mazani prazdnych adresaru Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

eL.
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: listopad 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

mazani prazdnych adresaru

Příspěvekod eL. » 04 lis 2008 09:49

zdravim vsechny pomocniky...pravdepodobne banalita, avsak uz jsem vyzkousel programy na mazani nepotrebnych souboru ci ruzne odinstalatory atd jako: ccleaner, tune up, regcleaner, uninstaller atd atd a uz nevim jake jeste, ale stale mi zustava spousta praznych ADRESARU a sobouru jak v program files, tak i v documents and settings...zustavaji mi tam veci, kt jsou mega stare a vse promazavam rucne! Existuje neco spolehliveho na adresare i soubory a ostatni "veci" co pocitac nepotrebuje??? diky

Reklama
Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: mazani prazdnych adresaru

Příspěvekod Elusive » 04 lis 2008 13:35

Některé uninstallery mají různé úrovně odinstalace, od nejjemnějších až po ty nejagresivnější (právě tyto spolehlivě odstraní vše, ale je zde riziko, že se smaže něco, co s tadým programem nesouvisí - PC je jen hloupý stroj :wink: ). Jedním z řešení je používat nějaký asistent instalace, tuším, že něco podobnýho má uninstaller od Ashampoo, ten se (automaticky) spustí při každé instalaci čehokoliv, veškeré akce (kopírování souborů, vytváření adresářů, zapisování do registrů) zaloguje a při následné odinstalaci jede přesně podle logu, takže se stav vrátí do původní podoby. Je to ovšem trošku zdlouhavý postup.

Jinak ručně (dělám to taky), o ničem dalším spolehlivém nevím. :smile:

Uživatelský avatar
FireTight
Level 1
Level 1
Příspěvky: 74
Registrován: březen 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: mazani prazdnych adresaru

Příspěvekod FireTight » 04 lis 2008 13:41

Mě se osvědčil program "Uninstall Tool", který po klasické odinstalaci samotného programu prohlédne registry/disky a ukáže všechny soubory/registry, které programy vytvořil a dá možnost, jestli je chci smazat.

Kód: Vybrat vše

http://www.softpedia.com/progDownload/Uninstall-Tool-Download-29171.html
ICQ: 302-641-107
xfire: firetight

eL.
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: listopad 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: mazani prazdnych adresaru  Vyřešeno

Příspěvekod eL. » 04 lis 2008 15:35

ok, velice vystizne a srozumitelne....DIKY vam!!!


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti