Battlefield - Origin

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Stingi
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: říjen 12
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Battlefield - Origin

Příspěvekod Stingi » 24 pro 2012 13:42

Dobrý den.
Mám technický problém.
Obvykle když spustim Battlefield 3, naběhne mi origin a pak battlelog. Ale asi před týdnem se mi stalo že mi origin nechtěl najet. Jen v Tray se objevila jeho ikonka, s možnosti Ukončit. Když jsem najel sám na battlelog a vybral si nějaký server, nebo i SP kampaň, tak mi akorat vyskočí okno "inicializace" ale nic víc se nestane. Den na to se problém nějak sám vyřešil a hra jela v pořádku a teď opět už 2 dny stejný problém.

Má někdo představu kde by mohla být chyba?

Dodávím, že PC sestava hru normálně zvládá. Počítač jsem pro jistotu projel Avastem a ad-awarem a stejně s problém občas vyskytne.

Reklama
Uživatelský avatar
HAFcool
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2469
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Battlefield - Origin

Příspěvekod HAFcool » 24 pro 2012 20:44

S inicializací mám problém od začátku hraní MP. Po inicializaci má hned naskočit přihlašování, a když nenaskočí, tak to okamžitě vypínám přes správce úloh, protože Battlefield zůstane jenom v liště a už tam zůstane. Kde je chyba? To bohužel nevím. Zkoušel jsem přeinstalovat hru, opravu instalace a mnoho dalšího, ale nikdy nic nepomohlo. Stává se mi to maximálně 3x - 4x za den. Někdy třeba vůbec.
Co se týče toho Originu, že ti nenaběhne, tak to je taky známý problém. Opět to řeším tím, že Origin vypnu přes správce úloh, a pak ho zapnu sám přímo ze složky, kde je nainstalovaný.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Battlefield - Origin

Příspěvekod memphisto » 24 pro 2012 20:46

CZ nebo RU verze? Problém sa tím, že to zůstane viset na Inicializace jsem měl taky, ale po pár patchích jsem to už neviděl a normálně se připojuju pokaždé.
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
HAFcool
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2469
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Battlefield - Origin

Příspěvekod HAFcool » 24 pro 2012 20:51

Já mám CZ verzi a stejně mi to sem tam udělá. Ale všiml jsem si toho, že se mi to spíš stane tehdy, když v Chromu při připojování přehodím záložku třeba z Battlelogu na Seznam.
Ale teď jsem to neviděl týden. Ale vsadím se, že kdybych to hrál celý den, tak se mi to určitě objeví.

Stingi
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: říjen 12
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Battlefield - Origin

Příspěvekod Stingi » 24 pro 2012 23:42

Mám Cz verzi. Zkoušel jsem i vypnout ten origin přes správce úloh. Normálně spouštim BF3, který mi zapne origin a ten pak chrome s battlelogem, ale nenaběhne ani ten origin. Zkoušel jsem zapnout přimo Origin client z nainstalovane složky - nic. Zkoušel jsem se připojit ke hře přímo přes battlelog, aniž bych měl zapnutý origin a píše to pouze inicializace. Podle Battlelogu bych měl mit origin s nejnovějši verzi.
Někdy to prostě jede a někdy zase ne. Poslední dobou se stává čím dal častěji, že nejede.
Jen pro info: Battlefield Bad Company 2 mi jede v pořádku.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Battlefield V
    od byron » 13 črc 2023 16:19 » v Hry
    10
    2540
    od byron Zobrazit poslední příspěvek
    14 črc 2023 10:19

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů