VLC media player - nastavení Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
jaojao
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2600
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: VLC media player - nastavení

Příspěvekod jaojao » 09 črc 2009 22:02

Hmmmmm, tak při odinstalaci a následné nové instalaci jsem na to přišel cos tím myslel, ale ikdyž jsem to tak provedl, bohužel problém přetrvává, asi nezbude než u TS tvarů použít jiný přehrávač, škoda už jsme si na sebe zvykli :smile:

Ale kdyby měl někdo další nápad tak sem s ním .... :smile:

Ps.: ono u obou filmů se jednalo o rozbalené předchozí rar tvary souborů, že by tohle VLC vadilo, nevím ?????

Jen ještě doplním, že používám starší verzi (0.8.6 h) VLC
Intel > nvidia > WD > Kingston > Seasonic > LG > XP <<< takhle nějak :) a zde např.: https://1url.cz/iriwZ (ta dívka tam to je dcera )

Reklama
Uživatelský avatar
jaojao
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2600
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: VLC media player - nastavení

Příspěvekod jaojao » 10 črc 2009 05:24

Zkusil jsem přehrát VLC-čkem ještě další fimy (ve tvaru TS) jeden v image - bez problémů ........
a druhý jen ze složky video TS - opět bez problémů..........

Když porovnám všechny soubory u všech (i předchozího) filmů, tak u těch, na které VLC reaguje (100%) je vždy několik souborů VTS 01-0,, VTS 02-0,, VTS 03-0......
Kdežto u toho co ty funkce nenačítá jsou jen VTS 01-0, či-li je to nacpáno všechno jen do jedné "řady 01", proč to, ale ostatním přehrávačům nevadí a VLC ano, nechápu, přehraje ho jako jeden film s "titulkama - menu, film..." na které nereaguje, byť je ukáže, že tam zkutečně ta nabídka je....

Tak jsem z toho KIKI :idea:
Intel > nvidia > WD > Kingston > Seasonic > LG > XP <<< takhle nějak :) a zde např.: https://1url.cz/iriwZ (ta dívka tam to je dcera )

Uživatelský avatar
jaojao
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2600
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: VLC media player - nastavení

Příspěvekod jaojao » 10 črc 2009 05:36

melior píše:Pak jedine co me napada je preinstalovat to VLC (jeste jednou) a pri tom "delete preferences and cacche" me osobne to prijde jako nejjistejsi. tim by se Ti melo znovu naasociovat kontextove menu VLC na prehravani... mimojine.


Zkus si přehrát film (pokud takový máš), kde je jen jedna řada souborů (viz předposlední odpověď) VTS 01-0, VTS 01-1, VTS 01-2,....VTS 01-.....
jestli se to projeví stejně jako u mne ...... 8)

V tom případě je VLC media player jako bezzubej pes - hodíš mu řízek - bude ho olizovat, když mu ho nakrájíš tak ho zhltá :lol: :lol: :lol: :D
Intel > nvidia > WD > Kingston > Seasonic > LG > XP <<< takhle nějak :) a zde např.: https://1url.cz/iriwZ (ta dívka tam to je dcera )

Uživatelský avatar
melior
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 977
Registrován: září 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: VLC media player - nastavení

Příspěvekod melior » 10 črc 2009 12:15

ja bohuzel takovy filmy nemam po ruce :-D to DVD co sem vyhrabal bylo jediny, jinak mam avi, mpegy apod. a to me jezdi bez "vetsich problemu".

Nicmene jezto uz jede VLC forum vyhrabal jsem celkem "novy" prispevek z 13.cervna, popisujici zhruba obdobny problem jako mas Ty. Mozna je to nejaky bug ve VLC, mozna je to dane nejakym tim usporadanim souboru:
http://forum.videolan.org/viewtopic.php?f=14&t=57931

Taky nejaky problem ohledne DVD menu ve VLC ale tam to tusim spravil reinstall / restart VLC:
http://forum.videolan.org/viewtopic.php?f=14&t=60376

jeste jeden post ale ten se predpokladam tykal prehravani primo splitted raru:
http://forum.videolan.org/viewtopic.php?f=2&t=60125

What shall I say... ja osobne jsem mel napr. problem s urcitymi DVD (napr. StarshipTroopers 3) ktere VLC proste ne a ne prehrat - interni kodeky. nakonec jsem kvuli tomu nainstaloval K-Lite kodeky a Media Player Classic ale stejne mam obavy, ze i kdyz je VLC uz ve verzi 1.0 tak bugu tam bude dost. Byt tebou bych se na to osobne vysral a pro tyhle konkretni filmy pouzil jinej prehravac... Media Player Classic je taky mocny >-]
if (count(legs)==6) bug
else feature;

Dvě monarchie v nejednotné Evropě...
Dvě koloniální říše v neklidném světě 23. století...
Jaderné mocnosti s historií osmi vzájemných válek...
Federativna kraljevina Jugoslavija a Císařství České

Uživatelský avatar
jaojao
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2600
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: VLC media player - nastavení  Vyřešeno

Příspěvekod jaojao » 10 črc 2009 18:35

Tak dík, koukal jsem se na ty odkazy, ale nevím nevím, asi ta úplně poslední rada je trefnější, na ten asi jeden dva takto "zpatlané tvary" filmů přehraju nejlíp v tom zoomplayeru, a na ostatní mi VLC stačí bohatě, s těma kodekama, jsem to řešil taky tak :D , mám dojem, že mi pak byl hlášen nějaký virus, který jsem pro sichr vykopl. :D

Ale zůstávám stejně u starší verze VLC, nelíbí se mi ten nový design (je to hnus a překopávat to už se mi nechce) u 1 a navíc zdá se mi to nějaké celé chaotické, už jsem si na ten svůj zvykl.
A jak píšeš: je to přesně o tom, že s novým inovovaným patvarem je bohatší akorád o víc mega a obsahuje víc sajrajtu, děkuji nechci..... :smile:

Ještě jednou dík, čusík :smile:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • switche s Media Converterem
    od BigSandy » 12 lis 2023 11:12 » v Sítě - hardware
    3
    1262
    od zeus Zobrazit poslední příspěvek
    13 lis 2023 10:18
  • Flashka ukazuje no media Příloha(y)
    od ladaxik » 07 lis 2023 18:17 » v Problémy s hardwarem
    2
    758
    od zeus Zobrazit poslední příspěvek
    07 lis 2023 21:09
  • Nastavení RAM
    od Torrman » 21 led 2024 15:13 » v Problémy s hardwarem
    5
    894
    od šulda Zobrazit poslední příspěvek
    21 led 2024 23:36
  • Nastavení routeru
    od nej017 » 26 úno 2024 07:42 » v Sítě - hardware
    3
    694
    od nej017 Zobrazit poslední příspěvek
    26 úno 2024 16:12
  • Nastavení modemu - bridge
    od FIDLIK » 08 úno 2024 16:26 » v Sítě - hardware
    0
    725
    od FIDLIK Zobrazit poslední příspěvek
    08 úno 2024 16:26

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti