ATI drivery pro HD 2600XT Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

ATI drivery pro HD 2600XT  Vyřešeno

Příspěvekod Tholus » 21 lis 2009 14:05

Ahoj, již delší dobu mám s drivery problémy. Nepustí mě ani nastartovat ATI CCC. Nejnovější ovladače (9.11) spustím, dám instalovat a nic se neděje! Ty CCC potřebuju funkční. Musím používat 9.6 u kterých nejde CCC, protože nejnovější nejdou nainstalovat! Co s tím? :x
Díky za rady, pokud to teda bude možný spravit. Koukám, že v tom páni z ATI maj pěknej binec.

EDIT: Jo, ještě dodám že je grafika AGP, což přináší ještě další problémy.

Reklama
peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: ATI drivery pro HD 2600XT

Příspěvekod peacoq » 21 lis 2009 14:44

Nemas-li zavazny problem s grafikou a ''jen ten CCC zmizel'', ...ja jsem to vyresil navratem na ovladace verze 9-8, kdy PC Catalyst standartne pouzival (a jine reseni ani neni (krom nejiste a casto rizikove upravy specialnim programem, viz nize)).

Tady mas podrobne rozepsane co a jak, kdyz to proctes budes vedet vse, ze ty asi ani nepomuze preinstalovat .NET Frame a neboC ++, jak drive byvalo standartno doporuceni v pripade problemu, kdy se CCC nevyinstaloval:
viewtopic.php?f=7&t=46464

- podivej se na typ, ktery podporuje tvuj pc: http://www.amd.com/uk/Pages/AMDHomePage.aspx (a je mozne, ze ani posledni ovladac nepodporuje, tedy onen zmineny 9-11)
- a dale postpuj podle doporuceni, tj. budes muset instalovat starsi verzi, typicke ja 9-8 (ale i nizsi), aby jel Catalyst (CCC)
- extremni moznosti je zminka o ''uprave ovladacu'' programem Mobility Modder, ale to je sazkou do loterie, prtoze se ATI+CCC ovladace upravuji a to caso vede k BSOD, porblemu se zavedenim pozdejsich aktualizaci, atd.

Procti si zmineny odkaz a je to tam vse podrobne popsano.

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: ATI drivery pro HD 2600XT

Příspěvekod Tholus » 21 lis 2009 15:56

Já mám ovladače 9.6 a 9.8 nejsou k nalezení. Našel jsem pouze na stahuj.cz CCC 9.8 ale to mi hlásí, že mi to nepodporuje můj OS, což je samozřejmě blbost, protože stahuju na XP 32bit (a ty taky mám).

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: ATI drivery pro HD 2600XT

Příspěvekod peacoq » 21 lis 2009 16:57

stare verze ATi ovladacu: http://www.oldapps.com/ati.php

- a co tedy tvoje GK potrebuje za verzi?, podle te stranky co jsi tam mel odkaz ...tam zadas udaje - grafika - OS - typ grafiky - verze - ...a vypadne to co potrebujes, srolujes dolu a tam je danna verze ke stazeni (jeslti jsi to snad nesroloval),
a soucasne ty nepotrebujes jen CCC, ale balik ovladace Display Drivers + CCC Bundle
(kdyz totiz budes mit instalovane DD a na to budes instalovat samostatne CCC je zde dalsi problem s tim, ze samotny instalator CCC muze neco smazat a nasledne se rozvrtaji DD jiz instalovane - proto je dobre instalovat cely zmineny balik podle kompaktibility)

- pochopil jsem t tak, ze jedes na 9-6 a nemas CCC, a kdyz nepodporuje 9-8, jak jsi chtel instalovat, tak podle vyse uvedeneho postupu si zjisti co teda vubec podporuje?, ...aby jsi instaloval to co odpovida systemu (proto ta srovnavaci stranka/odkaz co vubec tvoje GK potrebuje)

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: ATI drivery pro HD 2600XT

Příspěvekod Tholus » 21 lis 2009 18:28

Hlásí to, že podporuje 9.8 a 9.10. Ty už jsem ale zkoušel. A když si chci stáhnout 9.10, hodí mi to 9.11.
Mám totiž AGP a oni mi asi strkaj PCI-E. Potřebuju si totiž pohrát s AA, mám pocit, že mi to kazí ve hře MU-Online font.

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: ATI drivery pro HD 2600XT

Příspěvekod peacoq » 21 lis 2009 19:46

PCI-e ...vim, ze se na to hodil ovladac oznaceni ''Legacy'' .

Mas pravdu, ze pri zadani systemu a GK to vyhodi vzdy 9-11(coz drive nebylo), kdy i po zadani slabsi GK vypadne doporuceni na 9-11.
Ja se k tomuto vyjadrit nemuzu, protoze po problemech s 9-10 jsem presel na 9-8 Legacy - a problem s CCC uz nemam (a lide v mem okoli maji Visty a tak Legacy pro XP to bohuzel nemam, na flashce mam jen pro WV).
Na uvedene strance 'starych aplikaci' 9-8 stahnes, a 9-10 tam zatim k dispozici nejsou (a ja mam 9-10 opet zase jen pro WV).

- pro tebe reseni by bylo, vratit se k ovladaci, ktery ti naposledy podporoval CCC, a tedy pojedes na ''slabsi grafice'', ale na plne funkcnim Catalyst/u, coz je v tomto pripade prvoradejsi. Idealni by byla verze Catalyst 9-8 Legacy Driver /XP
(videl jsem, ze uzivatel se vraceli az treba k verzi 8-x a 9-2/3 (protoze nevedeli od kdy jim CCC nejde) a 9-2 bude asi nejaka obecne 'nejflexibilnejsi verze', - pred instalaci nezapomen vse smazat (i manuslane do-smazat ATI slozky), vysist registry, vypnout UAC - a instalovat).

Muj nazor, nez modifikovat nejnovesi 9-11, coz ale zalezi na vyuzi tveho PC s tim, ze je-li to pro tebe nutne, musis pripadnou modifikaci prijmout i riziko systemoveho problemu, jak se na forech uvadi, kdyz lide zminuji pouziti nutne MobilityModder-aplikace.)


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů