RIVATUNER monitor se vypíná!!!

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
CrazyManer
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 901
Registrován: únor 05
Bydliště: LBC
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

RIVATUNER monitor se vypíná!!!

Příspěvekod CrazyManer » 28 pro 2008 08:48

omfg, už nikdy nebudu instalovat takovejhle za****** a vy****** software, RIVATUNER, jeden klik, podle návodu jsem udělal decentní zvýšení svejch mhz, dal jsem POUŽÍT ... a od tý doby se mi po naběhnutí do windows po chvilce vždycky vypne monitor, projížděl jsem google, projížděl jsem off. web, projížděl jsem nápovědu přiloženou k rivatuneru,
našel jsem jen návod že mám smazat něco v system32/NV"něco".dll , jenže to tam nemám,
taky tam byla rada že mám po zapnutí windows hned kliknout na ikonu riva tuneru a po kliknutí jí držet ...
bohužel i když jsem jí držel sebevíc, monitor stejně zhasne ... jednou to už už vypadalo, že se mi podařilo stihnout v rivatuneru kliknout na poslední položku z políček na to vrátit zpět ale stejně furt se mi vypíná monitor ... píšu vám z nouzovýho systému, prosim vás lidičky pomoc, přiznávám jednu svojí chybu nenastavil jsem před taktovánim nějakou tu kontrolu MHZ na kartě po zapnutí, tak jsem to udělal dodatečně v nouzáku ale stejně, vůbec to nemá žádnej efekt ... HILFE BITTE, a napiště za mě výhružnej dopis autorum toho programu, ať to daj někam viditelně na net ... PLS HELP, odpoledne půjdu na kompa, snad mi dáte řešení prátelé, díky předem moc
BOARD : GA-MA785GT-UD3H ; CPU : AMD PHENOM II X2 545 3,0ghz ; RAM : 3*2GB DDR3 1800mhz ; GPU : ATI HD 4200 512mb.
Má hudební tvorba k poslechu na :http://www.soundcloud.com/escobarrbeats

Reklama
Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: RIVATUNER monitor se vypíná!!!

Příspěvekod Jan Pašek » 28 pro 2008 10:51

Protože bych plaval stejně jako ty zatím mám radu neradu použít TV jako druhou obrazovku abys viděl aspoň něco pokud to tedy naběhne bez nastavování což se taky nemusí povést. Jinak tě nechám klegům.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: RIVATUNER monitor se vypíná!!!

Příspěvekod zao » 28 pro 2008 13:32

tak to v nouzáku odinstaluj a nebo vrať zpět jak to má být, kdyb to nešlo tak jak lezeš do nouzáku tak nedej nouzovej režim, ale poslední známá konfigurace a pokud toto nepomůže tak mě napadá už jen to že přendat hdd do jínýho pc a tam riva tuner smazat
Jsem tu abych vám poradil s výběrem jakéhokoliv HW a klidně vám udělám sestavu na míru za peníz jakej si řeknete a samozřejmě pomůžu i z něčím jiným když budu vědět.

Uživatelský avatar
CrazyManer
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 901
Registrován: únor 05
Bydliště: LBC
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: RIVATUNER monitor se vypíná!!!

Příspěvekod CrazyManer » 28 pro 2008 15:38

Jan Pašek píše:Protože bych plaval stejně jako ty zatím mám radu neradu použít TV jako druhou obrazovku abys viděl aspoň něco pokud to tedy naběhne bez nastavování což se taky nemusí povést. Jinak tě nechám klegům.

- ahoj hezký řešení ale televizi nevedu a pochybuju že by to naskočilo bez nastavování, kámoš to nastavoval pár hodin a stejně mu to nešlo ...

zao píše:tak to v nouzáku odinstaluj a nebo vrať zpět jak to má být, kdyb to nešlo tak jak lezeš do nouzáku tak nedej nouzovej režim, ale poslední známá konfigurace a pokud toto nepomůže tak mě napadá už jen to že přendat hdd do jínýho pc a tam riva tuner smazat


. ahoj bohužel odinstalací si vůbec ničim nepomůžu, odinstalovánim programu nezměnim nastavení který proběhlo, a bohužel obnovu systému nemám zapnutou, nikdy jsem jí nepoužíval, a poslední známá konfigurace je úplně stejná jako teď, mě windows normálně naběhne, jenomže jak se všechno z windows přestane načítat a počítač je ready for use tak se najednou rozmaže monitor, kolem myši se udělaj dvě čáry, a vzápětí se vypne monitor ...

PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM VÁS O MEGA POMOC, PROSÍM PROSÍM
BOARD : GA-MA785GT-UD3H ; CPU : AMD PHENOM II X2 545 3,0ghz ; RAM : 3*2GB DDR3 1800mhz ; GPU : ATI HD 4200 512mb.
Má hudební tvorba k poslechu na :http://www.soundcloud.com/escobarrbeats

Uživatelský avatar
CrazyManer
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 901
Registrován: únor 05
Bydliště: LBC
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: RIVATUNER monitor se vypíná!!!

Příspěvekod CrazyManer » 28 pro 2008 15:44

neslo by nejak udelat aby mi nabehli jen windows a nez se spusti ta konfiguracni utilita aby se mi spustil rivatuner a ja to moh zvrátit? párkrát jsem to ve windows viděl, myslim že u avastu ... ale nevim, potřebuju POMOC PROSSÍÍÍÍM :(
BOARD : GA-MA785GT-UD3H ; CPU : AMD PHENOM II X2 545 3,0ghz ; RAM : 3*2GB DDR3 1800mhz ; GPU : ATI HD 4200 512mb.
Má hudební tvorba k poslechu na :http://www.soundcloud.com/escobarrbeats

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: RIVATUNER monitor se vypíná!!!

Příspěvekod Jan Pašek » 28 pro 2008 15:50

nejde ta nastavovací utilita spustit v nouz režimu?
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
CrazyManer
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 901
Registrován: únor 05
Bydliště: LBC
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: RIVATUNER monitor se vypíná!!!

Příspěvekod CrazyManer » 28 pro 2008 16:01

Jan Pašek píše:nejde ta nastavovací utilita spustit v nouz režimu?

to samozřejmě jde, ale v nouz. režimu se nenačítáj ovladače, takže ani grafický karty, takže nemůžu změnit nastavení ... vážně myslíš že bych si do 8 do rána, a ted zase od 15:00 trhal hlavu čim to je a čim to vrátit kdyby to šlo spustit ?
BOARD : GA-MA785GT-UD3H ; CPU : AMD PHENOM II X2 545 3,0ghz ; RAM : 3*2GB DDR3 1800mhz ; GPU : ATI HD 4200 512mb.
Má hudební tvorba k poslechu na :http://www.soundcloud.com/escobarrbeats

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: RIVATUNER monitor se vypíná!!!

Příspěvekod Jan Pašek » 28 pro 2008 16:08

to znamená mi bychom potřebovali aby nenašel při normárním startu ovladač pro ten tvůj monitor a spadnul do klasickýho win ovladače. Jo chlape už na začátku sem psal že je to na mě vyšší dívčí.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
CrazyManer
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 901
Registrován: únor 05
Bydliště: LBC
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: RIVATUNER monitor se vypíná!!!

Příspěvekod CrazyManer » 28 pro 2008 16:22

Jan Pašek píše:to znamená mi bychom potřebovali aby nenašel při normárním startu ovladač pro ten tvůj monitor a spadnul do klasickýho win ovladače. Jo chlape už na začátku sem psal že je to na mě vyšší dívčí.


nechápu cos tim myslel :(
BOARD : GA-MA785GT-UD3H ; CPU : AMD PHENOM II X2 545 3,0ghz ; RAM : 3*2GB DDR3 1800mhz ; GPU : ATI HD 4200 512mb.
Má hudební tvorba k poslechu na :http://www.soundcloud.com/escobarrbeats

Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: RIVATUNER monitor se vypíná!!!

Příspěvekod zao » 28 pro 2008 17:00

ale přece když tu utilitu odinstaluješ tak už se nemůže zapínat a nastavovat
Jsem tu abych vám poradil s výběrem jakéhokoliv HW a klidně vám udělám sestavu na míru za peníz jakej si řeknete a samozřejmě pomůžu i z něčím jiným když budu vědět.

Uživatelský avatar
CrazyManer
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 901
Registrován: únor 05
Bydliště: LBC
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: RIVATUNER monitor se vypíná!!!

Příspěvekod CrazyManer » 28 pro 2008 17:09

zao píše:ale přece když tu utilitu odinstaluješ tak už se nemůže zapínat a nastavovat

jenže ta utilita se nezapíná ani nenastavuje, spustí se to samo ... ty neznáš rivatuner?
BOARD : GA-MA785GT-UD3H ; CPU : AMD PHENOM II X2 545 3,0ghz ; RAM : 3*2GB DDR3 1800mhz ; GPU : ATI HD 4200 512mb.
Má hudební tvorba k poslechu na :http://www.soundcloud.com/escobarrbeats

Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: RIVATUNER monitor se vypíná!!!

Příspěvekod zao » 28 pro 2008 17:11

znám aj ipoužívám a právě když ho odinstaluju tak takty se vrátí do hodnot nastavených v biosu karty
Jsem tu abych vám poradil s výběrem jakéhokoliv HW a klidně vám udělám sestavu na míru za peníz jakej si řeknete a samozřejmě pomůžu i z něčím jiným když budu vědět.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Monitor se sám vypíná - reklamace?
    od tux » 14 kvě 2023 20:10 » v Vše ostatní (z oblasti IT)
    3
    1860
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    15 kvě 2023 09:19
  • Monitor/GPU vypíná při hraní náročné hry
    od becza4 » 05 črc 2023 21:25 » v Problémy s hardwarem
    0
    724
    od becza4 Zobrazit poslední příspěvek
    05 črc 2023 21:25
  • HDD externí box ICY BOX IB-366StU3+B sám vypíná Příloha(y)
    od beuma » 07 led 2024 13:56 » v Problémy s hardwarem
    3
    705
    od beuma Zobrazit poslední příspěvek
    10 led 2024 19:27
  • Nový zdroj? Počítač se vypíná.
    od exactlytheBen » 23 črc 2023 21:46 » v Problémy s hardwarem
    3
    1230
    od exactlytheBen Zobrazit poslední příspěvek
    24 črc 2023 15:33
  • Monitor 27”
    od ignig » 24 lis 2023 17:06 » v Vše ostatní (hw)
    3
    1400
    od flowem Zobrazit poslední příspěvek
    25 lis 2023 11:29

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů