Radio evropa 2 v QIP

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Fox8
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1703
Registrován: listopad 07
Bydliště: Uherský Brod
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Radio evropa 2 v QIP

Příspěvekod Fox8 » 23 črc 2009 13:10

Zdravím. Jednou, když sem tak poslouchal evropu 2 jsem ji vypl a pak jsem ji chtěl zapnout a nic ... nehraje už je tomu den a pořád mi nechce hrát. Používám FM tune v QIP infium pafopack, ale nefunguje ani jedno radio ... ani po nainstalování OS win 7 (předtím xp) nefunguje můžete mi poradit? Děkuji
Intel Xeon E5-1650v3, 64GB RAM, GTX970, 1TB SSD, 2TB plotna

Reklama
ivosidlik
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 261
Registrován: březen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Radio evropa 2 v QIP

Příspěvekod ivosidlik » 23 črc 2009 13:36

nevim proc poustite radia pres qip a takovy programy staci si najet na www.evropa2.cz a das si poslechnout podle me je to zbytecny pumpovat jest epres nejakej program kdyz to mas lepsi v prohlizeci
nikdy neříkej že něco nejde, protože vždycky se najde blbec přijde a udělá to

Uživatelský avatar
Fox8
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1703
Registrován: listopad 07
Bydliště: Uherský Brod
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Radio evropa 2 v QIP

Příspěvekod Fox8 » 23 črc 2009 13:47

No ja si to vždycky poslechnu přes QIP aspon nemam pustěnou operu. QIP mam zaplý pořád, takže problém není stačí jen kliknou že... stránku znám, ale tam mi to nejede už asi rok
Intel Xeon E5-1650v3, 64GB RAM, GTX970, 1TB SSD, 2TB plotna

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Radio evropa 2 v QIP

Příspěvekod memphisto » 23 črc 2009 13:50

zkus vyhledat aktualizace toho pluginu. Taky to nechápu, ale u mě to jde jak pod W7, tak pod XP a třeba u přítulky na XP to nejde :?

to ivosidlik: né každý chce poslouchat přes net a taky QIP mám spuštěný pořád a nemusí mi zrovna Evropa2 zavazet v ostatních otevřených záložkách
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Fox8
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1703
Registrován: listopad 07
Bydliště: Uherský Brod
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Radio evropa 2 v QIP

Příspěvekod Fox8 » 23 črc 2009 14:14

Pravda. Info o aktualizacích háže, že mam nejnovější. Dřív sem měl jak jsem psal Jadrispack, ale jak už jsem taky psal jsem radio vypl a zapl už pak nešlo. a to hrálo celý den bez problému je to super radio no a už citím mírné abstinenční příznaky :D. Když jsem venku něco dělal hodil repro z okna pustil na plné kule a poslouchalo se, ale zrázu přestalo hrát. Ani pafopack ani jadrispack (jadrispack ani ten nový)
Intel Xeon E5-1650v3, 64GB RAM, GTX970, 1TB SSD, 2TB plotna


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 32 hostů