zmizlá složka

...

Moderátor: Mods_senior

maywy
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: červen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

zmizlá složka

Příspěvekod maywy » 27 čer 2009 17:50

Ahoj prosim o pomoc.mam disk rozdeleny na c d e .na d jsem mel složku s nazvem z meilu kde jsem si ukladal ruzne zertovné videjka a obrazky.pred nekolika dny mi ta složka z ničeho nic zmizla.a misto mi je na disku d soubor se stejnym nazvem ale zadnou priponou o velikosti 12 bitu a kdyz ho otevru v textovem editoru je tam text-unauthorized.zložku jsem ani nechtene nesmazal neni v koši ani nikde jinde a velikost volneho mista na disku d zustala nezmenena.kontrola disku i po restartu nenasla zadnou chybu.program o&o disk recovery par souboru z te zmizle složky najde jenže hleda dobre do 18 procent tj.16,07 giga a pak se hledani zasekne a nepokracuje ale program se tvari ze hledá dál.
díky moc za pomoc či radu jak se pokusit tuto chybu analizovat a rešit bez farmatování disku. martin alias maywy

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: zmizlá složka

Příspěvekod guest » 27 čer 2009 17:54

Vítám Tě na PC-Help. Zl´koušel jsi použít funkci hledat se zadaným názvem složky? Pokud ti ovšem o&o disk recovery něco z té složky najde, pak jsi ji nejspíš opravdu odstranil.
P.S. Není ta složka jenom skrytá ?

Danator
Level 2
Level 2
Příspěvky: 188
Registrován: květen 09
Bydliště: Stráž pod Ralskem
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: zmizlá složka

Příspěvekod Danator » 27 čer 2009 18:18

Taky tě tu vítam
¨


Je možné že jsi ji odstranil nebo někdo ti ji odstranil skus jí najít pomocí když jdeš do dokumentů tak tam máš hledat zadej název té složky pokud ti jí to nenajde tak skus obnovení systému Start-nápověda a odborná pomoc-vrátit změny v počítači pomocí nástroje obnovení systému :-)
AMD Athlon(tm) 64 processor 3000+
2048MB RAM
ATI Radeon X1650 series 512MB AGP
HDD 180 GB


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů