Rychlé dešifrování nebo odstranění hesla od archívu Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

cistax
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: září 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Rychlé dešifrování nebo odstranění hesla od archívu

Příspěvekod cistax » 27 zář 2009 19:39

Zdravím všechny na tomto fóru. Vím, že tohle je určitě otázka, o které si všichni myslí, že odpověď neexistuje, avšak vím, že servery jako je RapidShare a Uloz.To mají prográmky, které to dokáží. Takže tedy k otázce:

Neznáte někdo program, který dokáže v dobré době (teď nemyslím třeba měsíc a víc) dešifrovat, nebo odstranit heslo od archivu?

Zabalil jsem si totiž jeden z mých dost důležitých webových projektů do raru, a dal tam heslo, které jsem naneštěstí, kvůli dlouhému nic nedělání zapomněl. Abych to ještě trochu upřesnil, nejde mi jen o Rar, když už, tak by se hodilo na víc typů. Předem díky.

Reklama
Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Rychlé dešifrování nebo odstranění hesla od archívu

Příspěvekod El Diablo » 27 zář 2009 20:18

http://www.slunecnice.cz/sw/rar-password-cracker/

Ovšem počítej s tím že rozluštění může trvat i několik let... :lol:
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Rychlé dešifrování nebo odstranění hesla od archívu

Příspěvekod guest » 27 zář 2009 20:51

Koukám jak lidi ovlivňují seriály jako Kriminálka Miami, anebo Las Vegäs. Takový ty free programy možná zjistí heslo pokud bude třeba PES a to je ještě diskutabilní. Viděl jsem kdysi na TV Spectrum jakýsi pořad a tam se to rozebíralo, ty programy stojí statisíce a louskají to i na několika počítačích.

Uživatelský avatar
brano
Level 3
Level 3
Příspěvky: 507
Registrován: prosinec 08
Bydliště: Tatry
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rychlé dešifrování nebo odstranění hesla od archívu

Příspěvekod brano » 27 zář 2009 20:53

Skôr by som išiel inou cestou. Niekoľkokrát som už narazil na prehrávače, ktoré dokážu prehrať aj hudbu alebo video v rar formáte, tak možno existujú aj iné programy, pokiaľ ide o dokumenty atď. A možno aj nejaký špeciálny konvertor, ktorý by to konvertoval do prijateľnejšieho formátu, teoretizujem, tak to berte s nadhľadom, ale keby som nutne niečo také potreboval, tak by som začal v google.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Rychlé dešifrování nebo odstranění hesla od archívu

Příspěvekod guest » 27 zář 2009 20:57

To je jako protáhnout velblouda uchem jehly - na to je i Goole krátký.

cistax
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: září 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rychlé dešifrování nebo odstranění hesla od archívu

Příspěvekod cistax » 27 zář 2009 21:23

El Diablo: Jestli je to s tou kriminalkou miami a las vegas narazka na mou stupiditu, tak to neprijimam, jsem si plne vedom toho, ze polovina tehle veci jsou kecy ... Jde mi o to, ze treba RapidShare dokaze to heslo Odstranit, nebo zjistit za par vterin az minut. Tak jsem se jen zeptal, jestli neni neco takoveho free. Jestli ale nekdo vite, jak to heslo proste "odstranit" klidne reknete.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Rychlé dešifrování nebo odstranění hesla od archívu

Příspěvekod guest » 27 zář 2009 21:31

To nepsal El Diablo, ale já. Nebylo tam nic o stupiditě, ale v podtextu bylo, že lidi jsou moc naivní. Tohle
Jde mi o to, ze treba RapidShare dokaze to heslo Odstranit, nebo zjistit za par vterin az minut
je kravina na osmou. Kde bereš ty informace?

cistax
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: září 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rychlé dešifrování nebo odstranění hesla od archívu

Příspěvekod cistax » 27 zář 2009 21:36

Z vlastní zkušenosti. Kamarád uploadoval nějaký zakázaný obsah na Rapid (asi dobu ledovou či co) a pojmenoval to jako php_scripter.rar, dal k tomu heslo. Ještě ten den to Rapid smazal, a můžů vám zaručit, že zadané heslo nebylo slabé.

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rychlé dešifrování nebo odstranění hesla od archívu

Příspěvekod mmmartin » 27 zář 2009 21:41

Neznám přesně principy Rapid share, ale prolomit heslo a odstranit ze serveru zaheslovaný archiv jsou dvě různé věci.

A jen tak mimochodem: pokud bereme, že heslo je z písmen abecedy a číslic, tj. sestavuje se z cca 35 znaků a znaky se můžou opakovat, pak pětimístných hesel lze vyrobit cca 52,5 milionů, šestimístných pak už 1838 milionů, sedmimístných 64 000 milionů atd.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Rychlé dešifrování nebo odstranění hesla od archívu

Příspěvekod El Diablo » 27 zář 2009 21:55

cistax píše:Z vlastní zkušenosti. Kamarád uploadoval nějaký zakázaný obsah na Rapid (asi dobu ledovou či co) a pojmenoval to jako php_scripter.rar, dal k tomu heslo. Ještě ten den to Rapid smazal, a můžů vám zaručit, že zadané heslo nebylo slabé.

Takhle rapid nefunguje, chtěl bych vidět ten HW co by dešifroval ty tisíce souborů co jsou tam uložené! :lol:
IMHO to někdo nabonzoval, pak to smáznou....
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Rychlé dešifrování nebo odstranění hesla od archívu

Příspěvekod guest » 27 zář 2009 22:01

ale prolomit heslo a odstranit ze serveru zaheslovaný archiv jsou dvě různé věci
... a o tom to je! :lol:

Uživatelský avatar
brano
Level 3
Level 3
Příspěvky: 507
Registrován: prosinec 08
Bydliště: Tatry
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rychlé dešifrování nebo odstranění hesla od archívu

Příspěvekod brano » 27 zář 2009 22:14

Heslo môže byť akokoľvek silné, ale to nemá nič spoločné s vymazaním súboru z Rapidu . To by si predsa ani ty potom nemohol s tým súborom nič robiť v PC a aj bez hesla ho môžeš pokojne vymazať, Tuneupshredrovať , skartovať a dokonca ako som písal aj prehrať ak je to hudba, alebo video.

Tu sú nejaké programy, možno aj motyka vystrelí:

http://www.softpedia.com/get/Security/D ... agic.shtml

http://www.filetransit.com/view.php?id=15899


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů