Trable Alcohol 120% + Daemon (Error code 14) Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

Eidi
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: květen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Trable Alcohol 120% + Daemon (Error code 14)

Příspěvekod Eidi » 10 črc 2009 16:20

Ahoj/dobrý den,

omlouvám se, že sem znova píšu s podobnym dotazem, ale znovu mám trable s Alcoholem 120% a Daemon Tools. Včera jsem si přeinstaloval Windowsy, formátoval a všechno kolem. Když jsem nainstaloval všechno potřebný, tak jsem se vrhl na instalaci Alcoholu 120%. Alcohol jsem bez problémů nainstaloval a opatchoval. Poté jsem Alcohol spustil, načež se mi objevila chybová hláška typu "alcohol je špatně nainstalován (nebo něco podobného) a nelze vytvořit virtuální mechaniku). Tak to jsem se docela vytočil a Alcohol jsem odinstaloval. Jako alternativu jsem se rozhodl nainstalovat si Daemon Tools. Ten mě bohužel v průběhu překvapil nemilou chybovou hláškou "Error Code 14". Tak jsem doopravdy zoufalý už.
Nevěděl byste někdo prosím co s tím a případně mi prosím poradit? Budu vděčný za každou maličkost.
Děkuju,
Eidi.

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Trable Alcohol 120% + Daemon (Error code 14)

Příspěvekod Pic » 10 črc 2009 16:58

Jednak máš podle všeho nelegální Alkohol a chyba 14 je toto: Zařízení bude správně pracovat až po restartování počítače. (Kód 14)
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Eidi
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: květen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Trable Alcohol 120% + Daemon (Error code 14)

Příspěvekod Eidi » 11 črc 2009 10:48

On je alcohol shareware?! :nervous: Aha..., tak to jsem nevěděl. Myslel jsem, že je s licencí na tom stejně jako Daemon, kterej je freeware. Poslal mi to kámoš, ať zkusim Alcohol 120% a ať to pak opatchuju. Já vim, že je asi chyba, abych si instaloval něco, o čem nevim, jestli je free nebo share.
Každopádně reboot k instalaci Daemonu mi stejně nepomáhá, furt mi to hlásí stejnou chybu. Nevim, co mám dělat. V tomhle se moc ještě nevyznám. Myslíte, že mi to ten patch pokazil instalaci podobnejch programů jako Daemon a Alcohol?
Díky,
Eidi.

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Trable Alcohol 120% + Daemon (Error code 14)  Vyřešeno

Příspěvekod Pic » 11 črc 2009 18:07

Nejspíše jsi si pořídil nějakou verbež. Zkontroluj PC programem Mwav.exe. Po spuštění jej aktualizuj, zatrhni okénko kontrolovat spyware a spusť kontrolu. Případně nalezené problémy zobrazené v okně sem zkopíruj - ne celý log.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • wan connection error Příloha(y)
    od revirst » 11 čer 2023 19:09 » v Sítě - hardware
    4
    1007
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    11 čer 2023 19:32
  • Unmountable Boot Volume Error
    od back » 09 srp 2023 13:29 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    8
    1568
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    09 srp 2023 15:25
  • Disky se odpojí a počítač hodí error
    od Malakhov » 04 črc 2023 11:15 » v Problémy s hardwarem
    5
    1152
    od Zivan Zobrazit poslední příspěvek
    04 črc 2023 16:05

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů