Vypínaní Pc Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

Michal.M
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: červenec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Vypínaní Pc  Vyřešeno

Příspěvekod Michal.M » 01 lis 2009 21:10

mam problém s vypínaním pc kdyý dam start vypnout pc tak nemužu odejít musím u něj sedět a naskakujou mi tam ruzné tabulky na ukončovaní a musím vždy kliknout ukončit a pak třeba po 7 tabulce se mi vypne pc někdy se vypne hned a někdy mi těch tabulek naskakuje zasebou hodně a docela mě to štve když mam na spěch tak nemužu odejít aniž by se vypnul sám musí mpočkat a ukončovat to nevíte co stím předem díky :-(

Reklama
Uživatelský avatar
Stene
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3124
Registrován: únor 09
Bydliště: Jihlava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Vypínaní Pc

Příspěvekod Stene » 01 lis 2009 21:16

Třeba ti s tímhle případem pomůže HJT. Myslím, že právě na tyto problémy se hodí. Tady na něj máš návod.. Pokud se o počítač moc nestaráš, nebude na škodu projet si ho CCleanerem - viz návod
Potom napiš jak vypadá počítač s vypínáním a budeme pokračovat dál.

//Log přidej do správné sekce!

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vypínaní Pc

Příspěvekod Pic » 01 lis 2009 21:19

A můžeš nám prozradit jaké tabulky a s jakým textem naskakují. To je to podstatné! My na Tvůj PC nevidíme a pokud nás neinformuješ přesně, těžko můžeš očekávat radu, která pomůže.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
cicero
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 939
Registrován: březen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vypínaní Pc

Příspěvekod cicero » 01 lis 2009 21:22

nemáš náhodou nainstalovány a spuštěny buď dva antivir.programy nebo antispyware prog.se spuštěnými residentnimi štíty?

Michal.M
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: červenec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Vypínaní Pc

Příspěvekod Michal.M » 02 lis 2009 06:37

Pic píše:A můžeš nám prozradit jaké tabulky a s jakým textem naskakují. To je to podstatné! My na Tvůj PC nevidíme a pokud nás neinformuješ přesně, těžko můžeš očekávat radu, která pomůže.


naskočí mi tabulka třeba z ukončovaní programů MCI command handling window tento program neodpovída a pak většinou i tato iexplore.exe ta mi naskakuje třeba 4 zasebou

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Vypínaní Pc

Příspěvekod guest » 02 lis 2009 07:16

Udělej log z Hijack this, vlož do sekce Hijack This a požádej o kontrolu. Viz. můj podpis.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 8 hostů