Realtek Sound Manager

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Avalanche
Level 3
Level 3
Příspěvky: 558
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Realtek Sound Manager

Příspěvekod Avalanche » 22 dub 2007 12:24

Mám takový problém. Pokaždé, když nainstaluji Realtek Sound Manager, Tak mi po vypnutí PC uplne zmizí ikona rychleho spusteni a nemam jak ovladat ekvalizer. Objevi se az po opetovne insalaci a pak zase zmizi. A takhle to jde porad dokola. Nevi nekdo, co s tim muze byt? Dekuji.

Reklama
Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 23 dub 2007 12:32

Ujisti se že tvůj pc je po stránce virů čistý a jsou vyčištěny registry mohl by to způsobovat nějaký šmejdík. viz SW údržba odkaz v podpisu.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
wakiss
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 119
Registrován: březen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod wakiss » 23 dub 2007 13:04

Podívej se do : Tento počítač > ovládací panely > a tam si najdi ikonku od to Manageru a kdyžtak si ji hoď na plochu a máš to ...

Uživatelský avatar
Mister.G
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 306
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Mister.G » 23 dub 2007 14:51

jj je to tam Ovl. panely-Další možnosti ovl. panelů a tam to máš. Potom je ještě přímo ve složce Windows, takže si z toho můžeš udělat zástupce.
K čemu nám je, že zítra bude líp, když pokaždé, když se ráno probudíme, je dnes.

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 23 dub 2007 18:21

Pokud mě paměť neklame, jedna z posledních záplat pro XP dělala bordel se zvukem od Realteku. Opravila to až další opravná záplata, co opravila opravené. :D Pokud pravidelně záplatuješ, zkus si stáhnout nejnovější záplaty, třeba to pomůže.

Uživatelský avatar
Avalanche
Level 3
Level 3
Příspěvky: 558
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Avalanche » 25 dub 2007 17:46

Díky, bylo to těma aktualizacema.

Agar
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Realtek Sound Manager

Příspěvekod Agar » 13 říj 2008 16:43

Ahoj, potřeboval bych poradit. Kvůli problémům s hrami jsem odinstaloval visty a nainstaloval na polovinu HDD win XP Home a na druhou polovinu windows Vista. Obě poloviny fungují zvlášť, při restartu se mě PC zeptá, který systém chci, ale s drivery je problém. Drivery pro zvuk jsem nainstaloval na oba OS a na Vistách nefunguje sound manager. Odmítá se nainstalovat, CD hlásí že mám win 98, nebo 95 a když na sedmý pokus konečně donutím PC spustit instalaci, sound manager prostě nefunguje. Zvuk běhá v pořádku, ale nemůžu do konektoru zepředu PC připojit sluchátka, protože zvuk stále vychází jen z beden.
Pokud měl někdo stejný problém, nebo ví jak situaci řešit, předem děkuji.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: luko02420 a 5 hostů