World of Warcraft - závislost?

...

Moderátor: Mods_senior

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod peacoq » 18 lis 2009 18:55

Kdyz se mluvi o hrach,
...ja jedinou co hraji, tak je COD 1 online a to na americkem serveru, kde se pouzivaji jen odstrelovaci pusky a kulovnice (+ granaty a pistole), a jeste s pravidlem, ze se nesmi behat v uzavrenem prostoru (a to ani ve zriceninach, kde mas nad hlavou strechu a nebo i rozborene steny tvori zakladnu budovy), -takze se nestrili jako na kolotoci samopalem vsude kolem sebe.
Ping se mi sice pohybuji, zda hraji z Ceska a nebo si zajdu odpocnout a pripojim se i kdyz sjem zrovna za praci nekde po svete, ale mivam cca 40, kdy vetsina Americanu ma asi 100 a Evropani +200 (tak to celkem ujde).

A ted sem se podival na Arcade Room ...a dodavam screen s tim, ze ja asi fakt nebudu ten pripad ''zavislosti'':
Přílohy
arcade room.jpg

Reklama
gutik
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 296
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod gutik » 18 lis 2009 22:24

Ja vam nevim ale kazdy kdo jednou hral (a myslim tim hodne hral) tak muze usoudit jestli to byla strata casu. Ja treba hraval 10 hodin denne o vikendech vice ... a jako strata casu mi to neprijde rad na to vzpominam (kolektiv atd..., ale mam pocit ze dobry kolektiv se ve wow ziskava hure nez v L2, kde bez lidi nejde nic) a urcite se k tomu v budoucnu tak na 1/2 roku vratim... mona je to tim ze jsem proste umel rict dost a cely vikend jsem objetoval kalbe a holkam a nic vice mi neschazelo.... ani ve skole vetsi problem nebyl (gymnazium) sice anglicky jazyk za 4, ale to se nezmenilo ani kdyz jsem prestal hrat :lol:

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Tholus » 18 lis 2009 22:44

V L2 jsou ty lidi určitě víc "namyšlení". Stačí aby ses jim nelíbil a vrátěj ti postavu na 1. level, což je hodně brutal. Stačil nick Tommy a do 15 minut se na mě domluvili 3 lidi, 2x 80 level a 50, přitom jsem začínal a měl level asi 20. No, skončilo to tak, že jsem musel server opustit. A pak když zjistíš, že ti, co tě tam virtuálně šikanovali, byli o několik let mladší, je fakt k vsteku. A v L2 PvP je jen o mačkání jednoho tlačítka, žádná taktika se tam nepraktikuje, jako třeba u WoW.

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Myloš » 19 lis 2009 02:18

Stene píše:Tak jsme se dotali od WoW sebevražd až po sex :D


Sex? To je anglicky šest? :lol:
  • Než položíte dotaz, nejprve se ptejte strejdy Gůůgla.
  • Výňatek z pravidel fóra PC-HELP:
    • Název tématu zvolte takový, aby co nejvýstižněji charakterizoval obsah tématu.
    • Nesnažte se řešit jiný problém (i když podobný) v jednom tématu. Raději založte nové téma.
  • Mýliti se je Myloš. ;-)

gutik
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 296
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod gutik » 19 lis 2009 17:29

Tommy4: ta takovi lidi najdes vsude... a o taktice to je dost, ale ne o te ja hrat kterou postavu ale o souhre tveho tymu...
a jedna pikantnost L2 jak se to dokaze vyvrbit :D zaznam z ventrila:


// Co je to za pitomý zlozvyk dávat odkazy do CODE?!
// Krom toho videa z Jou Trubky se mohou na stránce normálně uobrazovat.
// Myloš

Uživatelský avatar
Stene
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3124
Registrován: únor 09
Bydliště: Jihlava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Stene » 19 lis 2009 18:24

Myloš píše:
Stene píše:Tak jsme se dotali od WoW sebevražd až po sex :D


Sex? To je anglicky šest? :lol:



Já tomu nerozumím, nevím co je sex, ale asi máš pravdu - šest :lol: :lol: :lol: :D

Korialis
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Korialis » 03 úno 2010 11:16

Přečet sem si celý topic a chtěl bych vám zdělit i moji zkusšenost s hraní MMORPG.
Před rokem mi kamarád doporučil jednu hru - Lineage 2. Trochu mi jí popsal a mě se zalíbila. Nainstaloval sem všechno potřebné a hru poprvý spustil. Hrál sem za elfa, jako kamarád. Objevil sem se u velkého stromu, kde všude pobíhalaly jakési malé potvory a já se divil, proč na sebe, ani na mě, neútočí. Chvilku sem se rozhlížel kolem a byl sem ohromen. Po chvíli ke mě přiběhl kamarád v pěkné elfské zroji a kvalitním lukem. Od té doby sem hru hrál den, co den... hodně mě chytla, ačkoliv jsem jí moc nerozuměl. Tahle to trvalo asi tejden, a pak sem se dozvěděl, že jedem k moři. Docela mě to naštvalo, protože sem se do hry strašně zažral a já jí musel na 14 dní opustit. Den před odletem jsem u hry vydržel pro mě rekordních 8 hodin. Dovolenou sem přetrpěl a vrátil se k L2. Hru sem hrál asi měsíc, choval sem se jinak, nepříčetně a nemyslel na nic jiného, než si zase zejtra zahraju. Rodiče ki hru zakázali, a to bylo něco pro mě... hru sem ale hrál dálší měsíc, tajně, což nebylo zdaleko ono, ale aspoň něco... pak na to zase přišli, a bylo po L2. Takhle sem promarnil necelé dva měsíce... ale je dobře, že mi hru zakázali, protože bych určtě spadl do velké závislosti.
Asi před půl rokem sem zoušel WoW, tahle hra mě ze začátku celem zaujala, ale kvůli problému jsem jí přestal hrát, já bych jí nehrál ani bez problémů, protože to prostě neni nic moc.
Dnes bych se chtěl k L2 určitě vrátit a vrátim, ale jen tak oddechově. :smile:

Netvrdim, že sem na PC málo, to ne... ale hry hraju tak 2 hodiny denně (každý den vůbec ne). Takže na PC jen nehraju, ale dělám i různé jiné užitečné věci. Sem na několika fórech (jedno z nich se týka jedné hry, ale topicy o hře mě nezajímaj, mě zajíma pouze jeden zkažený topic, ve zkažené skupině spamerů :lol: kde si s lidma ze skupiny skvěle pokecám), věnuju sem tvoření webů (za pomocí programovacíh jazyků, žádný blog.cz), obsahu jednoho mého webu, který sem ale nedělal, grafice a taky hodně kytaře... takže si myslim, ačkoliv sem na PC poměrně dost, že to neni nic strašného, když celý den nevysedávám u WoW a nelevluju, ale dělám spusty užitečných věcí. :smile:

Uživatelský avatar
Stene
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3124
Registrován: únor 09
Bydliště: Jihlava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Stene » 03 úno 2010 12:47

Zahrát si hru čas od času není špatný, ale hrát ji 8hodin denně? :D
WoWku jsem taky propadnul a to docela dost. A jsem rád, že je to za mnou :smile:

Uživatelský avatar
CZechBoY
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8813
Registrován: srpen 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod CZechBoY » 03 úno 2010 12:53

jo to mi něco říkejte, máme server s jinou MMORPG hrou a když vypadne server tak mi píše hned 60lidí co se děje a to už jich mám asi 200 v ignoru :D
PHP, Nette, MySQL, C#, TypeScript, Python
IntelliJ Idea, Docker, Opera browser, Linux Mint
iPhone XS
Raspberry PI 3 (KODI, Raspbian)
XBox One S, PS 4, nVidia GeForce NOW

atrapas
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod atrapas » 03 úno 2010 14:14

CZechBoY: Myslíš Chmatákov ? :lol: :lol:

Uživatelský avatar
CZechBoY
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8813
Registrován: srpen 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod CZechBoY » 03 úno 2010 14:17

jj xD
PHP, Nette, MySQL, C#, TypeScript, Python
IntelliJ Idea, Docker, Opera browser, Linux Mint
iPhone XS
Raspberry PI 3 (KODI, Raspbian)
XBox One S, PS 4, nVidia GeForce NOW

Korialis
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Korialis » 03 úno 2010 17:37

Stene píše:Zahrát si hru čas od času není špatný, ale hrát ji 8hodin denně? :D
WoWku jsem taky propadnul a to docela dost. A jsem rád, že je to za mnou :smile:

Jo, jednou sem si to na 8 hodin zkusil, to bylo celekm zajímavý. Bolela mě hlava a byl sem nervózní, ale prostě sem musel hrát. Teď už to tak fakt neni. :smile:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů