Nejde druhý počítač na internet

...

Moderátor: Mods_senior

Krakis
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: září 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nejde druhý počítač na internet

Příspěvekod Krakis » 02 zář 2016 21:09

Prosím o radu:mám k routeru Comtrend VR-3031eu připojeny 2.počítače a donedávna běželi na netu výborně.Poté,co se aktualizoval Firefox jsem se nemohl připojit na některé stránky a tak jsem se rozhodl ho přeinstalovat.Zároveň jsem počítač vyčistil CCleanerem a AshampooUninstallerem(má také položku na čištění registrů)Také jsem v regeditu vymazal všechny položky,které obsahovaly název Mozilla nebo Firefox.No a od té doby nemohu nainstalovat modem(router).Zkoušel jsem i zálohu registrů z druhého počítače,který běží normálně,ale bez úspěchu.Na ten první jsem si zálohu omylem vymazal.Nevíte někdo co s tím,abych nemusel přeinstalovávat celý OS ? Mám Wn XP,SP 3 a všechny aktualizace.Díky všem.

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde druhý počítač na internet

Příspěvekod Pic » 02 zář 2016 21:26

Obávám se, že jsi udělal více škody než užitku. Jak můžeš používat zálohu registru z jiného PC atd. Nové instalaci se nejspíše nevyhneš.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Krakis
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: září 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde druhý počítač na internet

Příspěvekod Krakis » 02 zář 2016 22:21

Registr z druhého počítače jsem použil proto,že je identický s prvním.Vše včetně SW,ovladačů,nastavení je stejné.Jediné v čem se liší je HW.Pravidla fóra jsem samozřejmě četl,ale myslel jsem,že je tady proto,aby zkušenější pomáhali těm slabším.Také nevím,čemu nerozumíte.Já např.nevím,co je SZ....

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde druhý počítač na internet

Příspěvekod Pic » 02 zář 2016 23:04

Počítač normálně naběhne a nehlásí žádnou chybu? V správci zařízení není žádné varovánzí (? nebo !)? Nějak nerozumím, že máš problem s modemem, když jsi dělal zásahy jen v PC. Podívej se na nastavení sítě v PC. SZ je Soukromá zpráva, kterou můžeš poslat kterémukoliv učastníku tohoto fóra.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
Grander
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1894
Registrován: leden 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde druhý počítač na internet

Příspěvekod Grander » 03 zář 2016 01:13

Moc nechápu, co myslíš větou "No a od té doby nemohu nainstalovat modem(router)." Router funguje samostatně, do PC se nijak neinstaluje. A na druhém PC net jde, takže router je v pohodě. Co jiný prohlížeč? Přes Internet Explorer se na net dostaneš?

Krakis
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: září 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde druhý počítač na internet

Příspěvekod Krakis » 03 zář 2016 16:29

Díky všem-reinstaluji.JInak na vysvětlenou,registry jsem čistil z toho důvodu,že i po několikerém přeinstalování Firefoxu (i na starší verzi,s vypnutou aktualizací)závada přetrvávala.Samozřejmě jsem zkoušel reset routeru,dostat se do něj i z IE přes adresu (příkaz)10.0.0.138 a nic.Před tím jsem žádnou instalaci nepotřeboval,prostě jsem připojil počítač a jelo to.Jen jsem musel nastavit WIFI na noťas.Jinak mám drát.připojení od O2 a DHCP na auto.Ashampoo zálohu i bod obnovení jsem také zkoušel.No co ,chybama se člověk učí.Ale stejně by mě zajímalo,co to bylo.Ty registry z druhého počítače mě napadli,protože má všechno,kromě HW úplně stejný.Akorát jsem přeinstaloval pár ovladačů na HW.Pokud by někdo tušil,v čem jsem to po....,rád se přiučím.

Uživatelský avatar
svo0094
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: srpen 16
Bydliště: Samsø, DK
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde druhý počítač na internet

Příspěvekod svo0094 » 03 zář 2016 16:34

Krakis píše:Pravidla fóra jsem samozřejmě četl,ale myslel jsem,že je tady proto,aby zkušenější pomáhali těm slabším.Také nevím,čemu nerozumíte.Já např.nevím,co je SZ....


To je jeho podpis a ne komentář ke tvému příspěvku.
Na Google je toho víc než seriály zdarma :thumbup:

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde druhý počítač na internet

Příspěvekod Pic » 03 zář 2016 17:25

Mám dojem, že každý mluvíme , lépe řečeno, píšeme jiným jazykem, nebo nečteš odpovědi. V každém případě stále nevím v čem máš vlastně problém.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Excel - filtr hyperlinku na druhý list Příloha(y)
    od mikiracan » 06 čer 2023 11:49 » v Kancelářské balíky
    2
    3381
    od mikiracan Zobrazit poslední příspěvek
    18 srp 2023 10:17
  • odstranění automatického přepnutí na druhý monitor
    od tominaxx » 19 črc 2023 15:36 » v Windows 11, 10, 8...
    5
    1598
    od tominaxx Zobrazit poslední příspěvek
    19 črc 2023 22:45
  • Druhy router v byte pre rozsirenie pripojenia?
    od lubo007 » 19 srp 2023 11:33 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    880
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    19 srp 2023 19:36
  • Kontrola kopírování dat z jednoho disku na druhý Příloha(y)
    od orfan » 25 dub 2024 11:59 » v Vše ostatní (sw)
    15
    2809
    od orfan Zobrazit poslední příspěvek
    25 dub 2024 19:51
  • Počítač do 30 000kč
    od Nekus » 16 dub 2024 20:47 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    3
    1499
    od Alferi Zobrazit poslední příspěvek
    16 dub 2024 22:03

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 22 hostů