Nejdou spustit online rádia

...

Moderátor: Mods_senior

johny90
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: květen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nejdou spustit online rádia

Příspěvekod johny90 » 29 kvě 2016 11:22

Zdravím všechny,
prohledával jsem internet i topicy v tomhle fóru, ale zatím jsem nenašel relevantní odpověď a řešení mého problému. Případně pokud se to už někde vyřešilo, tak mě tam prosím přesměrujte.
Jde mi o tomhle: Používám Mozillu Firefox a při práci na PC si přehrávám online rádia (převážně City, blaník). Ještě v týdnu vše šlapalo normálně (přešel jsem na stránku, klepnul na spustit rádio, oteřelo se nové okno, 2-3 vteřiny načítání a rádio začalo hrát). Od tohoto pátku se mi sice otevře nové okno, rádio se načítá, ale nikdy se nenačte a nezačne hrát. Stejný problém nastává v Mozille (normální i anonnymní režim), Chromu i IEčku. Zkoušel jsem aktualizovat doplňky Flash Player, Javu a Quick Time, ale pořád nic nehraje. Pokud si pustím video na youtube, nějaký srandovní gif na FB, nebo v podstatě cokoliv jiného, tak všecho funguje jak má, jenom ty rádia se nenačtou.
Neinstaloval jsem žádné nové programy, aktualizace, doplňky apod. Prostě jsem večer vypnul fungující PC a ráno po zapnutí to nešlo. Je mi divný, že ze dne na den přestali jít jenom ty rádia, tak se chci zeptat, jestli máte někdo obdobný problém, případně jak jste ho řešili ...
Ovšem nechci si stahovat nějaké další programy, nebo doplňky, přes ktéré bych si ta rádia pouštěl, když vím, že to ještě před pár dny v pohodě fungovalo.
Díky všem

Reklama
Uživatelský avatar
Karrex
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9596
Registrován: listopad 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejdou spustit online rádia

Příspěvekod Karrex » 29 kvě 2016 11:25

Vítej na PCHelp.

A nějaká chyba po tom načtení se nezobrazí?
Zkusil jsi jinou stránku s rádii?
Funguji už jen přes SZ. Sestava v profilu.
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club

johny90
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: květen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejdou spustit online rádia

Příspěvekod johny90 » 29 kvě 2016 12:06

Díky za uvítání,
jj, zkoušel jsem jich hnedka několik a všude to samý ...
NN, žádná chybovka se právě nezobrazí ... jenom se zobrazuje, že načítá.
Obrázek

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejdou spustit online rádia

Příspěvekod richchie » 29 kvě 2016 13:05

A proč se spoléhat na prohlížeče?V tomhle můžeš mít i třeba rádia z celého světa a v jiné kvalitě.
2.jpg


Tady je přehrávač-
http://www.aimp.ru/

tady jestli chceš vylepšit dsp(free)
http://www.stereotool.com/

a tady jsem upnul m3u českých rádií-
http://leteckaposta.cz/870262912

a pokud si chceš sestavit vlastní m3u tak tady je toho na výběr-
http://www.listenlive.eu/
nebo
http://radiotower.com/

johny90
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: květen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejdou spustit online rádia

Příspěvekod johny90 » 29 kvě 2016 13:31

Na to jsem samozřejmě také narazil při češení svého problému ...
Ale když vím, že od doby kdy jsem měl svůj první počítač to naprosto bez problémů fungovalo a stačilo v prohlížeči jednou klepnout, tak proč si teďko budu stahovat nějaký další program a pokaždé když si budu chtít pustit rádio ho budu spouštět navíc vedle běžícího prohlížeče, který toto také umí, akorát je v něm teďko nějaký s prominutím kurvítko, který to blokuje.
Je to stejné, jako kdyby mi v autě nešli stahovat okýnka, tak si koupím nový střešní okno a budu si větrat s ním ...
Samozřejmě je to také možnost, ale tu bych chtěl volit jen až jako krajní řešení.

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejdou spustit online rádia

Příspěvekod richchie » 29 kvě 2016 13:37

Používáš stále stejný zdroj?Pokud ano tak vyzkoušej jiný.

johny90
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: květen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejdou spustit online rádia

Příspěvekod johny90 » 29 kvě 2016 14:03

Zkoušel jsem ta rádia spustit jak z jejich stránek, tak z tunein.com , poslouchej.cz a pár dalších a stále stejný výsledek. Vždycky se mi otevře nové okno, zahájí se načítání a končím. Ale když si zkusím třeba najít nějakou MP3 na netu a přehrát, tak to taky normálně maká ... Zkoušel jsem teďko i přeinstalovat prohlížeč a znova nahodit flash player apod. ale pořád stejný výsledek.

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejdou spustit online rádia

Příspěvekod richchie » 29 kvě 2016 14:43

http://www.play.cz/radio/

http://www.abradio.cz/

Nenainstaloval jsi nějaký čistič nebo něco co dokáže upravit prohlížeče?Pokud to dělají všechny prohlížečě tak to nebude dělat jen doplněk.

johny90
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: květen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejdou spustit online rádia

Příspěvekod johny90 » 29 kvě 2016 15:06

Tyhle jsem zkouušel. Oba mi načítají, ale zvuk nejde. Ale už jsem narazil na pár zahraničních stanic, které se mi povedlo rozchodit.
Jinak jsem nic neinstaloval. Jak říkám, ještě večer jsem to měl normálně puštěný, ráno zapnu pc a už jenom načítání a to ve všech prohlížečích co mám v PC ... začínám podezírat nějakou aktualizaci od windows, jestli se mi při vypínání nenainstalovala ...

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejdou spustit online rádia

Příspěvekod richchie » 29 kvě 2016 15:29

Nejen aktualizace win.Mě nedávno perfektně rozhodily okna aktualizace grafiky.Kdo by to řekl,ale odneslo to comodo security-nastavení tiskáren a přehrávače začali dávat hlášku,že nefunguje knihovna dx9 a po zavření normálně chodily atd..A je to jen tím,že se každý výrobce softu snaží ukousnout kousek ze šmírování a ty programy to nejsou schopné navzájem rozdejchat.A aby toho nebylo málo tak prohlížeče pomalu začínají odbourávat flash a také podle toho to vypadá.A jak to řeším já jsem psal a je mě nějak jedno co bude dělat prohlížeč.

johny90
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: květen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejdou spustit online rádia

Příspěvekod johny90 » 30 kvě 2016 05:25

No zkusím to ještě nějak pořešit a uvidím no ... Jenom jsem se tady chtěl poradit, jestli už taky někdo něco podobnýho neřešil a neví co kde odklepnout, aby to zase makalo. V nejhorším je tu ještě jedna možnost a to přeinstalace OS ( na kterou jsem se tedy už stejně nějakou dobu psychicky připravoval ). No pokud by ani tohle nepomohlo, tak si asi hodím mašli :-)

johny90
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: květen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejdou spustit online rádia

Příspěvekod johny90 » 31 kvě 2016 06:48

Tak náhlý pokrok ...
Včera při vypínání jsem s všimnul instalace nějaké aktualizace. Schválně jsem zkusil počítač zase rovnou zapnout a vyzkoušet ta rádia ... a světě div se, většina jich zase hraje jako dříve. Né všechny co jsem zkoušel, ale alespoň ty co jsem měl v záložkách zase běhají. Takže přece jenom nebyla chyba mezi židlý a klávesnicí, ale jednalo se o další z řady chyb: "No jo windows ..."
Tak díky všem za názory a ostatním co by narazili na podobný problém bych poradil se podívat jestli máte nainstalované úplně všechny aktualizace winů a případně pár dnů počkat do další várky a hnedka nainstalovat ...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Jak otevřít porty pro online hry
    od ArtisPier » 12 říj 2023 19:10 » v Sítě - hardware
    2
    1650
    od ArtisPier Zobrazit poslední příspěvek
    12 říj 2023 19:41
  • nejdou USB porty
    od makojed » včera, 16:33 » v Problémy s hardwarem
    4
    228
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    včera, 20:04
  • Extérní SSD disk nejdou vidět soubory
    od Dexolus » 13 pro 2023 16:18 » v Problémy s hardwarem
    4
    1057
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    14 pro 2023 07:58
  • vyvolani fotek online - starsi fotky nelze presunout do PC
    od p3v4x » 04 črc 2023 21:47 » v Vše ostatní (Off topic)
    1
    1761
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    11 črc 2023 13:12
  • Chyba - nelze spustit Příloha(y)
    od Jonáš Brožek » 04 říj 2023 08:32 » v Kancelářské balíky
    1
    2944
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    04 říj 2023 09:25

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů