World of Warcraft - závislost?

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
bohnice05
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 951
Registrován: leden 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod bohnice05 » 10 úno 2010 22:48

tak to mi věř že ještě pořádně neumíš :D deffender je free fun PVP server... jo když má člověk chuť na takovou odpočinovku, tak se i to hodí... ale WoW není jen o PVP... hodně věcí odtamtud vůbec neznáš a ani si neviděl pokud teda vážně hraješ na deffendru. To bys musel projít blizzlike alespoŇ s 1 postavou a věř tomu že pak toho víš o WoW víc než když v PVP insta serveru umíš hrát za všechny chary (a pokud si dohrál na blizzliku více charů, tak je to ještě lepší)... wow není jen o PVP... a i na blizz serveru to nemusí být jen o raidech a PVE, ale taky občas to 2v2 s kámošem či Wsg nebo Bg zajít (AV nesnáším a stojí za h*** a trvá moc dlouho)... (já hraju WoW ještě od pre-TBC, tedy Classic...i když 60 raidů jsem si neužil, protože než jsem doexpil tak nastoupilo TBC...) Teď jsem tak půl roku nehrál a už vážně uvažuju že se ktomu zase vrátím, protože se občas najde čas, který je nutné něčím vyplnit 8) . A taky jsem teď zkusil Dotu... musím říct, že bych nečekal, že mě to tak vtáhne a bude bavit... jen je docela složité se ze začátku naučit co a jak dělat atd. což ve WoW vím a tak by bylo jendodušší hrát to :D no ještě uvidím

a btw: závislost? ... ano 100% toho se už nezbavíte... člověk by řekl že půl roku pauza bude stačit a kdepak
Jsem Apple ovce :lol:.

Jinak mám tuhle sestavu:
MB: MSI B450 TOMAHAWK MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, GPU: GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC 8G, RAM: Corsair Vengeance LPX Black 16GB DDR4 3200, SSD: Kingston A2000, M.2 - 1TB, Skříň: Be quiet! Pure Base 500, PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W.

Reklama
Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Tholus » 12 úno 2010 00:24

Já teda WoW hraju zhruba 5 let a troufnu si říct, že umím hrát asi jen za paladina, druida, rogue, shamana a warriora. Umím hrát pro mě znamená za všechny talenty a dokázat vytáhnout hodně vysoko arena team rating. Na Deffenderu jsem hrál asi týden a něco a musim říct, že teda nic moc, goldy se tam dají získat bugem u jewelcrafting vendora - 9. stránka - Primal Nether - koupit a prodat; špatná komunita; po založení arena team ratingu máš hned 1500 rating; Furious set, což je druhý nejlepší PvP set ze hry seženeš za pár dní a Relentless není problém sehnat, protože většina hráčů v arenách jsou začátečníci (Shaman, co v 1v1 používá Chain Lighting atd.). Doporučuju hrát na blizzlike serverech, a když se vám nebude chtít expit, tak zajít na snad jediný dobrý fun server Posterus.

Korialis
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Korialis » 23 úno 2010 13:15

Rozjedu WoW na nejvyšší detajly, když sem na nejvyšší rozjel Lineage 2? Ale trochu se sekal, někde...

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Tholus » 23 úno 2010 13:52

Je to hodně málo náročná hra, s klidem to rozjedeš. Já jedu Lineage 2 na minimum a sem rád že se to dá alespoň někdy hrát. WoWko 60-80 FPS ve městech 20-30.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod memphisto » 23 úno 2010 14:16

Zdravím všechny závisláky :smile:

Taky jsem býval závislák na této hře a dokázal jsem s ní zabít celé dny, ale teď už ne, ale počkejte na nástup nového WoW: Cataclysm. To si určitě vyzkouším,protože jsem na to zvědavý :smile: Níže malá ochutnávka. Mělo by to vyjít během (koncem) tohoto roku.

PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Stene
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3124
Registrován: únor 09
Bydliště: Jihlava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Stene » 23 úno 2010 16:15

Zajímavé : )
Ale zkoušet to raději nebudu :-P

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Tholus » 23 úno 2010 16:47

Taky se těšim na Cataclysm. Budou změněny skoro všechny (všechny) lokace, takže zas můžu objevovat něco novýho.

Korialis
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Korialis » 25 úno 2010 16:53

Rozhodl jsem se zkusit WoWko... důvodem je, že to je jedna z mála her, kterou rozjedu, protože mám blblou a budu mít ještě horší grafiku... :smile: Schválně, jestli do toho spadnu, uvidíme. :D
EDIT: mám s hrou problém. Kdokoliv ve hře někam někdo běží, tak se jakoby furt vrací. Je to takovej sekavej pohyb. Uběhne deset kroků, vrátí se o čtyry, uběne dalších pět a vrátí se o tři.

ponik
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 677
Registrován: květen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod ponik » 25 úno 2010 20:24

zkontroluj si ping ... mas ho na tom panelu dole ... ten prouzek vedle batohu... mel by bej zelenej

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod memphisto » 25 úno 2010 20:29

Ve WotLK už není proužek, ale ikona PC. Jinak tvůj postoj k hře bude i hodně záviset na komunitě, kde budeš hrát :wink: Někde narazíš na debily a za půl dne s tím sekneš a někde na fajn lidi a vydržíš u toho dlouho

S tím pingem to taky záleží na serveru. Třeba na servery v zahraničí mám pingy kolem 100 ms a na domácí 30 ms a míň
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Stene
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3124
Registrován: únor 09
Bydliště: Jihlava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Stene » 25 úno 2010 21:27

Jaký máš internet a jakou linku má server? Jaký je to server? Kdyžtak PM -> kvůli reklamě

Uživatelský avatar
binuralka
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 299
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod binuralka » 18 led 2011 22:14

Jestli hledáte zábavičku, je to celkem solidní server s dobrým systémem -
http://planyx.project-nemesis.cz/

Snad to nebude brát jako nějakou strašnou propagaci, ptž to opravdu není žádná konkurence pro toto fórum.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů