Media Player Classic

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
george
Level 3
Level 3
Příspěvky: 429
Registrován: květen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Media Player Classic

Příspěvekod george » 13 črc 2009 17:26

To Viktor: Dík za zkušenost a informaci o Media Player Classic. Taky sleduju co se s počítačem děje, zatížení a j. a dost dlouho uvažuji než si nějaký zmetek do počítače stáhnu. Taky se nikde moc neptám...řeším sám :D
george
Myslím, že by to bylo dobré řešit...ne jen psaním s moderátory. Víme přece své a jak to chodí...

Reklama
Viktor.Z
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 293
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Media Player Classic

Příspěvekod Viktor.Z » 13 črc 2009 19:21

Není zač :D

Jinak jediné, co mi u tohoto přehrávače chybí, je nějaký pěkný skin. Skin totiž nemá nic moc. Dost običejný. Ale tek hlavní je, že to kvalitně přehrává videa. A musím říct, že velice kvalitně :smile: Akorát je třeba si nastavit titulky, pokud nechcete aby je vám zobrazoval příliš velký a rozmazaný. V možnostech se dá nastavit rozlišení titulků na "desktom". Pak je bude zobrazovat podle vašeho rozlišení monitoru a titulky pak budou krásně ostré. Velikost se tam dá taky nastavit a taky různé úmístění, jako vzdálenost od spodní části obrazovky, atd...
AMD Ryzen 3700x| Ram 32GB 2400Mhz DDR4| NVIDIA GTX 1080

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Media Player Classic

Příspěvekod liborek » 13 črc 2009 19:39

Viktor.Z:Dík za postřeh.MPC taky někdy používám,ale nenapadlo mě se dívat kolik vytěžuje procesor.Všem já si filmy pouštím maximálně v DiVX :D :D Ale až budu pouštět v HD jsem v obraze.A není pravda,že když pouštím filmy tak nic jinýho nedělám :D Já popravdě řečeno málokdy dělám jen jednu věc. :o
Intel Core i7-6700,MB Gigabyte GA-B150-HD3,MSI-GeForce GTX 1070 Gaming X 8G,2 x8GB DD4 2133MHz,Win 10 64bit.

Windows 7Pro,Intel CoreDuo E6750,SAPHIRE RADEON HD 5770 VAPOR-X,RAM 3GB, Gigabyte MB GA-P35-DS4,Corsair 600w.

ponik
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 677
Registrován: květen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Media Player Classic

Příspěvekod ponik » 13 črc 2009 21:27

proc se do viktora hned poustite ze zbytecne zaklada topik? me to pride jako zajimavej postreh

Viktor.Z
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 293
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Media Player Classic

Příspěvekod Viktor.Z » 14 črc 2009 19:09

liborek píše:Viktor.Z:Dík za postřeh.MPC taky někdy používám,ale nenapadlo mě se dívat kolik vytěžuje procesor.Všem já si filmy pouštím maximálně v DiVX :D :D Ale až budu pouštět v HD jsem v obraze.A není pravda,že když pouštím filmy tak nic jinýho nedělám :D Já popravdě řečeno málokdy dělám jen jednu věc. :o
Tak DivX ti dnes v pohodě přehraje každej počítač, takže u toho se ani koukat nemusíš, jak je vytíženej procesor, ale jak budeš koukat na HD, tak uvidíš, jak ho budeš sledovat :lol: Pokud koukáš na HD s rozlišením 720p, tak se to dá přehrát ještě s docela slabými procesory. Já koukal na 720p s AMD Sempron 1.8 Ghz a když jsem zavřel všechny ostatní větší věci, tak jsem mohl koukat bez problému. Ale jak jsem chtěl pustit 1080p, tak jsem měl smůlu. Sekalo se to tak, že se na to nedalo koukat a procesor byl vytížen na 100%. Ale jelikož jsem měl ještě malej monitor s rozlišením 1280x1024, tak mi filmy v 1080p stejně k ničemu nebyli, když se na tom monitoru stejně zase zmenšili na 720p. 1080p se vyplatí asi jen když máš nějaký full HD monitor nebo televizi.

Doporučoval bych ti vyzkoušet nějaký aspoň 720p film. Uvidíš, jaký je to rozdíl v kvalitě od divxu. Film v 1080p asi jen podle toho, jaký máš monitor. Ale s tvým procesorem by jsi měl být schopen přehrát i to. S dvoujádrovým už se to dá. A ještě když vlastně použiješ MPC, tak to asi půjde úplně bez problému :smile:

Jen nechápu, že při koukání na film děláš i něco jiného. To bych nemohl. Já filmy rád a když na nějaký koukám, tak si ho chci pořádně užít :smile:

Jinak na procesor samozřejmě koukat nemusíš. Tady jde jen o to, že mě překvapilo, jak ten procesor není vůbec vytíženej, když HD přehrávám v MPC, protože vím, jak je vytíženej, když HD přehrávám v jakýmkoliv jiným programu. U filmu s rozlišením 1080p, bývá vytížen quad kolem 20%, duo 60 - 80% a jednojádrový to nepobere..... ale... chtěl bych to na takovém procesoru zkusit s MPC. To by mě zajímalo, co by na to řek.

Díky, ponik :smile:
AMD Ryzen 3700x| Ram 32GB 2400Mhz DDR4| NVIDIA GTX 1080


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • switche s Media Converterem
    od BigSandy » 12 lis 2023 11:12 » v Sítě - hardware
    3
    1329
    od zeus Zobrazit poslední příspěvek
    13 lis 2023 10:18
  • Flashka ukazuje no media Příloha(y)
    od ladaxik » 07 lis 2023 18:17 » v Problémy s hardwarem
    2
    805
    od zeus Zobrazit poslední příspěvek
    07 lis 2023 21:09

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů