apk - auto anwer call

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
majel007
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 146
Registrován: červenec 10
Bydliště: Vsetín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

apk - auto anwer call

Příspěvekod majel007 » 24 čer 2016 11:16

Zdravím, asi neumím plně formulovat svou myšlenku na google nebo snad taková app neexistuje ....doufám že to první

Ale prvně můj příběh, pokud silný nezájem jdi na ** tam je jádro problému

mám firemní číslo je to Exkluzivní číslo (ano s velkým E) které je nastavené hluboko v našem systému nikdo neví kde (ten systém je obestřen tajemstvím a pomalu nikdo neví jak funguje prostě se předával z generace na generaci, něco se sem tam přidělalo, neco se zapomělo předat další generaci atd, jsou tam tajemné zákoutí kde spí tajemný skryptík a když nastane neznámá událost vynoří se na povrch a člověka udivuje co ten systém dokáže) :D, ale teď vážně

to co sem napsal o našem systému je z části pravda no, když se něco pokazí jakože hodně (vypadne hlavní serverovna např) tak naše telefonní ústředna (která je brutálně složitá, čte si data ze serveru aby zjistila kdo je v práci, zda není přestávka, jestli ten daný člověk je dostupný, potom maskuje čísla, nahrává hovory, rozeznává klienty pomocí čísla atd.) začne žít vlastním životem, spustí se nějaký šílený skrypt a jen texty po obrazovce lítají a všechny pravidla ignoruje, úplně všechny, automat volajícímu pouze oznámí číslo neexistuje a že zkusí záložní 10x to zopakuje, vtipné je že nikdo neví kdo to namluvil a jak to změnit :D nebo z kama se ta hláška přehrává, no a heleme skrypt vyšťourá ze zákoutí systému moje číslo a začne směrovat všechny hovory na mě pod jedním vymaskovaným číslem. a nikdo neví jak to změnit :D, takže ikdyž tam už nepracuji mám s nima úmluvu že když se něco pokazí jsem jediná spojka s klienty. Poskytujeme internety a tak 6k klientů není problém no a když vám začne i biť 100 z nich volat na jedno číslo je to záhul :D

**_______________________________

co potřebuji, je nějaká aplikace na android která automaticky zvedne hovor podle nějakého pravidla, přehraje nahranou zprávu třeba v MP3 a potom hovor ukončí?

díky a doufám že jste se zasmály nad naším inteligentním systémem :D

Reklama
Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: apk - auto anwer call

Příspěvekod X » 24 čer 2016 12:03

Hm, potřebuješ vlastně záznamník?

Uživatelský avatar
majel007
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 146
Registrován: červenec 10
Bydliště: Vsetín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: apk - auto anwer call

Příspěvekod majel007 » 24 čer 2016 13:16

dalo by se říct že jo, ale bez prostoru pro to aby tam mohli lidi něco říct


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů