World of Warcraft - závislost?

...

Moderátor: Mods_senior

Korialis
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Korialis » 04 úno 2010 14:13

Tak sem začal hrát L2. Je to určitě skvělá hra, ale budu u toho maximálně hodinu. Dneska sem ještě nehrál, a možná ani nebudu, takže závislej bohudík nejsem. Hlavně mám na práci něco jinýho... řešim problém se Zaklínačem a učim se Ayo Technology na kytaru, zatracený Bm. :D

Reklama
ponik
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 677
Registrován: květen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod ponik » 05 úno 2010 00:39

A kde hrajes?

Korialis
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Korialis » 05 úno 2010 11:06

Na BVX. :)

ponik
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 677
Registrován: květen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod ponik » 05 úno 2010 13:03

BVX vypada jako solidni server .... ale ma jednu velkou chybu, teda z myho pohledu, je tam Kamael.

Korialis
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Korialis » 05 úno 2010 13:36

Klient Kamael tam neni, a jestli myslíš postavy Kamael, tak ty tam asi budou, no... ale mě to něják nedrásá. Spíš problém s okny. :-(

Uživatelský avatar
Stene
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3124
Registrován: únor 09
Bydliště: Jihlava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Stene » 05 úno 2010 13:54

Pište si tyhle problémy na icq..

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Tholus » 06 úno 2010 00:20

vojtas.r píše::smile: taky hraju Wow. Prave jsem minuly vikend dal max. lvl, koupil litaciho mounta a najednou jsem zjistil ze uz tam nemam skoro co na praci. Questy uz nema cenu delat ptz xpcka nepotrebuju a pro tech par goldu.... Do raidu pro 70ky me vezmou malokdy protoze nemam epic equip a v bgckach me kvuli my skoro zeleny postave kazdej dava jak prd. Tak mi rekne co mi to muze jeste nabidnout? Krome toho zacit druhou postavu. (Docela vazne premyslim o L2 ikdyz o tom zatim nevim nic.)


Můžeš dělat třeba nějakou profesi a vyrobit si epic/rare věci (tailoring - cloth; leatherworking - leather; blacksmithing - mail, plate a zbraně) nebo dělat reputace (questama), za které si pak koupíš (u speciálního vendora) také epic/rare věci.
Zde ti pošlu pár linků a hned budeš mít co dělat. :D

EDIT: Pokud tedy hraješ datadisk WotLK.
http://www.wowhead.com/?faction=1090 Kirin Tor
http://www.wowhead.com/?faction=1091 Wyrmrest Accord
http://www.wowhead.com/?faction=1098 Knights of the Ebon Blade
http://www.wowhead.com/?faction=1106 Argent Crusade
http://www.wowhead.com/?faction=1037 Alliance Vanguard (nejtěžší, nech si na konec) - dělí se totiž na: Explorers' League, The Frostborn, The Silver Covenant a Valiance Expedition

Až to všechno uděláš, budeš mít většinu equipu rare/epic a budeš se moci pustit do BG nebo raidů. :bigups:

O tom L2... No, je to dobrá hra, to jo, ale PvP jsou o ničem a expit tam 85 level jen zabíjením zrůd není zas tak zábavný jako WoW, kde expíš pořád questama, ve kterých se alespoň něco děje a k tomu aby sis vyrobil nějakou tu zbraň nepotřebuješ mít speciální vyráběcí postavu, ale uděláš to na té, za kterou hraješ.

Korialis
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Korialis » 06 úno 2010 16:07

Mě právě ty questy vůbec nebaví... takže mám radši L2, kde prostě zabíjim moby. :smile:

Uživatelský avatar
bohnice05
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 951
Registrován: leden 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod bohnice05 » 06 úno 2010 16:23

Já jsem tedy rozhodně spíš pro questy které jsou alespoň někdy v rámci možností různé a někdy i speciální. Jindy jsou zase questy zabij tolik a toilk těch a těch a dones mi z něch to a ono. Jindy třeba musíte někam jít a někde něco použít atd. Taky je dost dobrý když jde o série questů s určitým zaměřením. Třeba hledáte poklad a postupně sbíráte části map až nakonec najdete ostrov s pokladem atd ... To je orzhodně zajímavější než jen q typu zabij! I když bohužel právě tím se nechal Blizzar inspirovat při Wotlku a vážně mě nas*al! Valná většina q v Northrendu je dělaná tímto stupidním a nudným způsobem... naštěstí už WoW více jak půl roku nehraju a přestal jsme především kvůli Wotlku.
Jsem Apple ovce :lol:.

Jinak mám tuhle sestavu:
MB: MSI B450 TOMAHAWK MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, GPU: GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC 8G, RAM: Corsair Vengeance LPX Black 16GB DDR4 3200, SSD: Kingston A2000, M.2 - 1TB, Skříň: Be quiet! Pure Base 500, PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W.

Korialis
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Korialis » 08 úno 2010 18:20

Sakryš, to je návyková hra... nejdřív sem se držel na hodině deně, ale pak z toho byly hodiny dvě, pak dvě půl a určitě bych skončil na osmy. :lol:
Musim to omezovat, abych do toho nespad, teď sem přišel na jinej server, takže všechno od znova... aspoň na L2 nemám chuť.

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Tholus » 10 úno 2010 11:22

Podle mě není nic špatnýho, hrát to dýl, ale spíš umět přestat. Když máš velkou volnou chvíly, tak je to lepší než čumět do blba. :shock:

Uživatelský avatar
gigahonza
Level 1
Level 1
Příspěvky: 72
Registrován: září 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod gigahonza » 10 úno 2010 19:00

ja hraju wowko asi pul roku a ze zacatku jsem vubec nevedel o co tam jde,co jsou to talenty atd a ted umim hrat za vsecky postavy na vsech talentech atd :D nejsem na tom zavislej a ani nemuzu,zaparim si to jednou za dva tydny a kdyz mam stesti tak jednou za tyden takze zavislost nehrozi a uz me to ani enbavi tak moc jako driv ale porad je to sranda :D btw hraju na deffenderu
Intel Celeron 2,4 GHZ 256kB L2 cache,224MB RAM,166 MHZ,ProSavager DDR,80GB HDD a nestidím se za to :) mam to jen na blizzard hry a net :)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti