Restartování PC Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

Inside
Pohlaví: Nespecifikováno

Restartování PC

Příspěvekod Inside » 28 srp 2009 08:51

Zdravím
Na tento problém sem psal , už včera. Jenže problém po zapnutí PC přetrvává. Přihlásím se a ukáže se mi na pár setin příkazový řádek a restart. Včera jsem nějakým zázrakem včas vypnul ten příkazový řád , ale podruhé už mi to nejde. Restartovat v nouzovým režimu se mi nedaří :( . Už snad 100x jsem mačkal " F8 " ale ukáže se mi jiná tabulka kde nikde není " Nouzový režim nebo safe mod " .
Už jsem snad vzdal , že problém vyřeším . :( No budu asi muset udělat RE-Instal . A v tom je problém číslo dvě ... mám starší verzi Biosu (AMIBIOS 1.21.10 ) . A nevím jak to mám odinstalovat .... xD Nikde sem tam nenašel položku Boot jak jsem byl zvyklej. A navíc potřebuju za každou cenu zachovat DATA . Což nevím jak bych to udělal i kdybych se k tomu nějak dostal ...
Předem díky za každou radu

Reklama
Uživatelský avatar
alenka_v_říši_divů
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3201
Registrován: únor 09
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Restartování PC  Vyřešeno

Příspěvekod alenka_v_říši_divů » 28 srp 2009 23:16

Co je to za jinou tabulku...nějakej výběr jednotky? To by možná signalizovalo,že mačkáš brzo... co máš vůbec za počítač... máš možnost "vyrobit" Ultimate Boot CD ?

Inside
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Restartování PC

Příspěvekod Inside » 29 srp 2009 09:15

Ta tabulka " Select first bot device " v podstatě výběr jednotky . Tu možnost jak si říkal tam nikde nemám ......A k tomu PC - Jedná se o starší PC 6-7 let staré .. win xp

Uživatelský avatar
alenka_v_říši_divů
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3201
Registrován: únor 09
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Restartování PC

Příspěvekod alenka_v_říši_divů » 29 srp 2009 12:31

Zkus mrknout http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php? ... 54&start=0

-Musime byt dostatecne rychli a tento ukon zvladnout jeste pred nabehnutim obrazovky s logem Windows, jinak se nam nenabidne moznost "Upresnit moznosti spusteni systemu Windows" ale nabehne normalni rezim. Naproti tomu, prilis brzke mackani muze mit za nasledek vyvolani menu: Vyber jednotky, ze ktere se bude bootovat Operacni system-

Takže nemůžeš vypálit UBCD?A boot z flashky? No..PC máš starej 6-7 let... tím se sice zúžil výběr...ale i tak si nedovedu odhadnout,co je to za PC.Byl si někdy v nouzáku na tom PC?

Inside
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Restartování PC

Příspěvekod Inside » 30 srp 2009 12:16

Na tom PC sem v nouzovým režimu nikdy nebyl ....

Uživatelský avatar
alenka_v_říši_divů
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3201
Registrován: únor 09
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Restartování PC

Příspěvekod alenka_v_říši_divů » 30 srp 2009 13:29

Moc nespolupracuješ ....

Inside
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Restartování PC

Příspěvekod Inside » 02 zář 2009 22:58

Teď jsem neměl možnost napsat . Ale problem už byl vyřešen .... PC bylo mati a ty už se nechtelo čekat tak si to nechala udelat :)

restart
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: prosinec 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Restartování PC

Příspěvekod restart » 13 pro 2009 15:31

cau mam problem s restarovanim pc pokazde kdyz hraju hry tak se to restartuje ale dela to jak se tomu chce treba po pul nebo po hodine zacaloto restartovanim treba jen 1 denne ted mi to dela nekolikrat nvm co stim Hw mam procak 2,93 grafika 512 a 2gb ram a to se si kupoval do complu novi veci jako desku procak ram... poradte pls


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů