nemůžete přejmenovat, protože ho windows potom vůbec nevidí.

A také ho nelze přenést do jiného PC, protože tam prostě nefunguje, což je logické, když bez výše uvedeného programu nefunguje ani v mém PC.

Děkuji za odpověď
moni7779

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Animated Screensaver Maker

Příspěvekod X » 09 pro 2009 20:22

Uploadni sem na fórum (záložka Příloha) jedno *.scr co vyplivne ten program, na vyzkoušení ... Obrázek

Uživatelský avatar
moni7779
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: prosinec 09
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Animated Screensaver Maker

Příspěvekod moni7779 » 10 pro 2009 16:35

Jejda, konečně rozumné slovo :flyer:

Ještě jsem ho pro jistotu zkontrolovala klikem na ploše a funguje mi.


Zatím děkuji :P

P.S. Posílám ho zipnutý, protože se jinak zpráva odmítla odeslat s tím, že Přípona scr není povolena


Ještě jednou děkuji :smile:
Přílohy
HomeChristmas.zip
(240.01 KiB) Staženo 35 x
moni7779

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Animated Screensaver Maker

Příspěvekod X » 10 pro 2009 16:57

Spořič se mi spustí, ale je jen černá obrazovka s hláškou, že se nenahrála požadovaná média. Zkus sem uploadnout i ten druhý soubor (co k tomu patří, *.asw) a napiš, kde byl umístěný ... Obrázek

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Animated Screensaver Maker

Příspěvekod Pic » 10 pro 2009 17:01

Nechce se spustit.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
moni7779
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: prosinec 09
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Animated Screensaver Maker

Příspěvekod moni7779 » 10 pro 2009 18:10

No právě, nespustí ;-)


soubor .asw posílám.

Tam si složku pro uložení určujete sami, ten se sám nikam neuloži. Je to vlastně záloha toho co jste vytvořili. Když na to kliknete, tak se vám vlastně otevře okno s programem Animated Screensaver Maker, kde ho můžete dále upravovat.
Přílohy
HomeChristmas.zip
(72.88 KiB) Staženo 28 x
moni7779

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Animated Screensaver Maker

Příspěvekod X » 10 pro 2009 19:49

Tak ani s dalším souborem se mi to nepovedlo rozběhnout. Máš trial s omezenými možnostmi nebo plný registrovaný program? Obrázek


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů