World of Warcraft - závislost?

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod memphisto » 18 led 2011 22:20

Oni už udělali další server a to jim ani pořádně nefungují hlavní? :roll:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Reklama
Uživatelský avatar
binuralka
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 299
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod binuralka » 18 led 2011 22:29

To není puvodně jejich. Planyxáci vstoupili do jejich projektu pouze - za prachama a aby získali více lidí. Zpřístupnilo jim to cestu - udělali lepší server. Latency se zvyšuje jen u velice slabých net. připojení. A systém v eq mají fakt dobrý. Za 2 dny played time můžuš hodit rele eq, pokud jsi skilla teda. Já mám většinou hrací vlnu 3 dny played time. Pak mě to přestává bavit a tak zase po 3 měsících zase .. .

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod memphisto » 18 led 2011 22:38

Jenže hodně bídný uptime a vždycky roollback jako pra**. Hraji tam na všech serverech a od té doby, co to nemá ten první majítel (Nes byl myslím až druhý?), tak to stojí za hov**. Hromada bugů, nefungujících Q, dementní komunita, .....
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
binuralka
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 299
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod binuralka » 19 led 2011 17:49

Nastesti jsem nezazil )) :-O

Uživatelský avatar
domitea
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1966
Registrován: červen 09
Bydliště: Královehradecký kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod domitea » 19 led 2011 18:25

Pardon, že tu ruším diskuzi o serveru, ale taky něco přidám :smile: .

WoW jsem nikdy nehrál, a asi nebudu. Nepřijde mi realistické, grafika nic moc (pro něj to je ale výhoda). "Tohle sice není důležité, hraješ tam za postavu a to je to její kouzlo", říkal mi kamarád, který to už hraje od základky. Já mám zase jinou hru za postavu a to modelařinu :lol: . Hraju si na postavu, která staví model a má to výhodu proti WoWku - je to realistické :D , má to úžasnou grafiku :D a pro dnešní mládež plnou cigaret a podobných svinstev, můžete si u toho šlehnout něčeho silnějšího (Herkules, barvičky, Toluen, Chemoprén....)

Sorry za trochu větší OT od topicu, ale píšu rychleji něž myslím :lol:
UNIX je systém jednoduchý, jen musíte být geniální, aby jste tu jednoduchost pochopili. Jedině OSS, vše co napíšu je pod GNU/GPL
Linux je mé koření života. Nikdy nevím, co pokazím! Registered user #550849

Dnešní počítače mi nestačí, pracuji na vlastním

Fílek
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1413
Registrován: srpen 10
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Fílek » 19 led 2011 19:09

K tématu řeknu, že WoWko jsem začal hrát už v 8 letech, na serveru Antoria. Nevěděl jsem co a jak, moc mi to nešlo.. ale bavilo mně to. Potom jsem si od kamarádky přetáhl TBC a hrál jsem na Twinstaru. Strašně mě to pořád bavilo - a mezi tím jsme prostřídali desítky funů - do 250, instant 80, atd. Twinstar potom přešel na WoTLK, a já přešel na Equilibrium. Bavilo mně to kvůli 3x rate, mám tam paladina. Strávil jsem nad ním přes 40 dní played. Pořád mě to bavilo. Chodili jsme arény, mám tam 3 rele věci + wrathful doplňky. Potom jsem začal dělat PvE heala. Taky, strašně equipování, byl jsem jeden z nejlepších healů v guildě.

Jenže - pak jsem si našel kamaráda přes internet, který mě z toho vlastně vytáhl, za což bych mu chtěl poděkovat. Začali jsme si volat v polovině prázdnin přes Skype, hrajeme pořád různé hry, donutil mně abych si pořídil lepší internet. Teď si voláme každý den, co my jsme spolu hráli her, poradil mi abych si koupil BFBC2 a CoD: BO origo, tak spolu taky hrajem, pak Minecraft a dost dalších. Potom jsem se s ním chvíli nebavil - a zase jsem do WoW spadl. Přišel jsem ze školy, zahodil tašku, zapnul WoW a expil. Naexpil jsem takhle 40. lvl na Twinstaru, a potom jsem si řekl, proč to zase dělám? ve škole mi vycházely 2-3, i když jsem byl vždy jedničkář. Naštěstí mě z toho zase ten kamarád vytáhl. On nikdy nesnášel WoW. Vytáhl jsem si pololetní vysvědčení na 2 dvojky, což si myslím že je dobré, a jsem za to rád.

Občas si zahraju jen tak pro radost, nebo z nudy, ale vždycky jenom na chvilku, ke starým kámošům. Můj nejlepší kamarád, bydlel vedle v domě, si pořídil offi. Já jsem byl vždycky na nervy z padání a lagů Equilibria, a ten ofík se mi strašně líbil. Chtěl jsem to k vánocům, a rodiče mi to zatrhli, a pak jsem byl nakonec ještě rád. Na free hrajte, ale nespadněte do toho. Officiální server je sice pěkný, ale asi 2 tisíce za hru? To bych klidně ještě bral, ale pak 600 na dva měsíce? To je opravdu přehnané. To si radši budu platit starý dobrý Dofus, který je asi za 140Kč měsíčně.

//Pak k Projectu Nemesis. Jsou to fakt blbci, proč neudělají jeden dobrý server? Vždycky jsem si u těch lagů myslel, že z toho vyrostu. Možná tam ještě zavítám kvůli postavě, ale jinak už bych tam nevkročil.

Uživatelský avatar
binuralka
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 299
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod binuralka » 23 led 2011 00:39

Já si zahraju jednou do týdne :D a to tak, že odehraju arénky a skočím jedno bg :D nic víc, nic mín, sežere mi to tak 30 min.

Uživatelský avatar
pextr2142
Level 2
Level 2
Příspěvky: 232
Registrován: září 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod pextr2142 » 23 led 2011 09:38

Já včera začal hrát na tomhle serveru: http://tq.zaparit.eu/
A je to hodně kvalitní např. oproti altronu...Furt se tam něco opravuje a něco se děje.

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Tholus » 24 led 2011 15:56

Nic proti, ale ten admin je arogantní... ehm... ****. :D Na jeho minulým serveru jsem hrál a nabíral tam 12ti letý GMka, asi si dokážete představit, jak to dopadlo. (Dostat ambushem za 1 milion od nesmrtelnýho GM není moc dobrý a eventy o Furious (tehdy nej pvp eq) části nejsou taky to nejlepší.)

Jinak hraju momentálně na http://www.drahy.com a nikam už bych nepřešel, maximálně tak na ofi. (Je tam alespoň admin, co si už nějakej ten rok může dát legálně pivo a uvažuje hlavou.) 8) Kdyby měl někdo zájem do naší guildy, tak jsem udělal web http://www.amnesia.mzf.cz. Ve hře jsem jako Crez (80 lvl, Night Elf - Hunter) a Tholus (80 lvl, Human - Mage).

Uživatelský avatar
pextr2142
Level 2
Level 2
Příspěvky: 232
Registrován: září 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod pextr2142 » 25 led 2011 06:37

Jestli myslíš mouseho tak ten, už s tím serverem nemá nic společnýho...

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Tholus » 25 led 2011 18:10

Mouseho fakt ne, to je zas jiná kapitola.

Wassabre
Level 2
Level 2
Příspěvky: 214
Registrován: leden 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: World of Warcraft - závislost?

Příspěvekod Wassabre » 25 led 2011 18:45

WOW je parádní hra. Bejvávaly dny kdy sem u ní vydržel cca 6 hodin... Pak sem s tim seknul a sem spokojenej. A jak řekl Blue Spirit je to o psychyce.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů